Linki, bildes, video - Cosplay Crafting

Sveiki Cosplayeri!
Šeit varat dalīties ar interesantiem linkiem, bildēm, video, kur smelties ar idejām, fīčām, lai iemācīties, kā labāk veidot savu Cosplay.
Kā arī šeit varat jautāt visu, kas saistīts ar tērpu izgatavošanu, piemēram, kādus materiālus lietot, kā labāk salikt, šūt utt.
Palīdzēsim viens otram ar padomiem!

1 Like

Tā tad es sākšu ar savu ieteikumu :smile:
Man ļoti patīk “Glam and Gore” kanāls Youtubē, jo var apskatīties kā taisīt ekstrēmu make up, piemēram, rētas uzlikšanu, zilumu izveidošana u.c.
Ceru, ka Jums noderēs! :joy_cat:
https://www.youtube.com/user/GlamAndGoreMakeup

Vismaz būs kur spamot :grin:, main savākušies tutorials ar šūšanas pamācībām un bildes ar labām cosplay realizācijas idejām.
Šeit cospleyeri salikuši pamācības visdažādākajām lietām - Cosplay Tutorial - The Costuming Resource
Man patīk MangoSirene youtube kanāls https://www.youtube.com/user/MangoSirene

Bildīte at ļoti foršiem un dārgiem materiāliem

2 Likes

Kā uztaisīt manekenu:
Nepieciešams - krekliņš, pārtikas plēve, 20-30 iepakojumi ģipša pārsēji (zinu, ka aptiekās var dabūt), trauks ar ūdeni, blīvs kartons manekena apakšai, 1 -1,5 l montāžas putas, labas šķēres ,ap 1 m flīsa audums, koka vai metāla statīvs, audums manekena apvilkšanai un pārītis palīgu.
Visu tekstu tulkot negribu, īsumā - cilvēku ieģipsē un tad šo ģipša formu uzliek uz statīva un piepilda ar putām. Beigās apvelk ar audumiem un manekens ir gatavs. Process laikietilpīgs, jo ģipsim ir jāizžūst pirms griež vaļā.



2 Likes

hmm es pati interneta uzskreju pamacibai kur to manekenu veidoja izmantojot vnk vecu kreklu…uzvelk uz cilveka apsien viscaur to augsu ar skocu…tad aizmuguri pargrieez…velak salime atkal un piepilda ar vati …pa vidu tam iebaz koka katu …velak apaksa ieliek kartonu un visu aizlime i quess…something like that …
man doma izmantot so variantu tikai mazliet parveidojot…vates vieta izmantojot celtnieciba putas un pec tam ja kas izgriezt nogriezt un pec tam apvilkt ar baltu audumu :slight_smile:

OK, laikam atradu, ko koesplejoshu. :smiley:

8 Likes


3 Likes

UniConā jau ir viens čalis, kas visu laiku Jēzu kosplejo. :frowning:

Ja nepieciešams vienkrāsainai parūkai dažādas krāsas šķipsnas, tad varu ieteikt sintētisko matu šķipsnas, kuras ļoti vienkārši piestiprinās pie saknēm ar saspraudīti. Pat ļoti pieņemama cena! :smile_cat:
Ceru, ka noderēs!

http://www.aliexpress.com/item/Valentine-s-day-gifts-Minimum-order-3pcs-for-one-shipment-Straight-Long-Women-Hair-Extension-Color/32346461213.html

2 Likes

Tikai tīri idejiski ,ja kāds vēlas veidot OC:

Blood-C: Dog un Kanako Tsutsutori tēla lapa

1 Like

Nezinu vai tas iisti te iederaas o.o bet varbuut var kaadu iedvesmot?






4 Likes

nice Paldies…es tieši meklēju kur vēl šada veida terpus var ieraudzīt…
>>>Here<<<
dievinu viņus :3:

1 Like

Yeah tērpi tiešām ir skaisti :slight_smile:

1 Like
2 Likes

Gribu padalīties ar superīgu lietu - lūpu tetuvējumu, jo manuprāt tā ir laba lieta priekš coplayeriem. Tūbiņa izskatās un klājas kā parastais lūpu spīdums. To tur kādas 10-15 min., tad plēš nost izveidojošos plēvi un lūpām ir patīkams tonis, kas ir matēts un ilgnoturīgs, tas ir, var ēst, dzert un krāsa paliks aptuveni 3-5 stundas, vienam pasākumam pietiekoši. Internetā var šo brīnumu pasūtīt par nepilnu 1 eiro. Ceru, ka posts noderēs.

4 Likes

Uzreiz brīdinu no čaļu puses… Viņi jūs neskūpstīs, kamēr tā čerņa nenonāks… oO

Tur tas prikols, ka tā čerņa nenonāks pat skūpstoties un čalis nemaz nesajutīs, ka kaut kas meičai ir uz lūpām :sunglasses:

2 Likes

@Vikonija un @Kitsune krāso audumu
Sākumā mums bija ~1.5kg plūmju violēts audums - 50% kokvilna 50% poliesters

Izmantojām 1 paciņu Marabu Fashion color Ultramarine Dark Blue krāsu krāsošanai veļas mašīnā, kurai klāt vēl vajag 1 kg sāls. Veļas mašīnas tvertnē ieber krāsu, tad pa virsu sāli, un uz sāls liek 10 minūtes augstā ūdenī izmērcētu audumu. Visu mazgā 60° temperatūrā. Rezultās sanāca lielisks. Audums kļuva mums nepieciešamajā zilgani violetā krāsā.

3 Likes

Bija interesanti skatīties, kā veļas masīnā audums krāsojās…
Ja auduma būtu mazāk, tad zilā krāsa būtu izteiksmīgāka, bet mums visa bija kā nākas un rezultāts iznāca labs. :smile:

1 Like