League of Legends - sarunas

nvm
image

3 Likes

thats the spirit
road to iron 4?

Es nekad neesmu bijis bronzā, kur nu vēl iron. ;D Tur vajadzētu duo ar kādu ironu, lai pavelk mani uz leju.

Tbh, fleksā gribētu for fun dabūt ironu, bet tik tālu jākrīt, ka par trollingu man uzmetīs banu.

nu jā, tikt iron 4 ir liels izaicinājums, nezinu vai tagad, bet pirms kāda laika iron 4 kontus ar 0 lp (ne vairāk) tirgoja par lielām naudām, jo ir ļoti jāmāk spēlēt tik slikti, lai zaudētu katru spēli, bet arī banu nenorautu :D

kudos visiem, kas to spēj. Es sen, sen atpakaļ mēģināju spēlēt teemo top un vispār neiesaistījos komandas saspēlē, lai tiktu uz bronzu, bet visas manas komandas labi tika galā bez manis un es kāpu rankos. :(

Iron/bronza ikona būtu top tier flex, ja spētu tādu dabūt. :(


Tas pat nav Iron 4… :D

1 Like

tā arī ir tava lielākā kļūda - kāds vispār atcerās par top lane? :D spēlē jungle vai kādu citu lane, kas var traucēt, ja nepreizi spēlē/neiesaistās :D

Nu ar to ir interesanti. Kad spēlēju botā parasti mans junglers ir aizņemts ar enemy topu un pie manis lejā notiek arams ar pretinieku botu + jungle + mid.

laikam premade :D ja es speleju jungle tad top neeksiste :yum:

Nevaru to iztēloties. ;D Tbh nezinu vai jebkad tur esmu tevi redzējis. ;D

Ain’t that rude?

jā, es reti spēlēju, bet dažreiz uznāk :D parasti uz preseason, kad hz ko vispār lolā darīt

thats the point
nav jau ari ta, ka es citus lane gankotu xd

Nu tas ir labāk, tad vismaz ir vienlīdzība. :D

1 Like

@lawra salsa negrib lolu uzraut?

man naktsmaina, nevaru :(

11 posts were split to a new topic: DiviViens un lawra par un ap maiņām

1 Like

i love this guy

1 Like

I’m bad bad. Šitādā elo spēli zaudēt…


tas jau nav ranked