Kon-nichi-wa ';D

Čau! ';D
Mani uzrunā uz @Polar_Hoootsu, var uzrunāt uz Hooots ^^
Tātad Nikam ir liela pagātne un paši pirmie aizsākumi ir tālajā 2010. gadā ';D
Bet nu ne par to šoreiz.
Ārpus portāliem mani uzrunā par Elvi Edgaru Saulīti.
Draugi tikai par saulīti, bet līdz ar šādu uzvārdu nāk lāsts gan man, gan citiem!
It īpaši ja mani uzrunā puikas! [If you get where that is going? ';D]

Dzīvoju es lielu daļu savu mūžu Kurzemē, precīzāk Priekulē un Liepājā vēl nedaudz Klaipēdā Lietuvas pusē! ';D Man daudz radu un tad nu tā sanāk. ';D
Mācījies esmu Priekules vidusskolā, Priekules mūzikas un mākslas skolā, Latvijas uzņēmēju un menidžmenta akadēmijā, bet nu studēju EKA.

Esmu dziedonis, dejotājs un vispārīgi aktīvs vīriešu dzimtas pārstāvis! ';D
Dziedu un dejoju kopš sevi atceros, jeb uz papīra kopš 3 gadu vecuma(Cilvekiem patīk redzēt kā mazi sīčī dejo un ķērc I guess).

Anime sāku skatīties kad vēl Sailor Moon gāja pa LNT. tad man obligāti pēc Bērnudārza vajadzēja pārnākot mājās redzēt katru epizodi! ';D Bet nopietnāk visam pievērsos pagājušā gada rudenī, kad atkal noskatījos Sailor Moon un tad pavērās plašāks klāsts ko skatījos www.kissanime.lv līdz pat šodienai. Tāda iecienīta žanra nav. Skatos kas pašam patīk un tad vienkārsi iekšā tur ir viss.

Spēļu industrijā esmu kopš man bija 8 gadi. SPēlēju ko līdzīgu AgeOfEmpires, tās bija mana tipa spēles. Bet nu pārsvarā speļēju SMITE un intereses pēc noprovēju un spēlēju ASTA. tad ja kāds pavaicā arī ko citu un sastādu kompāniju, ';D

Forumā esmu izveidojis @AFC_Grupa kurā darbojas Foruma kospleijeri un pats personīgi. Celsim Foruma popularitāti un veidosim krutos kosplejus! ^^
Un iespējams jau Tuvākājā Uniconā kāpsim uz skatuves! ^^

Tas pagaidām no manis viss. ';D

4 Likes

Nu ko lai saka… :smiley: Esi sveicināts forumā :raising_hand:

1 Like

Oh, esi sveiks! ^^

1 Like

Laipni lūgts forumā ^~^)/

1 Like

Sveicināts jaunais biedri!

2 Likes

Cik jauki redzēt jaumus biedrus forumā. Ya’ hallow. :slight_smile:

1 Like

Sveiks, Saulīt! :kissing_heart:

3 Likes

Sveicināts! :smile:

1 Like

Čau brāļuk! <33

1 Like

uh…šis ir līdz šim saturiskākais sasveicinašanās raksts. Prieks iepazīties un welcome forumā! :smiley:

1 Like

Saturiskākais? Izlasi visus :smiley:

1 Like

saki, ka neesmu izlasījusi visus. Iespējams. Es gan ļoti centos visus izlasīt

Nuu vnk tur ir daudz labu sasveicināšanās tēmu :slight_smile:

aha, ir daudz labu :slight_smile:

Sveiks :smiley:

1 Like

:sunny:

1 Like

nuka nuka… pastāsti par “niku” vēsturi vairāk, jo tiešām reizēm ir interesanti stāsti, kā i parādījušies niki… protams ja vari un vēlies…

2 Likes

Es ari gribu zinat nika vesturi!