Labdien

Forumā esmu jau 8 mēnešus bet īpaši neēsmu iesaistījies, laikam laiks labot to. :sweat_smile:

Vārds ir Krists, 17 gadus vecs un no Kuldīgas. Brīvajā laikā, es neko nedaru (jo ziema) bet parasti braukājos ar riteni vai peldu daudz, kad ir vasara. Klausos visādas mūzikas žanrus, bet visbiežāk trap, visus tos electro/house, metalcore/deathcore. Spēlēju osu, LoL, CS:GO. Nesmēķēju, nedzeru, nelietoju narkotikas, utml.

Kā persona, es esmu kluss bet ja sapazinos ar kādu, tad es neaizvēršos. Man patīk psiholoģija, kad pabeigšu skolu, gribu mācīties par sociologu. (Slinkums stāstīt par ko tas ir, https://en.wikipedia.org/wiki/Sociology) Man cilvēki ir teikuši, ka esmu dīvains bet es domāju, ka dzīve būtu garlaicīga bez dažas dīvainības. :3:

Nezinu ko rakstīt, tapēc aiziešu par anime, I guess.
Skatos anime kopš 2012. gada vasaras, es ieraudzīju kādu reklāmu par sakura.uco- (kur tulkoja anime Latviski) un uzspiedu. Man uzreiz iepatikās, biju tāds fanboys, ka noskatījos Bleach 3 nedēļās. Mana anime/manga liste, ja kādam interesē. http://myanimelist.net/profile/Karote
Manas mīļākās anime: Gintama, Bakemonogatari, Hajime no Ippo, TTGL un vel daudzi citi …

Nezinu nevienu dzīvē, kam patiktu anime. Satiku vienu Lietuvieti kam patika, bet ilgi nesatikāmies jo viņa tikai brauca Kuldīgai cauri un draugi domā, ka anime ir tikai hentai, lel.

Kā es izdomāju savu niku? Es gribēju sev krutu niku xXSWAG420noscopeBl4z3itXx, kā visiem CS 1.6 bet tad izdomāju, būšu pieaudzis cilvēks un izmantošu vienkāršu niku.

Tas arī būtu viss, ja kādi jautājumi, tad droši prasi. :smile_cat:

5 Likes

Sveicinats forumā!

Hajime no Ippo ir kaut kas līdzīgs Initial D, vai arī tur ir kāds plots?
Kurā LoL serverī atrodies?

Sveiks :raising_hand:

Ciau o/

Sveiks!
Kurš būtu domājis, ka vēl saglabājies kāds cilvēks, kurš ir redzējis un atceras Sakura grupu.

Nu čau, čau kā jau pamanījis es ar te bišķi aktīva! ^^

Sveicināts, prieks ka izlēmi pievienoties sasveicināšanās kompānijai. =]

1 Like

Sveicieni! :slight_smile:

Sveiks forumā! :smile:

#cykablyat

Welcome!

3 Likes

Sveicieni forumā! :smile:

1 Like

Sveiks! Ja vēlies socioloģiju vai ko tādu mācīties vari droši praktizēties ar @Julia :smiley:

3 Likes

Jaa noteikti! =]

Prieks ka uzrakstiji! Ceru ar Tevi TS saskrieties =] mums te divainibu netrukst, ta ka welcome!