Love Nikki-Dress UP Queen

Pirmo reizi man ir tik veiksmīgs 100 spin
;D
image

2 Likes

Es lasīju FB komentāros, ka Story suits atgriežas ik gadu ar lkm papildus suitiem …vrb …es nezinu :D :D :D Beeeet, cik sapratu ir cerība, ka reizi gadā viņi būs pieejami.
bet @xHorrorGirlx Tev par bēdu, tā meitenīte ar lupatu lelli bija gala suits tai Story Event, dārgs, dārgs prieks :/ un omg, cik nesen Tu sāki spēlēt? Man jau tā kremta, ka es tikai jūlijā sāku spēlēt, cik daudz biju palaidusi, tgd jau viss gandrīz ir atgriezies spēlē (izņemot Cheerleader grrr). Man ļoti kremta, ka nevarēju visu dabūt un tdļ padevos naudas tēriņos, bāc :D


Star Sea var pabeigt ~2-3 mēnešu laikā? galvenais, lai Tev Stamina ir ik dienu visus stage izietu, un Star Sea ir plus, ka ik item ir divi stage, kur farmot, kamēr Stunning Beauty un Grice tā nav X____X K.gan Marionette Grice pabeidzu arī kādu 2-3 mēnešu laikā :) Pag, kurā chapter Tu esi @xHorrorGirlx? Es sāku strādāt pie Hell Suits, kad biju tikusi galā ar visiem chapter (Septembrī), bet Hell suits, lielākais līmenis lkm ir … zem… xD izņemot Grice, Grice vajag drops no 11.
Man Stunning Beauty neviena versija īpaši nepatīk, man viņus vajag high attribute dēļ, whaaah :D

oo tad jau ceriba vel ir :D :D lol
jaa zinu …nu tagad man jauns darbs …lielaka alga varetu ari atlauties to dargako priecinu xD
hmm kad es saku spelet isti neatceros bet kaut kad lidz ko dabuju savu jauno telefonu varetu but Februaris/marts …starp tiem diviem menesiem …nu ja darba man daudz lai iegutu to kas jums gaja vieglak
sausmigi gribi to cheerleader??Nu ja man jau ar ta citreiz ir bet pagaidam janosaka savi limiti jo jauno algu neesmu dabujusi tadel nacas palaist garam so skaisto terpu:
image
loti gribejas bet nevareju nopirkt :'c


aha skaidrs …nu es parsvara visu savu staminu un naudu tagad koncentreju uz to :D Nu skaidrs…
MMM…paga jaieceko vairs neatceros…xD …tatad-
Maiden es esmu 5 chapteri un Princess esmu ari 5 chapteri izradas :D :D lol
Nu ta tumsa versija vel ir ciesama bet bala tocna ne xD
tava dark witch kleita ari ir smuka velviena kleita no mana wishlista saraksta :D :D

vienīgais, ka tā melnā meitenīte bija gada beigās vai šī gada sākuma event? :D tā ka …ilga gaidīšana :D

un Tender Puppy suit arī ir otro reizi rotācijā, vilšanās, ka zem šāda dīla, jo iepriekš viņa bija augustā~~ kad viņa pienācās, ja veici recharge vsm lkm 5 dolāru vērtībā un tad ja 20 dolāru, tad dabūji visas daļās no kaķa kostīma; tgd tie abi ielikti vienā pa vienu cenu bija.
omg, Tu labi, ja mēnesi spēlē? @_@ Wow, Tev vēl tik daudz prieka priekšā,bet arī nepacietība, jo jā, mēnesi spēlē, uhh :D vsm Tev viss vēl ar vien ir hype līmenī, jo Main Story garš ceļš, ne? :D
Heh, man gan Tender Puppy neliekas pievilcīgs, k.gan suns ir noderīgs, indeed :D
Man cheerleader vajag, jo viņas tās roku dekorācijas ar high attributes, haha :D vēl ar vien! pāris vietās :D k.gan vrb vairs priekš Stylist Arena nevajag ;oo bet jā, tie aksesuāri bija pirmie vsm 7 mēnešus!

mm, no 5. chapter sākas lēni craft’ojami suiti vai kā tā :D :D izturību, nekrīti dimantu bezjēdzīgā tērēsanā! ;D
Kura Dark Witch Kleita? :D es jau kādas trīs kleitas rotēju :D :D bet jā, abas tās gotiskās melnās kleitas ir bijuši recharge suits, tā ka jāgaida, kad tie atnāks atpakaļ :)

nu nekas gan jau pagaidisu :D :D

aha skatos ka biezi vien drebes paradas vairakas reizes …ari nekas vismaz jaunaiem speletajiem ka man ir iespeja dabut tos atkal :D
aha vai ne vareja kaut vai gift boxus atseviski uztaisit un vienu kopigo jo dabuju tikai lapsu pa 5 eur laikam bija tur …
jap tikai menesitis ;) daudz gan un tie terpi :sparkles: neteiksu ka nepacietiba …drizak dusmas citreiz par to speles logiku it ipasi pedeja laika …
Nu man no tender puppy patik tas smukais garais metelis un kleita ari manos milajos zilajos tonos ir :) Man atkal tas suns ir tads meeh varetu ari izdzivot bez :D :D
Bet tad atkal es skatos vairak uz izskatu nevis vina attributtes :D :D
aha nu skaidrs nu ja augstaj jo labak :D

