Kubikiri Cycle: Aoiro Savant to Zaregototsukai (クビキリサイクル 青色サヴァンと戯言遣い)


Nosaukums: クビキリサイクル 青色サヴァンと戯言遣い [Kubikiri Cycle: Aoiro Savant to Zaregototsukai]
Sērijas: 8
Gads: 2016-2017
Žanrs: Asa sižeta, Mistērija, Drāma, Supernatural

Sakarā ar mistisko slimību ģimene piespiež Irika Akagami (Kura ir ģēnījs) palikt noslēgtā salā tikai ar dažām kalponēm. Lai viņai nebūtu garlaicīgi, viņa aicina uzturēties ciemos visdažādākos ģēnijus savā savrupmājā.

Viss norit normāli, līdz brīdim, kad kāds viesis tiek atrasts nogalināts. Nav zināms kurš ir slepkava un kādi ir slepkavas motīvi. Tomo asistents uzņemas noskaidrot slepkavas identitāti pirms slepkava izdara vēl kādu slepkavību.

1 Like

Interesants Anime, man baigi patika. Jau sākumā iepatikās, bet, kad notika tā slepkavība, bija baigi interesanti uzzināt kurš, tad ir slepkava, un patika kā tas viss tur risinājās.
Bieži zem dialogiem fonā bija fona mūzika(Ja pat ne visu laiku), laikam labi piemeklēta, jo baigi labi iederējās un radīja tādu baudāmu noskaņu skatīties.
Vienīgi pati animācija brīžiem bija tāda jocīgi uztaisīta. Daži animācijas efekti ne īpaši patika. Lai gan šajā Anime animācija nebija tik ļoti svarīga, it īpaši pēdējā sērijā var teikt animācija praktiski vai bija tikai fonam, varēja klausīties un lasīt subtitrus.

Jocīgi, ka Anime skaitās OVA, jo ir 8 sērijas, sērijas jau arī ir ~30 min, sanāk tas pats 12 sēriju standarta Anime.