[LV Manga] Tokijas Gūls

Tokijas Gūls

Alternatīvais nosaukums: Tokyo Ghoul, Tokyo Kushu, Toukyou Kushu, Tokyo Kusyu
Autors: Sui Ishida
Gads: 2011-2014
Sējumi: 14
Nodaļas: 143
Žanri: Action, Drama, Horror, Mystery, Psychological, Seinen, Supernatural

Tokijā notiek dīvainas slepkavības. Vadoties pēc nozieguma vietā atstātā šķidruma pēdām policija konstatē, ka uzbrukuma vaininieki ir “ēdāja” tipa gūli. Koledžas draugi Kaneki un Hide nāk klajā ar ideju - gūli imitē cilvēkus tāpēc viņi nekad nav redzējuši tos. Kurš būtu domājis, ka viņu teorija varētu izrādīties patiesa.


1. Sējums:
1.nodaļa
( tiek tulkots)


###“Tokijas Gūla” komanda:
Tulkojums:@ligalv96, @wormwood
Redaktūra:@Menestrels
Lapu tīrīšana:@Rashomeow, @ligalv96, @Menestrels
Teksta izvietošana:@ligalv96

2 Likes

Tiešām tik ļoti gribat lai sāku lasīt? :smiley:

1 Like

Gullis. Like For real. ';D

1 Like

Vismaz kāds noņemtu provi. :smiley:

1 Like

Pagaidām tikai 1. sējums. Pēc tā vērtēsim atsaucību.

Man… patīk… (ļa pašam smiekli nāk) :smiley:

Srsly, Gullis bez OST ir tukšums :smiley:

Jā, mangas pavadījumā apgrūtinoši karaoke padziedāt.

Jauzliek mirāžas Unravel covers :smiley:

3 Likes

Mfw “Gullis”

Ieteiktu izmantot “stroke” tiem domu tekstiem vai narrative. Pieņemu ka priekš typesetting izmanto ps.

okey ņemšu vērā nākamajai reizei…nu vispār mēs viscauri izmantojam Ps gan tīrīšanai gan rakstīšanai :smile:

Wow :clap: Vienmēr gribēju izlasīt Tokyo Ghoul tika zimēšanas stils mani biedēja prom no mangas :frowning: bet tagat es izlasīju vienu nodaļu pateicoties jums :yum:

Saprotu.Tikai par to tekstu pamanīju.
Been there, done that. http://bato.to/comic/_/comics/gaku-r2781 , pats biju divās grupās un arī nelielu solo projektu veicu.

TG stils vēl ir decent, it īpaši tālāk.

Manga arī atšķiras no anime. Viens no iemesliem kādēļ paņēmām Gulli. Pluss vai mīnus, tas nu kā kuram.

Gullis skan jauki. :smiley: bet great job.

Fancy. Pat visas bildītes pārzīmēji. Angļu grupas, viņiem tur ir stils nevis tas kas mums. :smiley: Tehnoloģiski atpaliekam, nolāpīts.
Man nekad nav paticis kā blakus viens otram izskatās Arial un Wild Words. :confused:

Ehh, man tur bija arial un wild words? Tālāk mainīju gan cleaning, gan typeseting stilus, pie domam un narrative talak liku Aquilla, baigi comfy fonts. Parzimet ir ez pz, visgrutak bija prieks illuminati-mamga, jo tur ir jābūt pixel perfekt, jāiedomājas kas aiz tā ir un praktiski jaizzime. Šai pie vol5 praktiski viens ņēmos ar pārzīmēšanu, viens čalis vēl palīdzēja , though mani aizmorsa creditot un pēc tam ielika citā mangā.
http://bato.to/read/_/135113/suicide-island_v5_ch41_by_death-toll-scanlations/7

Tas gluži nav Arial, nepareizi izteicos. Tagad zinu, ka to sauc par Aquila.

[quote=“Lukijs, post:17, topic:489”]
praktiski jaizzime
[/quote]Gullis izskatās pēc tādas mangas, būs līnijas jāpazīmē.

[quote=“Lukijs, post:17, topic:489”]
though mani aizmorsa creditot un pēc tam ielika citā mangā.
[/quote] :D

Tagad kad iečekoju pirmo ch, tad laikam ir kkas uz arial pusi:D, vēlāk pārslēdzos uz aquilla.

Kaut kas līdzīgs Aquila ir - lielie burti, m un n.