[Limited Edition] AnimeForums.lv Meet-up #2

Man šajā semestrī ir kā ir tādēļ ir pāris reižu sanācis atteikt
God dammit

baka ;D

1 Like

Nečību princips. Pārējie kas neiet uz Pieciem Vilkiem var nākt uz Hooota Hood. Un ietusēt neformālā gaisotnē. Tākā bariņš mums jau ir nobiris un lai neviens netiktu nodalīts kā paniņas joizskatās, ka tikai īstais saldais krējums salasīsies citā pusē! ^^

P.S. Dalībniekus a.k.a. Nācējus man PM uzrakstīt! ^^ Lai varu rēķināties ar jums un izsniegt pāris jautajumus. ^^

4 Likes

kāda jēga meet up tasīt ja visi sadalās uz 100 pusēm… ?

2 Likes

Ja meet upam ir vairāk gribētāju, nekā vietu, tad tas ir neizbēgami. :smiley:

1 Like

Hoota rīkota alternatīva neiekļaujās meet-upā. Anonses un paziņojumi, kā arī galvenā aktivitāte notiks krogā.
:wink:

1 Like

bet tas jau nenozīme ka tur nebus vietu . -_-

1 Like

Kapēc neizvēlējāties lielāku vietu? Vai arī mūs tagad ir pārāk daudz, ka nav kur salikt :smiley:

2 Likes

Parejas ieplanotas vietas uzteica mums cik dzirdeju :persevere:
Cits nekas neatlika pa cik datums bija nosprausts jau

Piesakos, gan ar nelielu jautājuma zīmīti

1 Like

Izvēle krustojas ar to, ka mūs nelaida dažās vietās.
Apjēdzamies visas šī un iepriekšēja meet-up organizatoriskas kļūdas un centisimies tās izlabot nākošajā meet-up.
Šī meet-up norises vieta un ierobežojums paliek nemaināms.

1 Like

Vajadzēja sākumā atrast vietu pirms meklētu datumu… /Hooots

;)

vai zini cik citreiz ir gruti noorganizēt meet up? Un vai esi kadreiz runājusi vietas aci pret aci ar menidžeri?

Bet tomēr, tā jau parasti dara sākumā vieta pēctam laiks. :smiley:

Parasti izdomaa laiku vispirms un tad vietu. Tikai to dara laiciigaak nekaa divas nedeeljas pirms. :wink:

2 Likes

bet ja nav baigi daudz pieredzes tajā visa, es gan nezinu ka tur ir un nēparmetu ro ka nav daudz vietas utt, tad bieži vien var kļūdities ar secību ka visu vajag izdarīt.

Nu trakākajā gadijumā, tie kuri ir atmesti tie dosies uz HOOOT dzīvokli :smiley: Viss chill :smiley:

no,no, piekrītu Emphase, ka runā laicīgi, ne pēdējas nedēļās.

1 Like

Pēc kara jau visi gudri :smiley: :smiley:

4 Likes