Ko mēs šobrīd skatāmies un esam noskatījušies

Nesaprotu opm hype, tā jau ir ok, bet waaaay overhyped, kur nu vēl jau gaidīt nākamo sezonu(Garou arka, nekas dižs so far)
Gribēju no rīta pie brokastīm ko jaunu iečekot, prikolabpēc uzslēdzuu Gate, not bad,3ep binge watched. Tagad jāpabeidz ielaistās owarimo ogatari, noragami, owari no seraph un valkyrie drive(ap 2-3 visām)

1 Like

Nezinu gan vai overhype ir… Man ļoti atgādina gintamu, takā man abiem vienāds hype līmenis

Tajā animē ir daudz kā interesanta un forša, bet tajā pašā laikā ir lietas, kas kaitina. Un animācija vietā ir super laba un tad pēkšņi paliek drausmīga. Viņa uztur to interesi uzzināt vairāk, kas tajā pasaulē notiek patiešām.

Runājot par opm. Tad man hyps ir over 99999. Ja salīdzina ar pārējām rudens sezonas animēm tad viņa visnotaļ ir interesantākā.

Ok, Gintamu arī neskatos. Nemācēšu teikt

Es laikam rīt noskatīšos pēdējās 6 epizodes Noragami, svādāk, ja tagad skatīšos būs pašvaki ar gulēšanu… Varbūt kāds pat jau noskatījies un var salīdzināt sezonas?

Nekas īpašs. Cilvēki haipo, bet nekas tāda tur arī nenotiek. Labāk tad skatīties owari otro sezonu, vismaz kaut cik action deva būs.

Es par Noragami hype vispār neesmu dzirdējis. No šīs sezonas rik OPM un tas arī viss. Bet nu nezinu gan vai nenotiek 6 epizodei beidzoties šķita ļoti interesanti

Man nekas tur nešķita interesants. :confused:

Mēs laikam nekad neatradīsim anime, kurš mums kopīgi patiktu :smiley:

Gan jau kādu dienu… :smiley:

Arī par noragami hype neesmu manījis, kaut gan es nemaz nesēžu anime releated forumos, izņemot šo. /A/ tik circle jerko yuri un opm, reddits vsp uks(vismaz tas sub kuru subscribed)

Ah, aizmirsu iepriekš pateikt. Psycho Pass pir.ajai sezonair ir sava veida directors cut, ir 11-12ep, bet katra ir ap 40min un arī ar jaunām ainām. Jau pagājušogad ršdīja pa tv, brīdi pirmss2 sākas, ja nekļūdos.

Man laikam bija doma to skatīties, bet beigās laikam nenoskatijos

Pabeidzu Shinsekai Yori - 9/10. Būtu 10, bet vietām animācija/stils kaitināja un uz beigām pāris plot pointi likās meh. Bet kopumā ļoti interesanta pieeja. Kas notiek ar cilvēci un kāda izveidojās sabiedrība/civilizācija, kad jebkurš cilvēks bezmazvai var iznīdēt cilvēci.

And special one for @Julia:

Es gan noskatijos Mawaru Penguindrum, es ļoti reti tinu uz priekšu, kad skatos, jo man tas ļoti riebjas, bet šim uz pēdējām epizodēm vairs nevarēju izturēt un vienkārši sāku tīt uz priekšu… No neloģikas gāja uz vēl lielāku neloģiku, ko lai vēl pasaka… Tas 8.13 novērtējums iekš MAL ļoti maldinošs priekš manis

jā, es arī tai animei liku 9/10. Gribētu dzīvot tādā pasaulē? ^^ …beidzot ar kādu varēšu parunāt par šo anime nebaidoties neko nospoilot.
Paldies par dziesmām! Pašai nebija izdevies atrast visus kora gabalus vienuviet :slight_smile:

Vairāki cilvēki no šejienes man šķiet ir šo redzējuši. Es ar piemēram

Tev tā likās garlaicīga, tā kā …kas vēl ir redzējis + arī patika?

Jā, tikai vai es izdzīvotu līdz tiem 17 gadiem. :smiley: Ne pa velti tā populācija ir drausmīgi maza.
Te īsti nevajadzētu pārāk runāt par story. Visi var izlasīt un būs spoilers, tur vajag taisīt speciālu čatu vai arī privāti. :slight_smile:

Un par tām kora dziesmām. Viņas ļoti labi palīdzēja atmosfēras radīšanai. Žēl, ka neatradu tai otrajai video ar liriku, jo animē bija iztulkots un man patika vārdi.

man pirmā sezona vairāk patika :slight_smile: