League of Legends - sarunas

Man jau viņa patīk .

Seja mazliet atgādina ahri un fioras salikumu. :grin: I guess drīz lolhentai būs pilns. :sweat_smile:

2 Likes

Nav slikti , bet viņiem padaudz ir šie cosmic tēmas varoņi , tikko tak Zoe bija jau .

True.
Lai gan pagaidām neizskatās, ka man patiks šis čempis. Jhin bija kinda ok - reload mehānisms ar MS, kuru var kitot. Xayah bija galīgi garām, briesmīgi garlaicīgs kits un Kai’sa mazliet atgādina xayahas kitu. Nav tā, ka kaut būtu baigi līdzīgs, bet skatoties viņas abilty, radās sajūta, ka tā ir high risk-high reward xayah versija. :grin:

2 Likes

Viņiem sāk trūkt izdomas , viens un tas pats.

Vajadzētu būt likumam, ka katram, kas spēlē ranked ir jābūt Leonai, lai var firstpikot priekš sava supp. Pa lielam spēlēju supp Leonu vai Morganu. Dažreiz ieeju jungle ar Nocturne vai top ar klepto Ezrealu kā counteru klepto GP.
Neciešu topā spēlēt pret Nasus.
Sen gan neesmu spēlējis jo solo ranked ir luck based. Un mans veiksmes koeficients ir (-6).

Nasus tagad ir permaban manos mačos. Xd

Ne tev vienīgajam nav veiksmes.

2 Likes
3 Likes

Rito video vnm ir līmenī.

1 Like

Kā jau rito, filma labāka par gameplay. :smiley:

1 Like

Jap , man šī spēle neuzrunā tākā kādreiz .

Ļoti patīk šie LoLa video. Mož tie arī mani ievilks spēpē xD

Es domāju, ka varētu pamēģināt uzspēlēt LoL, but I feel pretty dissapointed when es redzu kāds ir spēles cinematic (kas ir patiesi episks) un actual gameplay… Vai LoLs neplāno apgreidot savas grafikas, lai tas izskatītos kā 3d nevis 2d?

Kāpēc ir tik milzīga starpība starp šo ^

Un šo ^?

1 Like

Es nesūdzos :face_with_raised_eyebrow:

Aj. Nedaudz dissapointed ka spēle palikusi neinteresanta. Bet dažreiz ir interesanti ar kadiem 3 cilvēkiem piesēsties discord un spēlet bard mid.

3 Likes

Ehh , nospēlējot 5 gadus , man arī apnika .
Protams , šo gadu laikā grafika ir uzlabojusies , bet nu , normāli tā for fun šo spēli es paspēlēt nevaru .

Viņi neko nemainīs , viņiem ir pietiekami daudz ienākumu no tiem daudziem overpriced Riot punktiem .

1 Like

Grafika palika labāk, bet gameplay pasliktinās. Agrāk varēja spēlēt ko gribi kurā lane, bet tagat ir meta un viss balstās uz to.

1 Like
1 Like