Live action Hellsing from Amazon?

Tātad Amazon Studios ar John Wick scenāristu Derek Kolstad viedos live-action Hellsing filmu.

Kā jau minu tad John Wick filmu scenārists Derek Kolstad sadarbosies ar Amazon Sutdios, kas ir filmu veidošanas un izplatīšanas “apakš uzņēmums” Amazon kompānijai.
Amazon Sutdios ir izveidojuši vairākus seriālus un filmas, bet viszināmākais gan jau ir supervaroņu seriāls The Boys.

Bet lūk ir saraksts ar citiem ļaudīm kuri tiks iesaistīti filmas veidošanā.
Es tik nezinu vai viņi jau skaitās iekš Amazon Studios komandas vai arī viņi būs papildus.

“The feature will be produced by Brian Kavanaugh-Jones and Fred Berger of Automatik, Mike Callaghan and Reuben Liber of Ranger 7 Films, Jason Lust of Soluble Fish Productions, and Kolstad. Gemma Levinson is the executive on the project from Automatik. Executive Producers are Tetsu Fujimura of Filosophia, India Osborne, Pierre Buffin, and Jason Speer.”


Citāti izņemti no šeit ievietotā ziņu avota:

Derek Kolstad:
“Ever since my brother introduced me to the Hellsing manga and anime some years ago, I’ve been obsessed with adapting it," … "And when Mike Callaghan and his team managed to secure the rights to then partner us up with Brian Kavanaugh-Jones and Amazon, I mean -damn, dude- this is a dream.”

Mike Callaghan:
“I’ve always loved the vampire genre, especially when a creator is able to put their own unique spin on it, so when Derek introduced me to Alucard and the Hellsing Organization, I knew we had something special in that tradition,” … “Kouta Hirano’s gonzo reimagining of the Dracula-Van Helsing mythology is an exhilarating, quirky mashup of action and horror that’s unlike anything we’ve seen before. We are incredibly excited to partner with Brian and Fred at Automatik and that Amazon is on board to help us bring the wit and madness of ‘Hellsing’ to life on screen.”

Brian Kavanaugh-Jones:
“Derek is an exceptional writer and we are so excited to partner with him on what he does very best – building rich mythology filled with iconic characters,”

Jason Lust:
“I’m truly excited to work with this stellar team together with Amazon to realize a post-modern reinterpretation of the Dracula character that flips him on his head in an inventive and compelling way,”


Mans domas par šo?
Ja pie šī pieķeras pietiekami labi profesionāļi, tiek atrasti pareizie cilvēki, un perfektākie aktieri, tad varbūt viņi varētu atainot pietiekami labi mierīgās ainas, dialogus, monologus, utt. and get that vibe. Bet tiešām tikai tad, ja ir precīzi ļautiņi un zin ko dara.
Kaut kā jau varbūt parādīs vienkāršo action un pāris asins izliešanas okey, bet kā ar tām masīvākajām asins izliešanām!? Un pietam kā ar visu supernatural elementu!? Kā viņi parādīs visas tās Alucarda pārvērtības un visu pārējo!?

Bet tiek minēta filma, nevis seriāls:
Cik tad daudz viņi tajā sabāzīs no mangas un cik daudz izgriezīs ārā?
Paņems vienu otru ātru random notikumu un galveno stāstu saīsinās pamatīgi?
Vai tiks veidots ar “continue to be” beigām?

Es šaubos ka kaut kas baigi labs sanāks, varbūt ar aizies baigi original stāstā kādā brīdī nevis sekos mangai.

1 Like

Ja taisīs līdzīgi kā The Boys un mangu izmantos tikai kā avotu uz kā balstīt, nevis 1:1 uztaisīt, tad varētu sanākt labi.

Ideālajā variantā taisītu kaut ko daudz maz oriģinālu, kas ievestu pasaulē. Mangā ir par daudz materiāla, lai taisītu filmu, kas, savukārt, filmu padarītu sasteigtu un nebaudāmu.

Nav nepieciešami profesionāļi. Kā pats teici - vajag pareizos cilvēkus.

Kopumā neizklausās pēc sliktas idejas, bet to mēs redzēsim tikai tad, kad sāks parādīties pirmās ainas no projekta. Līdz tam viss ir tikai baumas un spekulācija. Pats galvenais nenodoties “haipam” un mārketingam, jo tas visu var tikai sabojāt.

