Labākā vieta kur nopirkt visu priekš suši gatavošanas?

Hei, tauta! Ienāca iedvesma uz spontānu suši. Kur ir labākā vieta Rīgā, lai nopirktu visu vajadzīgo priekš suši gatavošanas?

Atkarīgs cik autentiskus gribi(mēs esam piem taisījuši ar svaigām dillēm jūraszāļu vietā)

Bet jebkurš normāla izmēra rimi der

1 Like

Priekš manis tās noteikti būtu 3 vietas - nu, vismaz rīsu etiķis, sušī rīsi, ingvers, vasabi, sezama, neīstie ikri u.c - Cesars ir ļoti labs online veikaliņš, kur var atrast visu nepieciešamo. Tikai nav fizisks veikals.

Tad ir Gemoss - pasarg’ Dies’, tur var atrast pašu nelabo. Varbūt, tikai, ne svaigu produktus - ne zivi vai gurķus vai kādu filadelfijas krēmsieru.

Un tad, protams, ir mans iemīļotais Asian Alley - uz noteiktiem produktiem ir nedaudz padārgs, bet ja ej tieši specifiski pēc suši produktiem, tad nevajadzētu būt nekam sarežģīti.

Bet, kā jau Hercogs min, daudzus produktus nu jau var atrast lielajos Rimi vai Maxima XXX, kur ir “Pasaules virtuve”.

3 Likes

Ja sanāks, būs jāmēģina noiet gar šo leģendāro vietu. :D

Rimi ir suši stūris. Tur ir atrodams viss kas nepieciešams. No turienes esmu ņēmis visu ko vajag un ir burvīgi. Ja ir vēlme būt ekstra tad var iet uz depo un nopirkt aziātu traukus.

2 Likes

Call me controversial, but any store. Sushi is westernized enough for one to have only soy sauce for genuine experience.

Miglaini atceros, ka šusi tulkojās kā “skābi rīsi” vai tamlīdzīgi. Tātad drīzāk to pamantā ir rīsu un etiķa miks. :D Uz to tā skatoties mūsu karstie vistas suši pat atbilst.

Nav obligāti, tā ir maza nianse.
Lūk fourma paslēptais dārgums, recepte, pie kuras pieturos.

Beigās sanāca ieskriet Gemoss, jo tas bija pa ceļam. Izvēles nekādas, taču cenas labas. Vienīgais mīnuss šim tam lieli iepakojumi. Piemēram, ūdens zāles iepakojums bija tikai 50 paka, kas beigās sanāca dārgākā sastāvdaļa no visa tā. Wasabi arī var pirkt tikai 8 vai 10 paku, precīzi neatceros.

Tā kā labu bija daudz es visu pārējo arī paņēmu ar platu aci. Tagad trešo dienu pēc kārtas pārtieku no suši. :joy:

es tiešiaizvakar gemosā iegrābos mazliet, nopirku rīsu etiķi, kas patiesībā ir piedevu maisījums sushi rīsiem.

Es redzēju arī šķietami tīru rīsu etiķi, bet tas bija lielākā pudelē nekā suši maisījums.