Latvijas Nacionālā mākslas muzeja galvenās ēkas atklāšana 2016. gada 4. maijā


4. maijā pulksten 10:00 notiks renovētās mākslas muzeja ēkas atklāšana. Ieeja bez maksas. Pat ieplānotas kaut kādas papildus aktivitātes.

Kāds varbūt vēlas apmeklēt šo pasākumu? ^_^

Pats neatceros pēdējo reizi kad tur esmu bijis. Nenāktu par ļaunu aizstaigāt uz turieni.

Sīkāk par atklāšanu:

3 Likes

Tur atvērtajās dienās bija rindas un pārpildīts. uz atklāšanu tur vispār būs pārpildīts.

1 Like

Man kā mākslas studentam būtu pienākums tur aiziet, bet vai aiziešu, tas jau ir cits jautājums… :grin:

1 Like

Protams, bez pūļa neiztiksi. Nav obligāti jāierodas uz pašu atklāšana. Var arī atnākt mazliet vēlāk, kad lielais vilnis noskrējis.

Nežmiedzies, nāc! :D

Nākšu skatoties, vai mani pašu jau pirms tam nenožmiegs skolā. Jup, tagad strādājam arī valsts svētkos… :joy:

aah…žēl ka nebūšu. Izskatās ka būtu interesanti

ja nevilksi sava saulenes, tad varbūt pieslēgšos… :confused:

1 Like

Nezinu, nezinu par brilēm… Varu droši teikt, ka neatnākšu melnā mētelī. :smiley:

3 Likes

Tas jau nebūu tas pats trakākais :smiley:

Nuu mafii jautajums ir kas ir zem ta metela xD

bail minēt :smiley:

1 Like

vai ne :smiley: :smiley: :smiley:

1 Like

Tada gadijums nekas nesanaks. XD

Būšu :slight_smile: Rīgā būšu ap 13:00 vai 12:00. Varam kompaška satikties un aiziet :slight_smile:

Hmm uz šito pat varētu aiziet. Tomēr, brīvdiena :slight_smile: @Menestrels Cikos, kur visi tiekās?

sad panda :grinning:

6 Likes

Nē, es it nemaz neesmu gatavs kā ekshibicionismam. Man pat nav kārtīga catch phrase. :D

Ap vieniem, varbūt mazliet pirms. Tev mans numurs ir? Piezvani vai uzraksti kad tuvosies centram, izdomāsim kur tiekamies.

1 Like

Ir, ir. Yosh tad uz vieniem arī uz to pusi došos. Tad jau sazvanīsies.

Un tagad to pašu bildi iekš pašbildīšu striķī un BEZ SAULESBRILLĒM. :smiley:

1 Like

Hey! Būšu Rīgā 12:48! Kāds varētu mani paķert un mēs visi kopā varēyu uz Muzrju iet :slight_smile: