Mage Again: studio Ghibli x Avatar: The last airbender x Witcher

image

Autors: Myoung rang
Māksla: Sulmo

Sinapse:
Rangderkessel, the greatest mage of the land, sacrifices his life to seal the king of destruction, Persiadis, in six sacred relics. The relics are distributed among six different hands to be kept safe, and once again, peace is restored. However, when someone begins to collect the relics to resurrect the demon, Rangderkessel awakens from a 600-year slumber as the boy “Ranghae.”

Komikss ir attēlots īpatnējā stilā, kas atgadina klasiskos studijas Ghibli darbus ar savām maigajām krāsām un ģeometriski plūstošajiem tēliem un dabu, kas stilistiskajā ziņā pārlieku neatkāpjās no patiesās būtības kā to dara mūsdienu īpaši-vienkāršotā animācija.
Galvenais varonis ir varenas pagātnes figūras reinkarinācija (kā Avatars) un spēlēs lielu lomu pasaulē, kuras politiskā uzbūve atgādina Witcher vidi.

Lai gan nav pieejamas daudz nodaļas (topiku veidojot: 11), var redzēt, ka autors ir nopietns par stāsta norisi, un skaidri atklāj tēlu nodomus un īpatnības, un redzu šajā webkomiksā lielu potenciālu, ja tā norise saglabās vismaz pusi sākuma momenta un neapmaldīsies filleru džungļos.


Personīgaie plusi:
Kvalitatīva pasaules uzbūve
Nav Balts-Melns
Tēliem labi lasāma mentalitāte