[Limited Edition] AnimeForums.lv Meet-up #2

vai ne, bet karsh veel nav beidzies O_o

jā bet bija notikums kas radija šos pēc notikuma sekas.

centīšos ierasties… cerams, ka algu laicīgi pārskaitīs un sanāks no mācībām ātrāk tikt prom…

Es esmu zvanījis Īpašniekiem ne menedžeriem un rīkojis pasākumus, tāda ir SP virzienu vadītāju dzīve.

Joprojām atgādinu cilvēkiem kuri nāk pie manis, man uzrakstīt. Jo gribu rēķināties ar jums un saprats vai Ervīna matracis no istabas būs jaaizvāc vai nē! ';D [jox] Man ir plāni un gribu zināt cik būs consumeri!

tu doma studējošo pārvalde? Un ja jā tad kur tad?

Kurā gan tā nenotiek? -.-
Visas augstskolas un universitātes virzieni rīko pasākumus.
Dude! 21 gadsimts jaunieši grib arī tusēt ';D

Es tikai gribēju uzzināt kura studējošo pašpārvaldē tu esi . :smiley: :smiley:

Savas augstskolas! ';D

tu ej vairākas? :smiley:
Vnk jautāju tapēc ka tgd ķipa taisīšu pasākumu posterus, flajerīšus utt. :smiley: priekš RSU SP, kaut vai tur vispar nemācos xD

Meh. RSU ';D
Ir pašlaik 2 labas augstskolas Eka un Alberta Koleža ';D

2 Likes

Es tur nemācos, vnk saku. - _ -
Nemāku spriest kura ir labāka vai ne,tikai zinu ka RTU ir pilnīga huiņa… xD

Tur es tev varu gandrīzvai piekrist :smiley:

RTU visvieglaak iekljuut. :smiley:

beidziet nolikt RTU - visi grib izgliitiibu T^T

Ne visi :smiley: Un RTU labi atsijā tupos studentus. Vairāk kā 50% nespēj nolikt augstāko matemātiku vai citus priekšmetus.

1 Like

To dara visas augstskolas

Jā, bet neesmu dzirdējis par tik lielu atbirumu, kā mums faķī notiek.

Tas pierāda kāds līmenis tur tad arī iet, manuprāt

Kā arī cik grūta programma. Tas var parādīt daudzko.

rtu dod iespeeju tiem. kas grib (daudz vietu - vairaak naudas no valsts un tad veel paraadu nauda…hoho) tas. ka atduras pret nesabalnceetu programmu jau ir cits staasts.
Taisniibam ka daudz jaamaacaas lietas, kas prasa laiku… bet atsijaajas dazhaadu iemeslu deelj. noteikti miinuss ir paarslogojums programmu. jo cilveeki. kas izveelas paraleeli straadaat. jut slodzi speecigaak. uvsm tas ir manaa programmaa. Man shkjiet, ka nejau stulbums atsijaa, bet slinkums. man vidusskolaa ne suuda nemaacija matemaatiku taa, kaa gaidiija pasniedzeeja Rtu, bet tas man neliedza nokaartot labi to priekshmetu. jo es centos… Citaa priekshmetaa man negaaja un dabuuju pat paarkaartojot 4 :smiley: bet nu… netiku paraados.
es saprotu, ja aiziet, jo naak apgaismiiba, ko grib dariit, vai arii finansiaali vai citi vides apstaaklji spiezh, bet nejau prasmju truukuma deelj. Cilveeks nav tik stulbs dziivnieks.
Ticu, ka nav labaakaas, valsts likumu deelj. kaa arii, tdlh, ka viss shis pastaav tikai pateicoties pashiem cilveekiem, kas ir rikai kaarteejaas buutnes…


oh my, jau shai nedeeljas nogalee meet-up! ;D

1 Like