Kuragehime (海月姫)

#Kuragehime
jeb Princess Jellyfish

https://myanimelist.cdn-dena.com/images/anime/3/24865.jpg

Žanri:Comedy, Josei, Slice of Life
Epizodes: 11
Izlaišanas datums: Oct 15, 2010 to Dec 31, 2010
Studija: Brain’s Base


Apraksts:
Tsukimi-meitene ar zemu tik pašnovērtējumu, ka viņa nespēj runāt ar skaistiem cilvēkiem, tik ļoti patīk medūzas, ka to var uzskatīt par absēstību, tāpēc viņa nespēj mierīgi noskatīties, kā divas no tām peld zooveikala akvārijā. Kad viņas mēģinājums pierunāt zooveikala darbinieku sagādāt medūzām pareizus uzturēšanās apstākļus izgāzās, iejaucās burvīga izskata meitene ar īpatnēju noslēpumu. Tsukimi un viņas tikpat absēsto ar dažādiem fandomiem draudzeņu ikdiena strauji mainās, kad izskatīgā meitene ienāk viņu dzīvēs, jo tai ir viss, par ko viņas alkst-lielisks stils, superīgs izskats, pašpārliecinātība un sociālais loks, par kuru Tsukimi ar draudzenēm sapņo.


Sižets: 8/10
Vēl viens stāsts par neglīto pīlēnu, kas cenšas atrast savu vietu pasaulē. Sižetā ir viena ļoti raksturīga un klasiska klišeja šī tipa animēm, kurai tomēr vajadzētu palīst zem grīdas dēļiem un nerādīties vairs. Seriāla katrā epizodē ir, manuprāt, gan mazāki, gan lielāki, bet būtiski notikumi un viss tiek risināts, pa ceļam notiekot kaut kam amizantam vai mīļam, dažreiz ar kripatiņu drāmas. Ir iespējams, ka no pirmās epizodes Kuragehime neaizrauj, bet tomēr seriāla atmosfēra ir maiga un baudāma, tāpēc paliku gribot turpinājumu.

Animācija 8/10
Koša, tekoša animācija, nav uzbāzīga. Ļoti raksturīga daudziem Slice of life. Lūk divi īsi gif no Kuragehime, bet diemžēl dažāda kvalitāte:

Tēli: 9/10
Tēlu nav daudz un visi viņi ir īpatnēji, jo tomēr ir piedomāts pie to rakstura, uzvedības un pat runas. Tsukimi, viņas draudzenes, Kurako un saime… Es šo anime skatījos tālajā 2011, vārdus ne īsti atceros, bet varu bez problēmām pastāstīt par katru vismaz kaut ko, jo man tiešām iepatikās šie varoņi. Kaut arī stāsts vairāk grozās ap Tsukimi, tomēr arī citi personāži attīstās, tāpēc tik augsts vērtējums.

Mūzika: 7/10
OP (Koko Dake no Hanashi by Chatmonchy) un ED (Kimi no Kirei ni Kizuite Okure by Sambomaster) bija baudāmi, bet pārējā mūzika bija neuzkrītoša, izņemot komēdijas momentus vai arī romantiskos momentus, bet kaut ko lidzīgu var dzirdēt daudzās citās anime, tāpēc īsti augstāku atzīmi ielikt nevaru. Laba, bet gribējās kaut ko citu, ja jau personāžiem tik daudz uzmanības bija pievērsts.

Vērtējums par darbu: Stabils 8.
Baudāms darbs, ko var noskatīties, saņemt patīkamas emocijas un pasmieties. Visa seriāla laikā kaut kas notiek, nav garlaicīga sēdēšana uz vietas un ar katru epizodi arvien vairāk attīstās personāži. Man ir labas atmiņas par šo animi, esmu redzējusi vairākas reizes un visās palika tā sajūta pēc labas anime, ka gribētos turpinājumu, un arī siltums ap sirdi pēc katras reizes nekļuva vājāks. Kopumā iesaku šo anime, jo uzskatu, ka tas nebūs veltīgi patērēts laiks.
Bet tagad atvainojiet-iešu noskatīšos vēlreiz Kuragehime un noteikti izbaudīšu.

3 Likes

Kāpēc mangai chapterus ilgi tulko T^T
Un lai cik neizskatītos tās kleitas skaistas… viņas vienlaikus bija arī dīvainas :smiley:

2 Likes

Es zinu, bet tāpēc sirdi mierinu noskatoties anime velns zin kuro reizi :smiley:
Nu iedvesmas avots arī nav no parastajiem. Still labākas, nekā daudzas sarkanā paklāja kleitas :joy:

2 Likes

Jap true :smiley:

Es noskatījos. Man ļoti patika! ^^
Kuranosuke bija tik amazing as a person & ļoti fabulous! :heart_eyes_cat:
Man dažreiz gan ne pārāk patika tās sievietes, kuras dzīvoja tajā mājā. Likās nedaudz kaitinošas, toties dažreiz diezgan labi iederējās priekš humora elementiem stāstā… :'D
Žēl, ka nav 2. sezona, jo anime notikumi bija līdz galam pabeigti.

1 Like

Tāpēc eksistē manga kuru jau ilgu laiku netulko T^T

2 Likes

Šo noskatījos laikam pagāšgad.
Jauka patīkama anime. Stāsts tīkams, humors tīkams lielākoties, eng dub arī bija pat ļoti labs.
Tēli - interesanti. Bet jāpiekrīt kikimuff teiktajam, ka man arī dažreiz kaitināja to meiteņu uzvedība, domāšana dažās lietās. It īpaši tā garā zaļajā sporta tērpā, Mayaya. Bet slikti jau tie tēli nebija.
Nav viena no tām animēm kas tik dikti aizrāva, bet arī gribētos redzēt turpinājumu. Žēl ka nav tās otrās sezonas vai vairāk, jo mangai ir veseli 16 sējumi un pirmajai sezonai ir tik 11 sērijas. Nezinu cik daudz no mangas paņēma animē, bet iespējams ka vēl daudz un daudz ir palicis ko paņemt.


@Jua ir problēma dažreiz ar mangām, ka daudzas netulko tālāk angliski, ja tām sāk pārdot fiziskās kopijas angliski (tāpēc piemēram livingstone laikam netika turpināts tulkot), laigan šo mangu pagāš gad ir sākuši pārdot oficiāli angliski, tomēr šeit tas nav tas iemesls.

BET es uzmetu aci šur tur un saprotu, ka netulko tāpēc, ka nekā nav ko tulkot :sweat_smile:
Mangai ir 16 sējumi jeb 81 chapters, pēdējais tika publicēts May 13, 2016. Uzemtu aci tulkotajiem un arī iztulkoti 16 sējumi jeb 81 chapters ar bonus chapteriem.
Tātad netiek tulkots, jo nav ko tulkot, jo japāniski nekas nav izlaists šai mangai ;o

1 Like

Ou deam… tagad ir jāvaino nevis tulkotāji bet gan autori, jo tad lai vismaz nobeidz mangu :disappointed:

1 Like