Kono Subarashii Sekai ni Shukufuku wo!

#Kono Subarashii Sekai ni Shukufuku wo!

Nosaukums angliski: KonoSuba: God’s Blessing on This Wonderful World!
Sinonīms: Give Blessings to This Wonderful World!
Žanrs: Adventure, Comedy, Fantasy, Supernatural
Epizodes: 10
Izlaišanas datums: Jan 14, 2016 to Mar 17, 2016

OP:

ED:

Apraksts:

Pēc nomiršanas nožēlojamā veidā, Satou Kazama attopas dievetes, Aqua, priekšā, kura piedāvā viņam divas iespējas: turpināt ceļu uz debesīm vai atdzimt fantāziju pasaulē, ņemot līdzi vienu priekšmetu pēc paša izvēles. Kazama izvēlas pašu dievieti, kura, par spīti savam statusam, ir nekam nederīga.

Sižets: 5/10

Nekas spīdošs. Izņemot maģiju efektus. Fantāzijas stāsts, kur galvenajam varonim jānokauj lielais, ļaunais dēmonu karalis. Vienīgā atšķirība, ka galvenais varonis ir tizls.

Animācija: 6/10

Kā jau minēju, “spīdoši” specefekti jeb “maģijas” efekti. Citādāk nekas, par ko varētu rakstīt uz mājām. Tipiska, krāsaina animācija, bez nekādas specifiskas horeogrāfijas.

Mūzika: 6/10

Nevienā brīdī mūzika nepalika atmiņā. Bija pieskaņota, jā. Gan OP, gan ED, bet tas arī viss. Fona mūzika ar neko neizcēlās.

Tēli: 5/10

Tēli ir, iespējams, viskonkrētākie kartona izgriezumi, kādus nācies redzēt pēdējā laikā. Būtu vēl labi, ja viņi kaut cik atšķirtos, bet vienīgās atšķirības bija starp galveno varoni un viņa trīs kompanjoniem. Paši kompanjoni atšķīrās tikai ar matu krāsu un vārdu. Citādāk nemaz neatšķirtu.

Gala rezultāts: 6/10

Nu jau līdz kaulam nodzītais “es nomiru un/ vai nokļuvu fantāzijas/ spēles pasaulē” stāsts, kurš, šķiet, tiek iesprausts katrā sezonā kopš Accel World ar atsevišķām niansēm, kuras atšķiras tikai tik daudz, lai nevarētu piesiet tīru plaģiātismu. Vismaz te šovs pieturējās pie savas “wanna-be” parodēšanas, kas brīžiem lika “pasmieties” (pareizāk būtu teikt - strauji izelpot caur degunu). Tas laikam arī ir vienīgais iemesls, kādēļ spēju ielikt seši, jo, noskatoties pirmās divas epizodes, gribējās vispār nomest un neatskatīties uz sērijām. Uzskatu, ka desmit epizodes bija pietikams skaits, jo vairāk paildzinātu, nu jau tā izsīkstošās idejas katrai nākamajai epizodei.


Laikam uzsākšu “anime, ko var noskatīties, bet nav īsti vērts” sadaļu. Lai varētu šādus un līdzīgus gabalus salikt vienuviet.

2 Likes

Otrā sezona, mazulīt. :smiley:

Meh, buus vien jaaskataas, ja gribu sevi uztvert par kaut cik pilveertiigu “reviewer”.

Hell yeah

Pāris epizodes redzēju, nevērtētu pārāk bargi, bet arī nebija nekas super aizraujošs. Jāņem vērā, ka šī anime ir “iesprūdis spēļu pasaulē” žanra parodija, koncepts par RPG party, kuras visi pārstāvji ir pagalam nederīgi, man šķiet interesi izraisošs. Vairākas reizes gan joki īsti nelika smieties. It kā pēc būtības zinu, ka notiekošais ir smieklīgs, bet laikam joka izpildījums nebija veiksmīgs. Kad būs laika, pabeigšu visu noskatīties, būs skaidrāks vērtējums.

Būsi pilnvērtīgs “reviewer”, kad beidzot visu Jojo noskatīsies :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Tad ieraksti visas sezonas un brauc, skatiisimies. Nav jau taa, ka man buutu izveele. Buus vien jaataisa Jojo maratons.

He he, tieši tā

Nezaimo! Šī ir ļoti laba parodija par reincarnation in another world žanru, kas dominē japāņu light (vieglās?) noveles. Tikko bija bums ar maģiskajām vidusskolām, tagad ir reinkarnācija. Tie, kas skatās tikai anime un nelasa manga/light novels, to tik spēcīgi nejūt. KonoSuba man bija ļoti patīkams un negaidīts pārsteigums, svaiga gaisa vēsma stagnējošā un pārsātinātā žanrā.

1 Like

Iemesls kaapeec arii nepatika. Taa teikt - katra naakamaa anime aizpilda keksiiti ar savu nishu. Protams, nevar viss buut meistarstikis kaa Kara no Kyoukai, kas aizpildu visu pashi par sevi, pie tam veel kvalitatiivi.

Kur pieprasījums, tur piedāvājums. Diemžēl orģinalitāti cilvēki negrib, pieprasīts tiek pazīstamais, un animatori arī grib ēst.

Nu, dienas beigaas anime, kaa jebkursh maakslas veids, ir gaumes lieta. Katram patiik un nepatiik savs. Visiem nevar izdabaat.

1 Like
2 Likes

Skatīšos! ^^

2 Likes

Nelabie interneta vēji un viļņi, izskaloja mani pie šī seriāla. Priekš samazgu fantāzijas, ja tā var izteikties, īstenībā visai pieklājīgi. Dizains, animācija un mūzika priecē. Patiesībā pieeja ir gana oriģināla, kopējā sižeta līnija ir viena vienīga klišeja no kuras jau slikti metas, bet tomēr seriāls to cenšas atsvaidzināt. Topos šis seriāls sev vietu neatradīs, bet vienreiz noskatīties var, ja velk uz ko šādu.

2 Likes

60 kadros sekundē viss ir labāks.

What sorcery is this? :open_mouth:

Ļauj minēšu, tu skatijies uz koku? :smiley:

2 Likes

Pat prātā tāda doma neienāca. Tagad gan rodas sajūta, ka kādu varētu praktiski iepazīstināt ar Drakula darbiem. Tik pīķi jānoskata.

1 Like