Leviathan 🚀

Sinonīmi: Léviathan, LEVIATHAN
Nosaukums japāniski: リバイアサン
Izlaišanas gads: 2019
Izdevniecība: KIOON
Autors un mākslinieks: Hiramatsu Kannosuke (Kuroi Shiro)
Sējumi: 2
Nodaļas: 15
Žanri: Space, Survival

Apraksts: Kādreiz eksistēja kosmosa kuģis “Leviathan”, kurā kādreiz notika šausmīga cīņa par izdzīvošanu, jo izglābties var tikai viens cilvēks.


Lasīt no labās uz kreiso pusi

Kadrs no mangas





5 Likes

Labs garums, jāpalasa. Mangas tulkošanas dienās šis būtu kaut kas tāds, ko es uzreiz ķertu ciet mazā garuma dēļ. :D

Pirms pāris dienām iesāku un tiko pabeidzu.

Pāris kosmos kuģu “scavangers” uziet pamestu un sadragātu kosmosa kruīza kuģi.
Iekš tā viens no viņiem atrod kāda pasažiera dienasgrāmatu un sāk to lasīt.
Kruīza dalībnieki bijuši skolēni un skolotāji. Kuģi pēkšņi ir satriekuši meteorīti.
Un tad stāsts aiziet uz murder mystery, survival and full on battle royale … and then plot twist after a plot twist after another plot twist and so on. … damn, it went crazy.

Really good read. :+1:
Oh and that art :ok_hand:


Spoiler Section

Izlasot Chapter 8 gribējās teikt - Ichinose, you freaking idiot. Why did you listen to Nikaidou!? She already manipulated you multiple times. You moron! … un tad tas viens otrs plot twist beigās notiek :exploding_head: .

Bet es tik kārtīgi nesaprotu kurš īsti nožņaudza sievieš kārtas skolotāju. It kā noprotu ka tomēr Ichinose un savā jukušajā prātā to sāka uzvelt vainu uz Nikaidou. :thinking:

Es ar uzmetu aci komentāriem un jau iekš 4. chaptera (tur kur nogalina resnīti) viens lasītājs jau izmeta domu, ka Nikaidou nav īsta, ka viņa ir Ichinoses halucinācija … well damn, at the end he was half right.

Un tad tie visi plot twisti ar Yahata :exploding_head:
Un kādus divus chapterus pirms tā, viens komentētājs minēja ka varbūt viens no tiem scavengeriem varētu būt Ichinose … well there’s a surprise for you.

Un arī stāsta vidū es nodomāju, ka Mikami varētu būt tas kurš būs ielikts cryosleep ierīcē. Tas ka kāds gribēs paglābt to vājāko un jaukāko personu. … and i was right.


p.s. Tik iekš MAL ir nekorekta nepilna informācija.
Šī manga sastāv no 15 chapteriem, kuri sastāv no 3 volumes.

1 Like