Kopīga Slidotavas "Lido" apmeklēšana

Kaut kad runājām par iešanu uz slidotavu.
Tagad “Lido” slidotava ir vaļā, līdz ar to varētu aiziet.
Kurš gribētu? Un kā vispār jums ir ar brīvajiem laikiem un dienām?

  • 21.decembrī
  • 22.decembrī
  • 23.decembrī
  • 26.decembrī
  • 27.decembrī
  • 28.decembrī
  • 30.decembrī
  • kaut kad janvārī

0 voters

2 Likes

gribētu :fairy:t2:

1 Like

Es nemāku slidot.

2 Likes

Tur ir pingvīni.

Es labāk palikšu pie saviem pingvīniem.

1 Like

Tie ir nepareizie pingvīni.

Tas man nekad nav traucējis doties uz slidotavu. :D

1 Like

Vai kādam ir informācij/pieredze, kad un cikos Lido slidotava varētu būt vistukšākā? Esmu tajā bijis gan kā viens no trim apmeklētājiem, gan kā siļķe bunžā.

Ja mani laistu ar riteni, būtu ok :smiley:

Noteikti ne ap svētkiem. :D Parasti darbadienās un brīvdienās ap atvēršanas laiku (rītu ir samērā maz cilvēki, jo vai nu darbadienās strādā visi, vai brīvdienās guļ).

1 Like

es arī nē, kaut kā stutēsimies visi :D

man ar’ likās, ka varētu rīta/dienas sākuma pusē, tad nebūs tik daudz cilvēku

Man bail iet, jo man nereāli skaudīs, ja te atnāks kāds pro slidotājs. :D Bet tā jau it kā varētu paslidoties. ;D
Uzreiz jautājums - stunda vai vairāk?

1 Like

Es varu piebiedroties barošanas restorānā stadijai un ja būs tad UniCon pasēdēšanas stadijai. Mans skill slidošanā uz mūžu ir padirsts :smiley:

Daniels un hachiko ari neslidojot labi, so why not

Anyway. Rīta puse, so jāskatas uz dienu, kad notiks šī padarīšana. Es kāneka pievergoju BrainGames decembrī.

Man der arī 22.dec bet es te vairs nevaru labot savus vote :D un izskatās, ka šobrīd 23.dec ir izvirzījies vadībā.

piedāvāju 22.decembrī (sestdienā) uz panorāmas ratu (kas grib) ap 11:00, tad uz Lido slidotavu ap 12:00 un tad Unicafe ziemīšu noskaņās ar Hot Winter drink :3 ko sakāt?

Es arī knapi turos uz slidām, bet tāpat tiešām nav atturējis no slidotavas priekiem, jo īpaši kad daži pro domā, ka tev labāk sanāks, ja tevi pastumdīs :ok_hand:t2:
So basically, i’m in

  1. aiznemts jau :(

tad varam organizēties uz 23.decembri, jo izskatās, ka tajā visvairāk cilvēki tiek :)

1 Like