Kopīgā iešana uz kino

Es gribētu iet vismaz reizi mēnesi un gan jau to darīšu neatkarīgi no tā vai kāds gribēt vai negribēs to darīt no foruma.Protams, es nezinu kas notiks tālāk par 2 mēnešiem.Lūdzu nerakstīt lieku informāciju,bez tēmu, nesaistītu informāciju ar šo topiku.

Filma kuras es domāju būtu vērts noskatīties(es skatos praktiski visu, tāpēc ielikšu filmas kuras varētu interesēt vismaz daļu šī foruma dzīvojošos lietotājus.

  1. Batman v Superman: Dawn of Justice - 25.03.2016

2.Captain America: Civil War - 29.04.2016

3 The Angry Birds Movie (13.05.2016) un Warcraft(27.05.2016)

4.Now You See Me 2( 10.06.2016)

5.Star Trek Beyond(22.07.2016)

6.The Secret Life of Pets(19.08.2016)

Protams ir vel pāris interesantas filmas…

#Informācija tālāk nav pieejama#

Tā tad par atlaidēm.
Forum cinema ir pieejamas “Vieglās Pirmdienas”, bet vajag reģistrēties un jāpalasa noteikumi kārtīgāk.

Pērc divas biļetes par vienas cenu.

Kā arī ja esi registrējies ka kino kluba biedrs( īsti nesaprotu, bet ja kāds zin tad izskaidrojiet labak) tad tev ir 5% atlaide.

Multikino

Otrdienas ar Maxima “Paldies” karti

50% atlaide kino biļetēm pieaugušajiem seansiem otrdienās

TREŠDIENAS ar Tele2

Ja esi Tele2, ZZ klients, sūti SMS ar tekstu KINO uz numuru 1620 un saņem kodu ar kuru vari iegadāties 2 biļetes katru trešdienu par 1 cenu* katrs var izmantot vienu reizi katru trešdienu

Fanu PIRMDIENA

Ja esi Facebook lietotājs, seko Multikino Facebook lapai, uzrādi paroli pie kasēm un skaties filmas par īpašu cenu – 2D filma/€ 3.00 un 3D filma/€ 4.00/
Fanu komplekts - Oscar vidējais komplekts (saldais/sāļais popkorns + dzēriens) tikai par € 4.00! Akcijas komplekts ir spēkā iegādājoties kopā ar Fanu dienas biļetēm.
Akcijas noteikumi:
Nedēļas paroli ir jāuzrāda pie kasēm izdrukātā veidā vai mobilajā tālrunī.
Parole tiek publicēta katru pirmdienu Multikino lapā sociālajos tīklos Facebook, draugiem.lv.
Ar vienu paroli var iegadāties ne vairāk par 2 biļetēm.
Akcija nav spēkā, ja pirmdiena iekrīt svētku dienā, kura ir brīvdiena.
Atlaide nesummējas ar citām atlaidēm.

uhh. :D

1 Like

Uz pirmajām 2 varētu pievienoties :slight_smile:

Un man likas ka neviens nevēlēsies iet uz 1. filmu :smiley: Jo redz DC :smiley:

Vienalga DC or Marvel im always ready for some CGI and fights/action on big screen. :smiley:

:smiley: tas gan emm,tu domā iet uz atklašanu? Man piemēram negribētos un es arī netieku, jo dabrs.Moš 28. ? Tā ir pirmdiena, ko saki?

Kad nāks tuvāk tad arī domās. :wink:

emm, man vnk vajag izplanot jo ir dienas kad tieku un kad nee un domāju vel paņemt kādu no sava darba tie moš ar naaks.

Nu saplāno kā tev izdevīgāk. Tad redzēs vai tikšu vai nē. Bet man darbs līdz 17 reizēm 18…jebkurā gadījumā atrāk par 19.00 netiktu. Datumam īsti nav nozīmes.

nja man plans ir iet 28, bet pa dienu, jo man tajaa diena ir nakts maina :frowning:

Nu neko darīt :wink:

!!!

Tas ir no, nav domāts datums kura ies, bet datums no kura saakas.

itka balsojām par filmu nevis datumu… :confused:

hmm,isti nesapratu.Tu domā citu filmu ?

es saku, ka šo jāskatās… :confused:

Tad kur problēma? :smiley: Vai tu par datumu? :smiley:

nav problemu… -.-

:smiley: Tu ar vēlies iet? Tad kads ir tavs piedāvātais datums, vai arī gribi iet pirmdien(28.) ,Es pats vēlētos iet tapēc ka vēlos ietaupīt naudu.

ja bus $ i am in

1 Like

Es esmu par Batman vs. Superman
Un pavisam lieliski būtu, ja došanās būtu uz 28.03 (par laikiem un mēs dotos uz forum cinemas jo man ir kino kluba kartiņa
:laughing: