Kopīgā iešana uz kino

tad kura datuma ?

Tak palasi @Mrspambox3

Jā, atklāju mazu ķibeli, “vieglās pirmdienas” nestrādā svētku dienas. :@ Ko es nezināju. Priekš manim atkrīt, jo iegiež nelielu robu manā budžetā, ar ko es nebīju reiķinājies. Aiziešu citu dienu. :frowning:

Laikam 1dien jāietestē

Skatījos cik maksā biļetes :smiley:
Vari iet, es labāk pasēdēšu mājas un taupīšu naudu.

Tā jau reti kino kas labs ir, kaut gan manas iekšas vēl nav drošas vai šī būs laba filma(un manas iekšas bieži ir pareizas, tā es liepājā staigāju uz filmām balstoties uz savu sensoru, interstellar kino bija bestest experience).
Karoče vienreiz jāizbauda, tā jau kas tāds ir vērts tikai uz vizuāli iespaidīgām filmām, Revenant tādā gan jau būtu bijis norm.

vienreiz var, bet ne uz mēneša beigām :smiley:
Edit: it īpaši ja ir “vieglās pirmdienas” un diemžēl iekrīt svētku dienā. :frowning:
Ja nebūt svētku diena gan jau ar ietu.

Izskatās jau tīri cool :slight_smile:

Tas ir tikai tai filmai uzstadīts vai arī bus citām?

Citām arī

Citām arī, ko tad darītu kad beigsies šī :smiley:

Es labprat gods of egypt gribetu redzet

1 Like

Pēc review, kas nāca ārā…nav vērts, esot drausmīgs.

This

Es varbut esmu bisku oldschool bet man bija fun skatiites pat viens pats majas 1000 viss atkariigs no kompanijas.
Saubos ka es jutisu BAAAIGO atskiribu no 4k tur kaut kas tur un dolby 87 skarluniem…
Domaju ja butu vieta un projektors tik pat labi ja ne labaak.Uztaisit virtuve popkornu un nopirkt dzerienus plus nav jaasez kaa peliitej klusi un jablenz ekranaa.

1 Like

To sauc par filmas baudīšanu, imo mājās ir pārāk daudz distractions, kaut vai sagribas ielīst telefonā utt., protams man arī patīk vakaros tumsā uzbliezt kadu labu filmu un sēdēt ar aliņu un popkornu/čipsiem, bet kino tas ir baudāmāk, jo tu esi spiests sekot tai filmai.

ko lai saka deal with your sh1t :lol:
distraction problemas un jaspiez sevi skatites filma ? un to tu sauc par filmas baudisanu ? are you f seriously?

Ja filma ir interesanta, tad nebūs tādu problēmu, ja skaties sliktu, tad visticamāk nometīsi malā. Labas filmas skatīties kino ir kaifs, it īpaši vizuāli baudāmas, easy as that.

Piekrītu. Dažām filmām tas tā mazāk, bet piempedejie divi hobiti HFR versijiā bija lieliski, un interstellar bija ļoti labs.
Mājā sēžot tādu efektu skatoties ir nereāli panākt :wink:

biju izgaajis uz 3d no sākuma nesapratu kas notika :D jo bija mindfuck