Komūnas brauciens uz Stokholmu (05.05-07.05)

Gps nepalidzes ja jusu princese tiks noskirta no jums …Stokholma ir varena plasa bet laika tik maaaz

Kas gan nevaretu ar vinu tur tik notikt :D

1 Like

Ņemot vērā kā tu un tavs tornis atsaucās par savām navigācijas spējām, nezinu vai tavs dramatisms koncentrējas uz pareizo pusi.

Par slideniem nesatraucies…mes palidzibu vienmer varam pajautat tumsajai pusei :D :D
Jums parejiem ta sudigak ja nu vienigi varat ceret ka jus vadis Jusu torna dibinataja gars

Neesmu izglītots šajās lietās, bet tas ir uzbrauciens visai Slīdeņu fakultātei.

Kapec uzbrauciens??? o_0

Tā nav tumsas fakultāte.

3 Likes

okey nu parteicos sorry …Es jau vienmer varu izpalidzet savai komandai un versties pie tumsas spekiem…I mean tas jau sen visiem bija skaidrs ka piederu pie tumsas spekiem :D :D

Elšpūši, sākam apdomāt, ko ģērbsim - jādomā par fashion choices.
Arī laicīgi brīdinu, ja kāds mēģinās ienest rozīnes kajītē, I will actually fight you.

2 Likes

Nu, ja neņemsi katanu vai ko nāvējošāku, vajadzētu būt ok. Droši var savu alko un ēdienu, mazu kabatas nazi, ja desa jāsagriež.

1 Like

Kāds vispār ir mūsu plāns uz to dienu? Lai zinu, ko paņemt līdzi.
Arī - kur mēs satiekamies izbraukšanas dienā?
dodas meklēt normālu somu braucienam

3 Likes

Es piedāvāju iet kājām un explorot, kas pa ceļam gadās. Ekskursijās var aizbraukt arī citreiz…

1 Like

es ticu ka vina domaja visparigo planu ari ko daram uz kuga …ka tur ar tam izklaidem jo nu @Menestrels plans par to foto orientesanos neskaneja nemaz tik slikti un kaut kas tas cukkarpas kauss jau ari jaizcina :D :D

@Salody cik noprotu tu beizi brauka :stuck_out_tongue: tadel vajag life hack ko nemt uz kuga est un ko un ka labak iepakot ? ar elektribu kas ir pieejama ? (nesmubraucis uz kuga varbut kaut kadu FAQ,passaprotams lietas vari pateikt slikti nebus domaju vissmaz es pateiksu paldies :) )
Cik mes varam vazaties pa kugi nezimu ka jums bet es maz gulu…(tagad galvenas neaizmigt pirmajam…)

@Menestrels zinam fakts princesem patik saldumi piedavaju iepirkt vinus lielos daudzumos ka ari ediens ari dazam garso ipasi ja pasam nav jataisa…BTW ir Alias (galda spele )

Citem vel ir galda speles uz vairakiem cilvekiem pielauju gan jau kads kartis panems…

Nezinu, laikam ieradīšos dzelteni melnā, jo īsti nekas man nav no actual HP cosplaya. Varbūt vienīgi mēģināšu uzmeistarot jaku HP stilā :thinking:

Vēl skatījos- var jau arī šitā mēģināt sataisīties:
image
Nekas īsti nav jāpērk, tikai tā jaka un šļipse jāsataisa :joy::woman_shrugging: I dunno, mate. I’m confused xD

P.S. Tev ir antipātijas vai vienkārši ļoti garšo rozīnes, ja jau esi gatava tuvcīņām kajītē? :full_moon_with_face::smile:

1 Like

Man ir vel Uno un mini kazino rulete… Un laikam kautkur staveja mini monopols xD

@Mrspambox3 un pārējie:

  • Dzeramo ūdeni un limonādes/sulas pērkam pirms kāpšanas uz kuģa.
  • Ja runa ir par uzkodām (čipši, cepumi utml) arī lētāk maximā vai rimčikā paķert.
  • Es mājās uzburšu kaut kādas uzkodas ko paņemt priekš piknika Stokholmā un sarunāšu ar kolēģiem, lai pa nakti iebāž darbinieku ledusskapī. Pēctam piestādīšu jums rēķinu… :smiley: Nezinu vai pietiks 11-12 cilvēkiem, tāpēc rēķinoties, ka kaut ko vajadzēs pašiem ņemt.
  • Ņemam līdzi ērtu apavu pāri, jo visu laiku vienās tupelēs kājas nogurs.

Jā kaut ko vēl atcerēšos, editošu šo ierakstu.

2 Likes

taisīsi arī savu slaveno garlic sauce?

1 Like

Neesmu vēl izdomājis. :smile:

Yiss ,sodien biju shoppinga un dabuju diezgan precizu vesti ,bikses ar dabuju vel tikai pilnai laimei pietruktu apmetnis un burvju zizlis xD
Krekls un paruka tika atrastas no ieprieksejiem kostimi :)

1 Like

Mans zizlis taps nākamnedēļ :D