Mana normāla sasveicināšanās :l

Labdien, mani sauc Nils, sauciet mani par kartupeli. Man ir 19 gadi, izskatos uz 14. Manas mīļākās videospēles ir League of Legends, Apex Legends un Minecraft, esmu ļoti atkarīgs no League of Legends (mans niks ir PatataChinaman, gold 2, eune serveris). Man ļoti patīk zīmēt, tikai man nesanāk, jo esmu cilvēks bez talantiem. Šajā forumā ir divas labas draudzenītes un viena slikta draudzenīte, neteikšu kura, bet tās labās ir @lawra un @fatricija. Lasu grāmatas, precīzāk, romānus un noveles un Kiviča biogrāfiju. Mācos RTRIT, 3. kursā. Dzīvoju Rīgā, Ziepniekkalnā, hit me up fam. @lawra lika man piereģistrēties šajā foruma, man bail ir no viņas, bet viņa ir laba draudzenīte. Un nē, es neesmu trollis. Man ļoti garšo suši un roltoni ar alu. Roltons ir mans Dievs. Paldies par uzmanību.

7 Likes

cau draudzenit :revolving_hearts:

2 Likes

cau draudzenit

1 Like

draudzeniitt, chauu :pig2:

3 Likes

cau cau, oioioi

1 Like

Roltoni ar alu

Okay then, sveicināts forumā!

4 Likes

skatos, ka tev patik Ricardo. Vins ir mans dzives elks, neskaitot Kiviču.

2 Likes

Damn… sveicināts :smiley:

1 Like

paldies, man arī patīk TDG, laba grupa.

1 Like

I like this guy ^ :smile:
Bet Breaking Benjamin labāks :slight_smile:

Oh, I we have something in common.
Sveiks

4 Likes

Sveicināts :slight_smile:

1 Like

Konnichiwa!
Konnichiwa

2 Likes

grūti secinat, abi man patīk.

зупа, бэт ну свейцинаатс

Čau es esmu kaķis

1 Like

Sveiks.

1 Like

mjau

Esi sveiks! Pats nesen pievienojos te, bet te ir draudzīgi cilvēki :relaxed:

1 Like

Masīvs sveiciens jaunais kartupel veco kartupeļu maisā!

Minecraft un Kivič… ok labi tikai Kivič, par MC mani jau pārliecinājia uz mazliet pozitīvo pusi…

Ar ko šis alkaša paskata persona, kuras tā vien šķiet intelektu pārspēj akmens (piedodiet akmeņi par aizvainojumu) ir iemantojusi tādu popularitāti pēdējos mēnešos?Tā vien šķiet, ka viņš tika tupi izforsēts netā un nekas vairāk. Like - who is he? Es saprotu melnais piar (drīzāk dzeltan brūnais piar) arī ir reklāma, taču… i don’t get it??? Un tie kas seko visam līdzi arī nespēj izskaidrot man mirstīgajam kur slēpjas “romantika”. Varbūt tu spēsi?

1 Like