Komūnas zīmētāju/radošā grupa?

vērmanes dārzs ir viegli pieejams, jo ir centrā, kas ir labi. Bet tur ir diezgan daudz cilvēki… njo?
Es ieteiktu Kronvalda parkā vai arī Ziedoņdārzā (heyyyy tas ir netālu no Unicon cafe xD ), jo tajos parkos vismaz ir kaut kāds private space.

Arī to apsveru, bet tad mums ir jāmeklē. Es varu pameklēt kādās kafejnīcās ir uzturējušies Urban Sketchers Rīgā.
Esmu manījusi arī zīmētājus Coffee innā, bet tur dažreiz ir tāda situācija kā unicon cafē. :'D

Ziedoņdārzā vienozīmīgi nē. Tur Ir diezgan liels nosegums un tas vairs nav centrs. Pārāk daudz tumšu atmiņu no tā.

Kronvalda parks der. tur ir smuki. ir soliņi pie ūdens un tur ir smuka mājiņa

Ziedoņdārzs man tieši asocējas kā mīlīga vieta. Njā, gan kaut kā tālu no centra. >.>

Es padomāšu vēl citus variantus, bet paturēšu kronvalda parku prātā.

1 Like

Vērmanes dārs nemaz nav tik pārbāzts. Un ja ir labs laiks tad ir Ķīpsalas pludmale. Vaigkur skaists skats un smuka atmosfēra

ai ja visi kkā tiek līdz unicon cafe tad jau var mierīgi arī aiziet līdz ziedoņdārzam pff
bet kronvaldparks ar būtu ok , bet tad ir jautājums - mēs uz soliņiem? vai ņemam kkādas segas/palagus un taisam pikniku lol.
un par kafejnīcām… varētu double coffee? tas kas ir tuvāk operai. tur nav daudz cilvēku un galdiņi ar ir ok. itkā :smiley:

Ņemam dvieļus un Uz ķīpsalas pludmali ostu zīmēt!

1 Like

man vispār arī tā liekas…

man liekas, ka uz segām. var arī paņemt kko ēst. (tas laikam atšķirībā pēc laika apstākļiem). ja ir pretenzījas tad var uz soliņiem.

godīgi sakot - neesmu tur bijusi vēl. :'D
vienmēr ir asocējusies tā vieta ar biznesa pusdienām vai kko tādu. vai tur būtu ok??

vispār sen neesmu bijusi bet costa coffee arī ir ok[quote=“anon81076694, post:47, topic:3167, full:true”]
Ņemam dvieļus un Uz ķīpsalas pludmali ostu zīmēt!
[/quote]

i mean… ja riktīgi paveicas ar laikapstākļiem, ka nav pārāk karsts vai vējains… tas arī ir variants.

1 Like

@peach @anon81076694 Man liekas, ka jāuzraksta visas iespējamās vietas un jāuztaisa balsošana :smiley:

2 Likes

Uz priekšu Zīmētāju grupas vadītāja!

@Menestrels Mums vaig līderi.

Tu vari, piemēram, ziedot atsevišķu rakstnieku grupējumu, vai arī koalīciju ar zīmētājiem.

Mana zīmēšanas māka ir krītiņu līmenī. :D

Es domāju uztaisi grupu un ieliec @kikimuffs kā vadītāju, tu āpsi …

1 Like

@anon81076694 spitting fire šodien :smiley:

2 Likes

Es jums neveidošu slēgtu grupu, dabūsiet tādu pašu grupu kā galdaspēļu grupa.

Es nerunāju pa slēgtu grupu

Im always on fire

1 Like

visi māk zīmēt. >.<
:''D

rakstīšana arī der. vispār forši, ka iesaisties, jo man nekas tāds pašai neienāktu prātā. Kaut kā biju ieciklējusies pārāk uz to zīmēšanu, jo tas mani personīgi vairāk saista (how selfish).
Mēs varam skaitītes kā vienkārši radošā grupa. :'D

Vai tu gribi vienkārši nozīmīti līdzīgi kāda ir kospleju grupai? :'D

Godīgi sakot es nezinu vai vajag mani kā vadītāju, es vienkārši biju ar domu aktualizēt šo ideju ^^

1 Like

Jā. Un es gribu grupu. kā ir galda spēļu grupa.
@Menestrels Kustini savu slinko studenta pakaļu un uztaisi vienu nolādētu grupu !

1 Like

unnn ja mums būtu grupa tad mēs varētu saskaitīt cik interesenti reāli ir :slight_smile:

2 Likes