Kurš ir bezgaršīgākais šnabis?

Kā tas dažreiz gadās šajos mājsēdes laikos prātā nāk vis… neparedzamākās idejas. Ieviešot forumā kaut ko mazliet nestandarta. Tīri zinātniskiem garšvielu jaukšanas nolūkiem.

Jūsu prāt kurš ir visbezgaršīgākais jeb neitrālākais degvīns?

1 Like

esmu,jau sen pargajis tikai uz rudzu,abolu un citiem sajaukumiem ;)

Neitrālākais kas man galvā sēž ir vai nu:

Belaya Berezka - Degvīns (spiritsandwine.lv)
vai Minsk - Degvīns (spiritsandwine.lv)

Jo cik nu sanācis šos dzert, varu pa tīro iedzert, bez uzkodas. Tas pats Russkij Standart, kurš man vairāk cieņā, tomēr tīrajā bez uzkodas pagrūti viņš man iet. Ja neko nejaucu nosaukumos.

1 Like

Ābolu izcelsmes alkohols tā būtu cita gara saruna. Man radās savdabīga ideja radīt nabaga ouzo.

Ja godīgi, man nekad nav bijusi vajadzība pēc uzkodām. Gan jau kaut kur eksistē tāds tualetes vīns, kura garšu man vajadzētu noēst, taču pagaidām neesmu saskāries. Man kaut kādas ļoti neizvēlīgas garšas kārpiņas.

Man personīgi nesāp galva un nav slikti no Absolut Votkas un Koskenkorvas. Dārgais gals, bet kvalitatīvs. Un viņiem arī nav tās kandžas piegaršas, kas ir lētajam šņabim.

Priekš minimālākajām paģirām ir variants dzert tikai šnabi un ūdeni, lai arī cik neaizraujoši tas skanētu. Neatceros kāds precīzi bija pamatojums, taču cukurs it kā ir viena no vielām kas sekmē paģiras.

Neciešu! Pretīga garša. Atdošanas reflekss sāk strādāt. Bet tā ir garšas īpatnība katram. Zinu, ka ne visim Standarts patīk.

Tas tā no sākta gala bija vai arī tevi sen senos laikos ir abižojis Absolūts?

Nevēlos par to runāt. Kāda tam nozīme?! AR MANI VISS IR LABI!!

Nē, no sākta gala, kad pirmo reiz pabaudīju - eh… pat kokčikos neiet.

Visas reizes, kad šņabis garšoja, vakars beidzās pāragri :woozy_face: . Bet ja tomēr, tad mans ieteikums būtu - dzert aukstu šņabi! Jebkurš šņabis atdzesēts garšo 2 līmeņus labāk!

Nemiroff Delikat man, kā ne lielākajam vodkas cienītājam, tīri labi iet pie sirds. Laba manta, taču šņabis paliek šņabis.

2 Likes

Nemiroff Delikat :ok_hand::ok_hand: vēl ja auksts, toč nejūtu grādus :grin:

2 Likes

Ja viņu mazliet patur saldētavā tad viņš tāds mazliet viskozs arī paliek - tad baigi labi iet lejā

:drooling_face: :drooling_face: Nedzen siekalas šeit, ja?!

1 Like