Tas visdrīzāk būs kaut kas pavisam savādāks nekā manga un anime. Jācer, ka tas pats pa sevi būs labs.

Ja viņi mēģinās adaptēt oriģinālu, tad gan tiem, kas redzējuši oriģinālu un tā adaptācijas, diez vai filma būs pa prātam. Varbūt to var labi izveidot, bet man grūti iedomāties, kā tiktu realizēti visi vajadzīgie specefekti.
Kā arī vēl zem jautājuma vai Amazon Studios tiešām gatava publicēt tik vardarbīgu, ar nacistu vampīriem un baznīcu inkvizīciju pildītu materiālu. :D

Tu “The Boys 2” neskatījies? :D

Tur viņi asiņaināko scēnu noformēja kā “sapni”. Hellsing jāiet bojā visai Londonai un ne tik patīkamā veidā, kā no lāzer acīm. :D

Pirmajā sezonā viņiem nesagādāja problēmas nolaist pilnu lidmašīnu pa burbuli. Šķiet (un cerams), ka Amazon saprot kā jātaisa tādi šovi, nevis kā Netflix ar savu inclusiveness.

Tā arī nebija asins pirts.

Asins pirtis jau atšķiras. Kur, kā, cik traki, kas to dara, kuriem to nodara, utt.
Vienām uzmetīs pofig, bet par otrām daļa dusmosies.

Nu, ne vienmēr absolūta asins pirts ir nepieciešama. Galvenais, lai ir konteksts. Bet te mēs nonākam pie tā, ka varbūt labāk būtu, ja veidotu oriģinālu stāstu. Kaut ko uz pre-quel pusi.

Hellsing gadījumā, ja nebūs asinspirts, tad filma jau tikai tā dēļ neseko oriģinālam. Manā prātā Hellsing galīgi nav piezemēts un simboliska sērija, kur caur puķēm tiek pasniegta asins pirts.

Hellsing atkal augšupcēlies. Vēl kaut kad iespriekšējā desmitgadē gāja par šo runas. Pat neatminos, kas bija iesaistīti. Toreiz tieši visa tā vampiru un mošķu tēma bija trendos.

Ok, kādas mums ir kārtis.
Fakts nr.1 - viņi grib taisīt filmu. Priekš tam viņi paņēmuši scenāristu, kurš faktiski zināms ar vienas filmas triloģiju, kura atnesusi ap 600milj naudiņas, neskaitot “home movie” sekciju. Triloģiju kura savā formulā ir vienkāršāka par vienkāršu un turpmākajās filmās attīstīja savu pasauli. Virspusēji skatoties Alucardam un Vikam ir kopīgas iezīmes.

Fakts par labu režisoram - neskatoties uz daudziem grēkiem tomēr Viks ir stipra action tipa filma. Un pēc paša vārdiem, ciena mangu un ļoti par viņu kvēlo, kas varētu ļaut tomēr viņam rūpīgi izturēties pret adaptāciju.
Par sliktu - viņš ir vienas filmas scenārists. Ir iespēja piepildīt sapni un to viņš izmanto, kas var vērsties pret viņu, parasti tādus kino industrija sagremo. Fakts, kurš ne vienmēr piepildās.

Producenti - var redzēt, ka tīrais producentu projekts, ja pa režisoru nav metinājuši. Nepaslinkoju un pa pa lielam tikai “Brian Kavanaugh-Jones” ir spējis kaut ko labu un interesantu radīt vai bijis iesaistīts. Pārējie - ļoti apstrīdami. Protams - producents ar pareizajām saknēm, kas ņēma dalību GITS filmā. Uff… pārāk riskanti.

Kārtējā ziņa no sērijas - mums nav ko teikt, tomēr kaut ko sametināsim. Varbūt akcijas uzleks.

Protams, Amazon visā savā būtība vieš lielāku cerību, nekā ja tas būtu Netflix, šie tomēr ir vairāk jautrāki un nebaidās spēlēties ar uguni. Pats Hellsing visums ka tāds - pa manam atļauj to stiept un savilkt līdz konkrētam notikumam, kas tomēr neliek ierobežojumus uz kaut ko notiektu un var mierīgi domāt savus stāstu.
Tajā pat laikā interesanti ka viņi nolēma viedot filmu, ne seriālu… nu ko - sekosim. Būs brīnums, ja tas tomēr nonāks visamz līdz filmēšanās sākumam. Scenāristu atrast ir visvieglākais no uzdevumiem.

1 Like