Ko Tu šodien darīji?

It kā nē. Tas vienīgi lieto mazo m.2 SSD.

Šodien krāsoju matus :face_holding_back_tears: :heart_eyes:

1 Like

Ja gribi Decku, tad iesaku uzreiz vienkārši ņemt no paša Steam.
Nebūs nekādas problēmas ar garantiju un piegādā ar viņi diezgan ātri.

Runājot par SSD swapu, tas ir relatīvi viegls process, bet kā jau pats minēji tiek izmantots mazāka formfaktora M.2 proti 2230. Ar to gan nedaudz problēma, ka LV baigi nav izplatīti tāpēc cenas, kad pēdējo reizi skatījos, bija samērā augstākas. Bet tur talkā nāk amazone. Un ja galīgi nekādi, ir iespējams izmantot standarta izmēra M.2 nedaudz nogriežot daļu no PCB, bet to protams neiesaku

1 Like

Es šodien tiku pie sava pirmā gaming handheld kolekcijas eksponāta.

Protams, nedaudz aplauzos, jo sapratu, ka man nekur nav Mini USB

6 Likes

darbā ēdu brieža desu šodien. good stuff. Vsp medījuma gaļa šausmīgi garšo

3 Likes

5 posts were split to a new topic: Kas bija tava bērnības sapņu konsole vai spēļu rīks?

Iekāpju 21. Busā… kkads sīcis uz max skaņu spēlē mobilās spēles, turklāt savu gameplay komentējot vel skaļāk

" panāc šurp ti Ronaldo p##ar, es tev kāju d##sā iebāzīšu" čalim 0 self awareness

If You Say So Wow GIF by Identity

1 Like

Imantas Tirgus “KiloMax” ir Jujutsu Kaisen džemperis, vīriešu daļā. Izskatās pēc M, ja nu kādam vajag.

2 Likes



Matu pārvērtības ir notikušas :heart_eyes:

9 Likes

Man tāds kaut kur mētājas

Oo yesss, good, good



Reference

4 Likes

pat sākumā nepamanīju, kamēr sārtās šķipsnas nav atdalītas, foto ir ļoti grūti saskatīt.

Jā, bildē tas ir grūti)

8 posts were split to a new topic: Grūtnieču spilveni pašam ērtākajam miegam

Domāju leģitīmus iemeslus, lai pamatotu savu neirašanos uz šīvakara 10 gadu absolventu salidojumu:

  1. Man jāēd vakariņas.
  2. Man jātīra zobi.
  3. Man animeforumā ‘‘Ko pašlaik klausies’’ sadaļā jāieposto dziesma, ko es tajā brīdī klausīšos.
9 Likes

Tev ir jāpārbauda vai netiek pasniegti slikti cepumi māsas draudzenes māsīcas mazdēla zivtiņas bērēs

3 Likes

(vakar) no ēnām palīdzēju māsai rīkot jubilejas balli, paciemojos pie vecmātes, un naktī kratījos pa puteni mājās jo nākamajā rītā jābūt darbā.

No rīta pamanīju aplī viens psihais ar lielu ātrumu ienesies iekšā


2 Likes

Braucam ar draugu uz Jūrmalu pastaigāties :raised_hands: sen nav tur būts

3 Likes