Labvakar visiem ._

Čau visiem, esmu no Rīgas, zīmēju un lasu komiksus, anime tikai agrāk skatījos, multfilmas patīk vairāk. Mīļākie žanri - zinātniskā fantastika un dramedy. No interesēm vēl fizika un psiholoģija, patīk apspriest visādas teorijas. Ar cilvēkiem mijiedarboties bail, bet es cenšos. Gribētu atrast kādu ar ko pastaigāties, pazīmēt, pafočēt apkārtni

8 Likes

Laupni lūgtum šai interneta nostūrī!

Dod tik ziņu no kurienes esi, domāsim.

Rīga tak😅

Rīga ir plašs jēdziens. Teiksim, es esmu no ķengaraga (pagaidām vēl), domā Menestrels te rādīsies? Nē, viņš aicinās mani uz centru. :D

Lai nu kā, sveicināts! Neesmu bieži vairs redzējis šādas sasveicināšanās, pārmaiņas pēc ir svaigums forumā.

1 Like

A, šajā ziņā. Nu pa Imantu man staigāt jau vienalga apnika

Konnichiwa!

Super, nāc uz Iļģuciemu pie Menestreļa. :D

Man jau patik ka tu pie katras izdevibas aicini mus uz turieni…Drizuma jau viss AF aktiva grupas dala turp jau parvaktos ar tiem taviem aicinajumiem xD xD xD

But anyways
Hey
Ir kada vieta kur ari paradi savus darbus
Bija man reiz draudzene ar kuru nakts vidu plandijamies pa Rigas random rajoniem un darijam ko gribejam… Sometimes I miss these things
Overall piedavajums izklausas interesants tikai sakuma būtu jaiepazist tev labak ka cilveku un persona droši vien, lai uz to piekristu.

Yo

Sveiki :slightly_smiling_face:

Hey, and hope ya will enjoy your stay here :beers:

Sveiki, sveiki

Fizika interesē hobiju līmenī, jeb reāli studē?

Es nakts vidū nestaigātu😅

Mācījos RTU uz medicīnas inženiera, no tā sapratu ka visvairāk patīk elektronika (nu kvantu mehānika arī īstenībā, bet par maz zināšanu), kādreiz interesējos arī par astronomiju/kosmoloģiju, bet jau daudz ko aizmirsu

Ayo! Redzu ka būs daudz par ko parunāties!

kā LU biofaka students varu lepni teikt “I like your funny words, magic man”

Kas tev pēdējā laikā no teorijām sēž galvā?

Šobrīd vairāk domāju par sociālām, jo parādījās ideja uzzīmēt komiksu, kas terapeitiski iedarbotos uz lasītājiem un palīdzētu izlauzties no apburtiem lokiem, bet kas tas tieši būtu par sižetu vēl neizdomāju

1 Like

Welcome.