League of Legends - sarunas

Damm boy. Tik traki pat man vēl nav gājis, bet es mainoju suppus, so mani fokusē drusku mazā…,dažreiz…:smiley:

Mans KDA ar Ashe sāk kļūt sliktāks, un man tas nepatīk, jo Ashe ir mans fav adc : (…
Bet nu ir diezgan grūti izdzīvot kad Veigars vnk izmet savu ult uz tevis, un tu zaudē 80-100%, vai arī vnk tanki kuri tevi mierīgi var uzvarēt kkādā veidā.

Oh well, es tagad iešu atpakaļ uz normals un centīšos uzlabot sevi ^^

Viens no veidiem ka uzlabot elo, pārstāt mirt un iemācities labi fermot. 10 reizes mirt nav labi rankeda :smiley: centies ne vairak ka 5, un tikai ja esi tanks.
Un centies spelēt ar dažiem čempiem, ta arī bus labāk.
Un rip Ashe, nerfs gan jau atkal nositis viņu. Tagad visi ar Ezu kapās.

Tā tik turpini. Poziconē sevi pēc iespējas labāk. Es pats to bieži praktizējos.

Es uz ashes parasti dabonu 150 CS 20. minūtē, bet izskatās ka nav pietiekami : /

Meklēju tipisku lol maču. Atrodas spēle, skatos man supportā Terra Bellator (@Matejs). Tajā brīdi es vienkārši biju uz dirsas, jo meklēju solo, bet manā komandā iemeta draugu no friend lista. Pietam es unranked, šis platīns. Nu ok. :smiley:

1 Like

Tev vajag sakrāt IP un nomainīt normāli niku, a to es nekad nesaprotu, ka tas esi Tu :smiley:
P.S. Kas tev vispār ar to iepriekšējo kontu notika, es kko neiebraucu…

Ir vēl dažas citas lietas, kam tērēt IP. :smiley:
Dabūju banu par neatļautām programmām. Joprojām datorā stāv MKLOL, kuru nevar izdzēst no datora. :smiley:

1 Like

Rito lielākie meli.

2 Likes

Esmu silver 5 - mainoju supp :smiley:
Izklausas, ka tev iet jestri

Tas Championship Zed splash art ir so edgy.

5 no 10 placement spēlēm izspēlētas. Pray for S1/G5. :smiley:

2 Likes

Yey, mazafaka.

3 Likes

No luck all skill :smiley:

gz

Hmm okay

Kas tev nepatīk? :smiley:

1 Like

Boosted animal thats all

Āā, nu paldies. =_=’’

1 Like

Bans. :smile: