Mahoutsukai no Yome: Hoshi Matsu Hito - priekšskats

Šais sērijai tiks publicētas trīs OVA epizodes. Tās vēstīs par notikumiem vēl pirms mangas stāsta, ja pareizi saprotu. Šī ir viena no tām mangas sērijām ar kuru esmu vairākkārtīgi sastapies, bet tā arī neesmu iesācis lasīt. Nejauši uzgāju šo PV video un tas pievērsa manu uzmanību.
http://myanimelist.net/anime/32902/Mahoutsukai_no_Yome__Hoshi_Matsu_Hito

3 Likes

Atradu šo video arī ar tulkojumu - https://kissanime.to/Anime/Mahoutsukai-no-Yome

Ohh… es pat nezināju ka viņai ir manga 0.0 būs jāizlasa :smiley:

1 Like

Vai tad es tev viņu neieteicu?

Esmu drošs ka vismaz ‘’ ko lasiet ‘’ viņu biju licis.

Tāds maldīgs preview, jo attēlo saturu no mangas, kamēr tās 3 OVA epizodes attēlos notikumus pirms manga materiāla.

Uz pirmo acus skatienu tas vairāk izskatās pēc PV jaunam seriālam. Kurš zin, varbūt sākotnēji tika plānots vesels seriāls. No otras puses PV arī varēja tikt izveidots šādi apzināti.

Paga… ja jau tu viņu biji ieteicis tātad būs jāparakņājas pa savu saraksti, jo man ir daudzas tavas ieteiktās kuras es vēlos izlasīt bet laika nav tik daudz, lai visas uzreiz izlasītu :smiley:

Boku wa Mari no Naka uzmet kā prioritāti : D , Oshimi Shūzo ir awesome mangaka.

Ok :smiley: Tikko pat ar marķieri pierakstīju lai ātrāk sāktu lasīt :smiley:

Cilvēki runā, ka tas esot manga promo. Bet varētu būt, ka viņi tausta ūdeņus skatoties uz Youtube skatījumu skaitu un citiem rādītājiem - hype level presē, utt…

To var vienkārši pārbaudīt: Search results for 'Mahoutsukai no Yome' - AnimeForums.lv
Neizskatās. :D

Nu nu, nepareizi uzrakstīju :smiley:

Esmu ieintereseta. =]

SPOILER TIME!!!
(ir cita tēma, kur runāt par to, vai šeit??)

Sakiet man, kas par zvēru ir tas Ancient Magus ( Elias Ainsworth ) ?? :smiley:
Noskatījos pirmās 12 ep un viss, ko gribu zināt, kā galvenais tēls (Elias) ir tas kas viņš ir un kā viņš tur nokļuva! Vai citus tas arī interesē, vai jūs zināt atbildi uz to? Spriežot pēc google apskatīšanas, manga nav pabeigta, cilvēki spekulē un visdrīzāk pati autore nezina ko iesākt. >.<

Ttd, par spekulāciju, viss ko uzgāju ir tas, ka viņš varētu būt native American mitoloģisks briesmonis Wendigo - kurš ir cilvēkēdājs, piedzimst(nezinu kā) no kanibāliem. |
Šo pastāstot @jods mani informēja, ka poļu mitoloģijā ir tāds ~Leshy, kurš ir meža gars/feja,kas ir diezgan līdzīgs, jo pazudina cilvēkus mežos, tik šo variantu es neredzēju vispār kā piedāvātu no citiem cilvēkiem - varbūt nezina.

1 Like

Šis man nedaudz atgādina pasaku par skaistuli un briesmoni :smiley:

es jūtos, ka nekad visu stāstu neesmu dzirdējusi Skaistulei un briesmonim, tik daļas, heh. Vrb tpc Magus’ Bride vairāk pievēršos fantastikai, mitoloģijai, ko tā ietver, kas diezgan daudz tiek arī tur rādīta, mācīta :smiley: :smiley:

Kopumā man likās diezgan meh, it kā smuks, it kā stāsts, daudz cliffhanger, bet mans racionālisms redz robus un kopumā stāsts neškiet trāpījis pa manām sirds stīgām, ja atskaita, ka es tgd gribu saprast kā Elias kļuva par Elias :smiley:

2 Likes

Neuztraucies, man arī ir tāda problēma :D Es domāju šo noskatīties pēc kāda mēneša. Man šķiet, ka būs labi.

1 Like

Ja tā būtu H.K. Andersena pasaka, visdrīzāk bērnībā būtu izlasījusi, jo atminos viņa pasaku grāmatu daudz škirstot un traumu no “Ķeizera jaunais tērps” X_X

Zini, mans vīrietis šo darbu tā arī nenoskatījās līdz 12 ep kā es, viņam jau pirmajā ep viss uz nerva uzkrita :smiley:
Kad cilvēki saka, ka skaista, to var teikt tikai par fonu un Elias, pārējais ir viduvējs, vismaz man tā šķiet.
Man personīgi šis atgādina Mushishi - jo tur arī nekas ievērīgs nenotika :smiley: :smiley:

2 Likes