Love Nikki-Dress UP Queen

vai piedod, pārlasījos!
vai ne :D piekrītu Tev! :D K.gan jā, tas violetais mani ļoti uzrunā ^___^
starp citu, tai violetai ir planētas apkārt - epic ;o

1 Like

Jā es sākomā domāju nopirkšu planētas un deal… bet nēeeeee… pabeidz visu komplektu un tad tik dabūsi planētas :D Pārsvarā vienīgais iemesls kāpēc nedaudz vēlos viņu pabeigt XD

1 Like

Jus tur runajat par suit pabeigsanu …kamer es seit saprotu ka labi pusi no visa esmu dabujusi -.-

2 Likes

Bet tev taču ir 50% atlaide vienam suita ne? o.o

1 Like

nu tas ipasi nelidz sodien ir pedeja diena bet man vel minimus ka 4/5 item pietrukst lidz pilnigi pabeigtam :-/

A tev ir vismaz kaut 1 stage kur tev dod 6 kubus? o.o

4 stage ir it ka ir tie kas dod augstako

Un tie būtu 6 kubi ja?

Jaaa butu gan :D

Es tad vismaz ceru ja tu lieto dimantus tad tu viņus lieto tikai tajā stadijā? :D

hmm ka kuru reizi …es tagad pedeja laika esmu pieversusies pie drebju craftinga …ta ka dimanti aiziet tur vairak :'D

1 Like

Kā to saprast? o.o Ja tu lieto dimantus tajā stage tad ir jālieto tikai tur kur ir visslielākais kubu skaits Q.Q

1 Like

aaa ne es parpratu tavu jautajumu …es diemaju ka tu prasi vai es vispar lietoju dimantus taja eventa…bet ne protams energiju perku tur kur ir visaugstakie :D

1 Like

Uhhh… tad malacis, savādāk jau nobijos :D Ko tad tādu crafto par dimantiem? :D

2 Likes

XD
tur jau butu jabut blondinam lai daritu citadak xD
hmm nesen dabuju so suitu
image
nu item citreiz ir vajadzigi pirkt pa dimantiem ka piemeram sijam jaunakajam terpam ko gatavoju tagad
image

1 Like

Oooo… tad tikai turies, jo tev kā jaunai spēlētājai ir tik daudz ko krāt un kraftot ka no izvēles var palikt pat traks :D Man sķīet ka tā klavieru meitene nesūca tik ļoti tos dimantus? :D (bet es jau īsti nezinu jo man vajadzēja tikai kurpes)

1 Like

ja ir gan izvele man tagad kaut ka turos pie Troupe nodalas patik tas klasiski vesturiskais stils terpiem …
ja tas gan jo mans nakamais goals ir Star Sea…dievs apzelojies ko tik tur nevajag xD
image

1 Like

Pagaidi pagaidi… :D Pēc Star Sea seko Stunning Beauty un Marionete Grice :D Sīe abi jau liek Star Sea nosarkt :D Bet jām… veiksmi craftošanā ^^

2 Likes

Marionete Grice izskatas loti smuki beeet Stunning Beauty naaah ja nu vienigi sija bilde tas otrais ir pieejams pec customazing ^.^


Plus mana vieniga velme but iespejams dabut terpus no Ghost gathering storija T . T Specially this one

1 Like

Es priecāšos pat ja beidzot salasīšu to gaišo variantu XD
Uhhh… hell events :D Par to vispār nav zināms kā viņš atgriezīsies spēlē :D

1 Like