LIDL ienācis arī Latvijā, huhu

Nu jau kādas divas nedēļas pie mums Latvijā viesojas Lidl veikalu tīkls.
Gaņau esat ceļojuši un ja ne iepirkušies, tad vismaz redzējuši Lidl veikalus garām braucot ;D


Es pagājušo nedēļ ar @Maass iemēģinājām un ooh boy it’s da beest ;D
Vārdu sakot, neskaitot faktu, ka bija kādas 20 min jāstāv rindā lai tiktu iekšā, tomēr super duper šokējoši draudzīgās cenas par to lika aizmirst ;D
Es sapirkos ēdienu un našķus nuuu nez nedēļai un vēl pāri palika, kopumā samaksājot 11 eiro.
Well, tā kā tā bija svētdiena, tad augļiem un dārzeņiem 50% atlaide, bet cik saprotu, tad jeb kurā dienā ir visādas atlaides un akcijas. Anyway, ko es novēroju:
tomāti - 0,24 eur/kg,
banāni 0,19 eur/kg (yes yes banānu kari is real deal),
āboli 0,39 eur/kg,
granātāboli 0,99 eur/kg,
makaroni 0,22 eur,
krējums 0,59 eur,
tītara fileja 1,49 eur, utt utt, es tā varētu uzskaitīt un uzskaitīt.
Alright alright, es saprotu, ka mēs te forumā par anime mostly talking, beeet kas ir anime skatīšanās bez good old snack un i guess Lidl ir manuprāt vieta, kur kādu cheap yet gud snacc nopirkt ;D
Vnk tik ļoti esmu sapriecājusies par Lidl cenām, ka i gotta share.
Kāds no jums jau dabūja pabaudīt rindu pie Lidl?
Nez vai Lidl ienākšana Latvijā ietekmēs vietējo Rimčiku un Maximu cenas. :thinking:

1 Like

Stipri šaubos, ka tās cenas ir uz palikšanu un ka nav tikai opening, lai pievilktu sākotnējos pircējus.

2 Likes

Kā jau jurčiks minēja, cenas ir pamainījušās, piemēram Valmieras Lidl banāni jau vienotajā cenā: 99¢

Mani lielākoties fascinēja preču klāsta nevienmērība, īpaši ieraugot šos:

Arī interesants novērojums bija, ka plauktos nevarēju atrast ne krievijas, ne holandes sieru. Tā vietā paņēmu tuvāko alternatīvu: “salami” sieru

Edit:
Paķēru pārīti ātri pagatavojamo nūdeļu, un vakar pamanīju, ka tās ražotas Vjetnamā

1 Like

Vēl neesmu bijis vietējos Lidl. Nav sanācis iemaldīties Rīgas galos, kur tie ir atvērti un ne tik ļoti kārojas pēc iepirkšanās, lai uz tiem speciāli dotos. Cita runa, ja pēkšņi tas atvērsies Iļģuciemā.

@haachikooo tev vajadzēja pievienot komentāru, ka Lidl’s tevi nesponsorē. :smile:

Šorīt braucām garām nelielajam Pļavnieku Lidl, tur rāda rinda, kā uz festivāla atklāšanu.

Nu, mani tur iekšā vēl pāris nedēļas nedabūs, ja nu vienīgi alko būs qr “draudzígām cenām”. :sweat_smile:

1 Like

Cik esmu saskāries ar Lidl, tajā parasti ir dažas flagmaņ-preces pa lētām cenām, kas piesaista uzmanību un pārējais ir plus mīnus pa tādām pašām cenām kā citur. Nākotnē gan jau veikalos kaut kas būs pa labām cenām, bet nu ne viss klāsts.

Man pat mazliet vairāk interesē cik daudz jaunu ražotāju preču klāstu ievedīs tirgū Lidl. Viena lieta, ka visur vienādas cenas, cita, ka visur ir viens un tas pats preču klāsts.

1 Like

Gan jau veikalnieku kartelis visu sarunás.

Būs. Būs. Tik jautājums pārbūvēs viņi vai atvērs vecajā vietā.

a moš sponsorē ;DD

1 Like

Vēl neesmu bijusi, bet cik skatos pie tā veikala vienmēr ir rinda :D

1 Like

yuuup, liekas ka hype ir soo big, cilvēki aptrakuši, i mean ir par ko, jo daudz kas tiešām ūber lēts.

1 Like

Mna teica ka tur lētums ir 50/50 ir lietas kas ir lētas un lietas kas ir dārgas, bet vietējās lietas it kā tu neredzēsi :D

tagad ar to lockdown un komandantstundu vēl vairāk sāksies masu psihoze pirkt visu ko var nopirkt ;D domāju ka ne tikai Lidl’ā būs pilnas rindas, bet visos citos veikalos arī. šogad tualetes papīrs un griķi nav tik traki izpirkti, bet gaņau izdomās ko izpirkt ;D

Iepriekš nebiju diži aizdomājies par tiem lielajiem nejaušu preču grožiem Lidl vidū.

Pagaidām neko dižu nemanīju. Dzirdēju, ka Rimi ēdiena piegādes laiki izķerti un redzēju prāvāku rindu Vecrīgā pie viena vape veikala. Varētu būt, ka nikotīna tvaicētāji baidās no vape sulas deficīta.