Komūnas zīmētāju/radošā grupa?

hm… well ok

1 Like

@kikimuffs, ja tev vajadzīga foruma grupa, kurai varētu pievienoties lietotāji. Tik padod ziņu!

Kosplej grupai bija labs iemesls, kurš attaisnoja slēptās tēmas. Zīmētājiem tādu pagaidām nesaskatu.

Aktivitātes jāveic publiski, lai piesaistītu jaunus cilvēkus grupējumam.

1 Like

bet kā ir galda spēļu grupai? vai tai arī eksistē slēptās tēmas? vai arī tā ir vnk grupiņa?

Grupai nav slēptu tēmu, tam nav vajadzības.

Plus es ari isti jegu neredzu veidot to sleptos variantu …galu gala ari kospleja grupa pargaja uz publisko …jo nebij neviens kas uznemtos vinu vadit uz ilgterminu …jautajums ir vai kads bus gatavs to darit tagad prieks si ??

plus ja tev tik loti vajag 'slegto grupu" kapec vnk neizveidot saraksti un saicini visus zimetajus bus gandriz tas pats :smiley: :smiley:

1 Like

Vai tu domāji vispārīgi, ka grupiņām nevajag slēptos variantus?

nuu varbut jo galu gala slepeniba tik atsvesina parejos interesentus…shrugs

1 Like

Man liekas, ka zīmētāju grupai nevajag slēgto grupu, bet man liekas, ka būtu jāpriecājas par jebkuru interesentu, kas vispār gribētu pievienoties, jo šaubos ka tādi būs daudz :"D [quote=“xHorrorGirlx, post:28, topic:3167, full:true”]
nuu varbut jo galu gala slepeniba tik atsvesina parejos interesentus…shrugs
[/quote]

man arī tā liekas…

varbūt vienīgi vajadzētu kaut kādu nozīmīti or smtng kā atpazīšanas zīmi, ka zīmē aktīvi … vabrūt ko līdzīgu vajag galda spēļu grupiņai, jo visiem patīk nozīmītes :'D

3 Likes

esmu ar mieru pievienoties tādos art meetups! izklausās forši :+1:

Itkā jau pagāja

bet tas nenozīmē ka mēs individuāli nevaram origanizēt savus pasākumus :slight_smile:

super! Paldies par iniciatīvu. ^^
Es ziņošu par mītiņiem! Ja tev arī ir jau idejas kur un kad - tu vari droši arī ierosināt! :slight_smile:

that’s a problem. Es vispār jau nedēļu domāju par šo jautājumu kur vēl varētu zīmēt. Vispār pa dienu unicon cafe ir ok, bet piekrītu ka iespējams tur nav īpaši super labā aura. Es neiebilstu pa vasaru arī ārā zīmēt, bet tas nebūs super ērti un nopietni. Vismaz pēc manas pieredzes sanāk tik skices :'D bet protams, ja vairākums neiebilst var arī ārā, bet tāpat jāizdomā vieta telpās, ja piemēram līst vai ir par aukstu utt…

1 Like

Nenozīmē, bet 10.06.2017 jūms pasākumu neizdosies organizēt, vismaz, ar musdienu tehnoloğijām - nē.

Tu vispār Izlasīji nosaukumu un aprakstu tu …
Domā līdzi lietām pirms te stulbības raksti!

ar tām telpām būs drusku tricky…
kad es pēdējo reizi biju unicon cafē, tur nebija īsti ērti zīmēt. (es tajos dīvānos slīku iekšā un knapi varēju tikt pie galda lol)
bet esmu arī par zīmēšanu ārā :smiley: why not, galvenais atrast tādu norm spot

Vērmanes dārzs

varētu jau, un ja galīgi daudz cilvēki nesavācās varētu kkādā kafejnīcā slapstīties

Jānoskaidro cik daudz grib, un tad ir jaizdomā ko darīt un kad