League of Legends - sarunas

Pēdējā reize, kad biju Lolā patroļot 5vs5 all mid, 3 gadus atpakaļ laikam a tā sāku 2009-2012 pa nopietnam a pēc tam pārgāju uz Dotu un beigās Moba vairs man neinteresē.

ā un vēl es atceros, ka liku, bet tas arī bija 3 gadi atpakaļ skin modus no animes lola varoņiem, piemēram ezrealam bija naruto skins un Īvijai vai eve kā viņu tur sauca Inori no guilty crowna.

2 Likes
2 Likes
1 Like
3 Likes

Man ļooti iepatikās šī dziesma :smiley:

Vai ne? Dievinu :heart_eyes:

Kas notika ar LoLu? Esmu dzirdējis, ka tur notiek kkādas drausmīgas pārmaiņas, kas daudziem nepatīk :thinking:

Neesmu neko dzirdējis , man tā atjaunitā versija kops var dabūt 30lvl + man vairs nepatīk , viss samākslots ar tiem boxiem priekš skiniem .

The game i loved has died. End of story!

1 Like

Bet kas noveda līdz nāvei? Kkāds apdeits? Varoņu reworks?

Eh man daudz kas jau nepatika dažas sezonas atpakaļ ar launcher remake un varoņu pārveidi (Bet to vel varēja sadzīvot) visvairāk jau mainījās tas ka skill points tika aizvietots un in game curency izmainījās utt.
Es jau low level spēlētājs vienmēr biju, ir te daudz labāku spēlētaju kuriem gan jau ir ko vel papildināt

the luck is on my side

5 Likes

Un cik orange essence tev vajag lai viņu unlockotu :D?

Necik rerolojot dabuju palasi apakša unlock permanently ;)

1 Like

Šādā veidā dabūju hextech annie kad viņa bija nesen iznākusi. Bieži vien par to palielos.

1 Like

Veiksminieks es tik ar gemstoniem 2 tos skinus esmu dabujis nejauta kada veida parak daudz agrak lola naudu metu ;)