Komiksu cīņa (why 15 characters?)

Gribu piedāvāt spēli, bet nezinu, cik daudziem interesēs. Pamatā ir 1 vai 2 nedēļas lai uzzīmētu komiksu (kas var būt tikai 1 lpp., bet maksimālas dimensijas nav noteiktas) par noteikto tēmu (kas var būt frāze, attēls vai kāds cits darbs). Tēmu izdomās piemēram cilvēks, uz kura darba būs visvairāk laiku vai kkas tāds. Vai kāds tādā gribētu piedalīties?

2 Likes

Ideja, protams, interesanta, bet šeit diezgan maz palikuši radošie prāti. Formāta ziņā mazliet vieglāk atdzīvināt ko šādu:

Bet ja sanāks arī komiksi, why not? Es būtu ar mieru pasekot līdzi, ko citi sazīmē.

3 Likes

Why not both. Jaunais izaicinājums: komikss.

Manas spējas ierobežojas ar kociņcilvēkiem.

1 Like

neizskatās, ka tas cilvēkiem liedz zīmēt komiksus.

4 Likes

Tas pat vēl ir salīdzinoši advancēti, ja salīdzina ar kaut kādām valstu bumbām.

2 Likes

+, galvenais sižets, īpaši ja laiks ierobežots

Kāda vaina valstu bumbām? :D Tie komiksi ir izcili.

3 Likes

Nav vainas, viss ir bumbās.

2 Likes

Es atcerējos, ka vienā komiksu cīņā (kur tā notika jau nerīko diemžēl) cilvēks zīmēja Autocadā

Atgādināja man šo:

how-you-bean-frenums-that-bean-looks-so-done-andit-62993907

4 Likes

Tātad līdz 26.09 piedāvāju visiem uztaisīt komiksu, kas var būt tikai 1 lpp. (bet dimensijas var būt jebkādas) par temu, kas ir noteikta ar 2 random ģenerētiem attēliem:


54e1dd404c51ab14f1dc8460962e33791c3ad6e04e5074417d2e7ed6924bc4_640
tools-1209764_640

Gribu atgādināt, ka komiksi var izskatīties ļoti dažādi un eksistē pat Excel komiksi. Iesaku paeksperimentēt :upside_down_face:

Bet domā katrs ņem savus divus rando attēlus iedvesmai?

Nē, paņēmu random, lai es arī varētu piedalīties

Nu, jebkurā gadījumā 2 nedēļas ir ciešs griezums, bet tad jau taisām augšā topiku ar jauno izaicinājumu lūkojamies ar kādu optimismu tiks sagaidīts!

Nesapratu domu :sweat_smile:

Tavu ieteikumu padarīt par pilnvērtīgu zīmēšanas izaicinājumu izveidojot tam atsevišķu topiku.

Ar ko tas topiks atšķirsies no šī? Nezinu kā šeit tas strādā :sweat_smile:

Kultūras pēc. Un būs pamanāmāks, īpaši tiem, kas šajā topikā neuzkavējās

1 Like

Tur jābūt kāds īpašs noformējums?