Hmmm…ta neteiktu vienigais kas man pagaidam ir paticis ir 3 .chapteris kur bija rock singer parejie tads meeeh …it seviski tagad 5 ta kleita -.- parak pukains prieks manis
hahaha pa velu par to teresanu sen jau nav daudz cik nu ikdiena iegustu un atkal stamina iztereju lai vaku items prieks crafta :D :D
hmm skiet officiala raganu kleita :
image
aha skaidrs paldies par info
Starpcitu @jua un @zanmon ka patika sodienas kompensacija nav ipasi daudz dimanti but still nice :D :D

es ticu tam, es spēlēju gandrīz gadu un azarts gandrīž nav mainījies :D :D

vai ne, man tas ļoti patīk, ka tērpi atgriežas spēlē pēc pasākumiem, bet no otras puses, šī spēle speciāli visus tērpus taisa kā event tērpus un tikai pēc mēnešiem(!) tos atgriež, viņi māk krāpt naudu ārā, daudz daudz un man tgd besī FB grupās lasīt (izlasīju šdn vienu rakstu :D) ka nevajag nodirst cilvēkus, ka tērē naudu uz šo spēli, bet es nenodišu cilvēkus, es nodiršu spēli, kā tā var TIK DAUDZ gribēt no viena cilvēka - VIP 15 - 5 tūkstoši dolāru! ffs!!! es neuzskatu, ka tas ir normāli no app prasīt no klienta, ok, es ticu, ka tas varētu būt ok, gadiem spēlējot, bet…mēs zinām ka ASV serverim pat nav gads un tur ir VIP15 spēlētāji - tā nauda… omg, tā spēle ir mana pirmā saskare ar app, kas vnk slauc klientus :( tgd man kremt ikreiz, kad veicu pirkumu, jo bāc, es pati esmu V9, kas nav maza nauda :D :D :D un es vēl ar vien gribu pirkt lietas, bet tā summa kopā ir sāpīga manam godam, jo to ietekmē cilvēki, kas netērē naudu uz app T____T

ohh, nu jā @xHorrorGirlx Tu neesi tik ļoti aizgrābta ar lolitu stilu, Tev patīk visādu stilu apģerbi… es Love Nikki sāku spēlēt, lai man būtu virtuāli bezgalīgi daudz lolitu apģerbu, hahaha :D :D

mmm, ja Tu neskaties uz attributes - kā Tu ej guilds commision un Stylist arena? šais vietās, es ieteiktu izmantot guides lai dabūtu maximālos vērtējumus sev @_@ pašai būs prieks redzēt, ka vari izaicināt vairak cilvēkus Stylist Arena un to, ka vari labāk konkurēt ar ģildes biedriem ;D

vienīgais chapter suit patika Rock Singer? pagaidi, ar laiku patiks vairak (vsm es tam ticu!! :D :D ) jo īpaši, kad vispār mūsu serverim pieaugs chapter skaits, nāks vēl episkāki un interesnataki un smukāki outfit :)) gaidu pati visus trakos suits, kamēr vācu prastos :D

A, jā, šī Raganas kleita, parasti labi strādā priekš visām raganīgajām competitions tēmai, bet tgd kopš mums ir gotiskā lolita, tā šoreiz arī labi dominē, wowow ;o

Oh jā, bija jauki redzēt vsm kādu kompensāciju, jo tā competition tgd tiešām jūtas ļoti wtf… ceru, ka tas netraucēs, man finišēt 5% robežā šai tēmā ;S tā patīk dabūt 30 crystal rozes no ik tēmas ;S tik tgd sev redzēju 4% pozīciju, augstākā pa visu šo laiku šai tēmā!! gaidu jau no pirmās dienas :D

Spēle kā parasti ir skopa :D bet tā kā tur viss čakarējas es nemaz pat nezinu savu vietu competiton :D cerēsim ka bīs augsta kas visdrīzāk tā nebūs :D

es atnācu arī šeit paraudāt T___T tik simpātiski… tik nesasniedzami, ja uzkrāti vien 2,7K dimantu un nevari atļauties tērēt naudu… bet… vēl nav īsti zināms, cik tie maksās…hehehe…tāds mierinājums…

Kamēr es ar saviem 29 dimantiem ceru dabūt abus tērpus :D

1 Like

jo man viss laiks aiziet šai app, @MnjauTheCatso :D
Plus! es tgd mācos ar mašīnu braukt, woohoo, nokārtoju teorijas testu: 38/40 XD

Damn you xD Ok… so I need to give up on ya… SAD !
Un tagad tik brauksana, the thing, that instructors intentionally make ya fail, so you need to pay more xD

1 Like

Sveiki! Paceļu šo postu lai uzzinātu, kāds vēl spēle? =]

Yas :guy_sugoi_lips:

Can I add you some how my lady?

Mayyyybe :D ID 100541243 :kawaii_potato:

2 Likes

Pls accept me…

Anyone else plays this?

Ou shiet es aizmirsu paldies ka atgādināji un piedod >~<)/

1 Like

Ja kas šai spēlei ir manga, tikai balstīta uz japāņu serveri, piemēram ja angļu serverī Momo ēda grillētu zivi, japāņu serverī un mangā yakiniku, kā arī dažu personāžu vārdi ir nomainīti, bet kopumā netraucē.

Wow es aizmirsu ka šeit ir LN diskusija… Redzot @Mafii aicinājumu draudzēties… (Kaut vecu) redzkur mans ID, ja vēl šogad kāds spēle :D
101562127
…tik daudz laika pagājis… 4 gadi?!