Latvija procentuali liels alko neiets (vai nojiets)

Ja bez alkohola ir garlaicīgi…

ne jau bez alkahola, bez kompānijas( un Rīgā pietam, laukos darīt vienmēr ir ko)
Respektīvi ne-mītiņu dienas ir tik vienmuļas ka mītiņi sķiet kā īpašs notikums

1 Like

Ja bez kompānijas ir garlaicīgi…

Tad bez kompānijas ir garlaicīgi

Vienmēr var izdomāt kaut kādu nodarbi. Kaut vai pameditēt, pavingrot…

Vienmēr ir ChatGPT, kas sastāda kompāniju :wink:.

1 Like

Mīļākais vienmēr būs aliņš. Vairāki iemesli: 1) patīk garša; 2) viegls dzēriens, reāli jāpacenšās, lai pielietos; 3) pub crawl!!! (lai gan mēs ar draugiem nez kāpēc to par pub trip saucam).

Vīns arī patīk. Sakē var ieraut. Sidrus neskaitu, jo… limonāde :laughing: No “smagā” - rums. Rums+kaut kāds enerģijas dzēriens = non-stop dzeršana. Jo garšīgi un nejūtu kā piedzeros.

Jāgerīti dzēru kad bija kādi 20-22 gadi. Tad pārdzēros. Novēmu visu nakti un no tā brīža pat tikai no tās specifiskās smaržas ir slikti.

Ciest nevaru visu, ko jauc ar kolu. Pārsvarā tas ir kaut kas brūns. Un katru reizi kāds piedāvā jaukt :expressionless:

Tekila, džins, absints = fuck no. Indes. Lai cik dzīvē biju mēģinājis dzert - nekad nepatika. Garša šausmīga, stipri maitas, kokteiļus tikai bojā.

2 Likes

šito vsp legāli var dabūt?

Jā, zaļie rūķīši ir mīts. Ja vien kaut ko īpašu saviem kokteiļiem nejauc klāt :D

1 Like

Es pats nepērku, jo ciest nevaru. Bet neredzu iemeslu kāpēc tas būtu nelegāls. Stiprs kā velns, bet nu… acīmredzami kaut kam iet iekšā.

Kā tu džinu un jāgerīti šitā…:(((

Es tev uzlabošu dienu:

Jāgermeistars ar pienu :point_right::point_left:

Tas izklausās pēc caurejas

Nope, īstenībā diezgan garšīgi :grin::metal: Vēl var iemest vanilas saldējumu, tad visp būs labs piena kokteilis

Ar jāgerīti vienkārši trauma :grin: Bet džins gan tiešām mēģināts reizes kādas 50… un… nope.

Uz mani neskatīsies kā uz trako, ja es to darīšu? :sweat_smile: Pats negribu pirkt, lai vēlāk izlietu, tā kā varu tikai pamēģināt kad kāds cits mēģinās uzcienāt :smile:

1 Like

Nu nez. Būs vecgafa vakarā jātestē

Man patīk aliņš vairāk. Nedēļas nogalē vienmēr izdzeru pāris aliņus pēc darba nedēļas. Vasarā, gan aliņš patērējas vairāk kā citos gada laikos. :D

Kas attiecas uz stiprajiem, tad tos svētkos vai ietusēt kad sanāk. Tas reti, vidēji reizi mēnesi pa gadu varētu teikt. Ja no stiprajiem, tad man vairāk patīk viskijs.

1 Like

Es visu dzeru tikai tīrāja. Patīk tikai tīra manta. Nesaprotu tos kokteiļus :D

2 Likes

Es atklaju, ka snabis ar tarhunu ir baigi garsigs, var likt citronu un laimu vel klat, ar vai bez mizas, tiri ok dzeriens

1 Like

Moka ar pienu?

1 Like