League of Legends - sarunas

Ludzu ludzu tu tads pats ka es hehe

That i call a good Micro and Macro skill Ielieciet kaut ko lidzvertigu jusu lolcika :wink:

piedod, es nevaru izprast cik tas grūti ir izdarams. jo dota2 nespēlēju. bet ja godīgi izskatījās easy :smiley:
Jo varbūt tur čempions ir ļoti nemobils utt, bet nu ja var lēkāt pa pus mapi, tad ir ka ir.

tev visi momenti iznemot 4 visi kautini 1vs1 plus jums tur vispar balana nav :smiley: viens hero visus sit nost

joks mana kipa ir taja ka vins ir bez itema kas lauj teleporteties(apmeram ekrna lieluma ap sevi) kautina nopelna naudu noperk vinu baze pec tam pardod un noperk vinu cita vieta.

pa virsu tam visam kautina vins dogde pretinieku sitienus tur ir vaidzigs TAIMIGS jo ja tu to izdari pa atru vai pa lenu tevi nogalina.

Un pats speletajs dmg taisa minimali vinus novaca komandas biedrs.Summejot Fantastiska izdzivosana starp 3 pretiniekiem.

Traks esi? Dotā viss ir long ranged, lolā pretēji - visai mazi range, kas liek saspēlēties komandā un taktiski labāk. A tā dotā kkāds tidehunter izlaiž ultu pa pusi mapes un visi stunned. Baigi interesanti. :smiley:

2 Likes

esi meiģinājis lolu spelēt ar draugiem? man viens čoms visu laiku teica ka lol fuflo utt. beigās, vairs dotā pat nebija iegājis. :smiley: visu laiku lol spelē.

Esmu abas spēles nu jau pietiekami ilgi nospēlējis, lai pateiktu, ka lols vairāk balstās uz mehānismiem. Lolā arī ir forša ranked sistēma, nevis ļevs mmr cipars un viss. Rūnas, mastery - tas viss tikai spēli padara sarežģītāku, plašāku un baudāmāku. LOL FTW.

3 Likes

ha bet nosakuma tev ar to ult jatrapa tadel ir blink un bkb un silance un vel kaudze viss kaut kas[quote=“DiviViens, post:789, topic:126”]
mehānismiem
[/quote]

nospiest pogas pareiza seciba nav gruuti*[quote=“DiviViens, post:789, topic:126”]
mastery - tas viss tikai spēli padara sarežģītāku, plašāku un baudāmāku
[/quote]

jo var ownot tos nuubus kuriem nav runu…zinam zinam…plus pat puse hero netieks peleti eSporta kas liecina PAR “SUPER BALANCU”

nezinu gan sedet silvera un zinat ka tu atrak pogas nenospiedisi ka kaut kads korejietis ja GL&HL ja jau tev tas patiik…

Par Pro spēlētājiem runājot, tas pat nav arguments, jo visos E-sportos būs aziāts, kurš tevi izliks.
Runas var nopirkt jebkurš. :smiley:

Bet Smite tik un tā liekas labāks par abiem.

Gribēju uzspiest like, bet izlasīju pēdējo teikumu… :D


Ja tu pogu spiešanu uzskati par mehānismiem…

  1. Bez rūnām arī var ļoti labi spēlēt. Turklāt, izspēlē vienu spēli un varēsi nopirkt ~50 decent rūnas.
  2. It kā dotā tiktu spēlēti visi čempji. Sen neesmu spēlējis dotu, tādēļ konkrētus piemērus, kas netiek ņemti nepateikšu, bet varu droši teikt, ka noteikti tiks ņemts/banots kkāds pudge or smth like that.

Katru spēli nevar uzvarēt. Trāpīsies smurfs, trāpīsies. It kā dotā tā nenotiek. Bet nu ko es gribēju teikt ar foršu ranked sistēmu ir tas, ka lolā ir divīzijas, sezonas balvas (atkarībā no divīzijām) un forša sistēma, ka jāsavāc 100lp un jāuzvar promo, nevis vienkārši dročī kkādu skaitli, kas labākajā gadījumā būs 4k, jo tu neesi aziāts. :D
Bet nu skaidrs, ar tevi šādas sarunas nav jēgas runāt, jo tu nezinot sāc gudri dirst. Turklāt, vienpusēji. It kā tevis nosauktās sliktās lietas par lolu, nepastāvētu dotā.

2 Likes

emm DOTA nav :P aziati labakie un nopikrt nevar speletajus Dota tas tikai azija vinem tur ir contractu sistema dota resaffule laiks ir tik pat jautra ka turniirs

prieks silvera mby decent ?okay… a talaak ?

TI6(lielakas turniirs kur $$$ tik lolistiem spanos radas) no ~110 varoniem netika panemti ~6 reali spele spelajas atkariba no tava skila spelejas visi nav neviena kaktusa un labakas ir tas ka jebkurs hero gandriz var but gan cerry gan supports…

hmm izskatas ka tu vispar dotu nesi spelejis un dirs ka jau mineji nezinot… :slight_smile: tad neliels UPDATE… ir sezonas rankeds ir parastas rankeds ir party rankeds ir solo rankeds.
otrs dota ir questi ar hero izdarit noteiktas lietas vai nospelet noteikta veida supportam salikt vision noteitka skaita vai daubut kilus lidz kaut kadam laikam beeet tas viss pupu mizas…
Visi questi ir tiri intreses piesaistei un speletaju apmacibai.
Par Ranked mans viedoklis ir ka rankeds jebkurs rankeds iesuukaa vinu taisa lai taisitu $$$ un lautu cilvekiem degt par ranked jo ir tacu kads javaino SMURFI connections krievi brazili un vispar illuminati illuminati illuminati
BTW arguments par MMR/RANKED bija tavs argumments

Nezinu ko tu tur DROCHI un ar ko…a es izbaudu speli

1.F2P
2.Balancu
3.Speles daudzvedibu

Dota nav TIKAI pogu spiesana diemzel…sen nesmu lolchiku skatijies bet cik atceros parasti fighti notiek ups es iekuulos nepatiksana komanda izgalabjiet mani un tad team fight i am wrong ?

Smurfi…dota tev ir jataisa jauns acc pilngigi tu zaude visu savus forsos skinus u.t.t.un tad tu vari smurfoties LoLa cik zinu vnk uzmet akmentinus un jau ~+50 no cilveka kuram nav vinu nerunajot par buildiem kur visi akmeni strada uz vienu hero…

dota ir sadalits pa regioniem un tu pats vari izveleties ar ko spelet…a MMR ja tu maki labi spelet tev nekas vairak nav vaidziigs pilnigi nekas klavietura +pele mby mic skillz tiesam parada starpibu.
un protams galvenais

Es labāk runāju ar sienu, jo tu esi visai aprobežots savam viedoklim. :D Vari pateikt, ka lols sūkā or smth, bet kādēļ stulbi mēģināt pierādīt ar vājiem argumentiem?

Esmu gold, nākošgad iešu pat tālāk. Spēlēju ar tier 2 rūnām un neplānoju nemaz pirkt tier 3. [quote=“Mrspambox3, post:793, topic:126”]
hmm izskatas ka tu vispar dotu nesi spelejis un dirs ka jau mineji nezinot…
[/quote]
Pirms ~2 gadiem pametu dotu, jo valve viņu bendēja. Bija ap 2k stundām. :))

Gribi teikt, ka dotā tā nevar notikt? Tu mierīgi ej pa mežu, fermojies un pēkšņi tas pats tidehunter tevi nostano vai kaut kas izskrien no shadow blade. Pēc tam sākās team fight, ne? :)

Šis gan bija laba smieklu deva. :D
Uztaisi jaunu steam kontu, pārliec mantas un vari smurfot. :D Lolā jātaisa jauns konts, jāzaudē visi skini, jākačājās pa jaunu līdz 30lvl un tikai tad var smurfot. Loģiski, ka lolā smurfi būs mazāk. :D
Par kādiem akmeņiem tu runā, hvz.

Baigais arguments. :D It kā lolā nebūtu reģionu. :D

Kā jau teicu, ar tevi bezjēdzīgi runāt. :D Tikpat labi mājās varu nostāties pret sienu un runāt. :D Bet nu gl, turpini ar tādiem argumentiem. Daudz ko sasniegsi, cilvēki leposies ar tevi. :D

2 Likes

Dota ir bezgaumīga. Sakraj naudu un nopērc ieročus. Kam būs atrak labi itemi no šopa, tas arī ownos.

ziniet ar ko atšķiras DOTA2 un LOL spelētaji?
Loleri netaisa liekus strīdus, jo ir pārāki :smiley:
Un mes vismaz klausamies kritiku, nevis bļaujam ka DOTA2 ir sūds, jo redz mums ķipa tas pats kas jums. tikai krutāks (un argumenti kurus izmanto, nu īsi sakot ir slikti :smiley: )

Paspēlē LoLu. Un pats visu sapratisi. Vienīgais sākumā ar grafiku ir ka ir. Un nespēlē viens. Domāju pēc pāris menešiem jau pats pateiksi ka muļķibas rakstiji :smiley:

2 Likes

Kaut kāda 15. ranked spēle pēc kārtas zaudēta. And u wonder why i hate people :D

1 Like

Yay, Maokai brālis nāks on the battle field.

jasavācas, un no foruma biedriem jauzkapā :smiley:

Kad tu esi pietiekami drosmīgs.

2 Likes

Daudz labāks par šī gada.

3 Likes