Lasertag - laicīgs uzaicinājums uz 30.nov, sestdienu,14:00-16:00

Update - mums ir Lasertag WhatsApps grupa tā kā ja Tu plāno pievienoties, atsūti savus kontaktus (es Tevi pievienošu grupai).

Nedēļu pirms pasākuma būs jāsamaksā dalības maksa man. Es par visiem kopā maksāšu Merķeļa Lasertagam.

Ahoj,

Aicinu uzspēlēt lāzertagu mēneša beigās - sestdien (30.novembrī)!

Piesakies nosūtot man ziņu vai arī uzraksti te pat komentāros.

:man_cartwheeling: kas - http://merkelalazerpeintbols.lv/
:man_cartwheeling: kur - Merķeļa iela 9
:man_cartwheeling: kad - Sestdiena (30.novembris)
:man_cartwheeling: laiks - 14:00 till 16:00
:man_cartwheeling: maksa - 15 no katra

Ja iepriekš esi bijis šajā vietā - dod ziņu! (jautāšu vai Tev ir labas/sliktas atsauksmes :D)

1 Like

Man patīk viena no viņu bildēm, cik nu atminos, ir kategoriski, vismaz vienā vietā vai divās ir uzsvēruši, aizliegts LT spēlē… XD

Izkatās interesanti no taktiskā viedokļa, ka šauras telpas un var viegli tevi noķert… bet 2h… nezinu gan… nedaudz pa ilgu.

Ja apniks, varam pasūtīt picu, aiziet uz maķiti, hesīti vai sabveju.

1 Like

Damāju, ka varētu aiziet. Check me in. Sliktākajā gadījumā, būšu tas pāķis, kas pēdejā brīdī pazvana un pasaka ka nebūs. XD

1 Like

Cik reizes biju - 1h vienmēr paskrēja dikti atri. Spēli sāku izbaudīt otrajā stundā. Galīgi neliekas par daudz!

Ja nogursi vienmēr jau var aiziet atpūsties. Man gan ieslēdzas azarts un es spēlēju arī nogurusi :D

Es prasīšu kādas 5-3 dienas pirms pasākuma iemaksāt man dalības maksu lai zinām konkrēti cik ies :slight_smile:

Būs forši uzspēlēt!

Nesen Tevi redzēju Game Station. Pamatīgs bars ienāca ar trofejām un knapi vietas pietika bārā :D

@Kadiljaks Uzzināju ka būs pieeja ari virtuvei, tā kā ja garlaicīgi paliek var iet apēst līdzās paņemto picu vai ko citu -

“Rezervētajā laikā ir iespēja izmantot banketu zāli un virtuvi, kas aprīkota arī ar ledusskapi un saldētavu, kur uzglabāt līdzi paņemtos ēdienus un dzērienus.”

Vai ir vēl iespēja pieteiksties? ja ir tad es ar lielāko prieku piedalīšos, jo izklausās ļoti interesanti!

1 Like

Jap! Mums ir WhatsApps Lasertag grupa, ja iedosi savu numuru (atsūti ziņu man privāti) pievienošu Tevi grupai.

@m1raz - atsūti man savu # lai varu Tevi pievienot WhatsApps grupai

Nav tā kā spēlējot daudz jārunā, bet ir pavisam super ja māki runāt arī angļu valodā. Mums ir biedrs (vismaz viens) kas nerunā latviski/krieviski =]

26908050

hi! Pieteiksanas ir noslegusies, grupa ir gatava. Tagad man galvenais neaizmirst uztaisit grupas bildi =]

:man_cartwheeling::sunny::grin:

1 Like

Checking if self damage is on. :nice:
https://i.imgur.com/CzJsK8s.png

2 Likes

This topic was automatically closed after 16 days. New replies are no longer allowed.