Ko mēs šobrīd skatāmies un esam noskatījušies

Es noskatījos Vampire Holmes :laughing:
Iemesls, kāpēc es nolēmu noskatīties šo anime ir, jo myanimelist vērtējums ir 3,64 :sweat_smile:
… anime ir 12 epizodes. Katra epizode ilgst 3 minūtes, bet noņemot opening & ending… ilgst ~1 minūti.

Godīgi sakot es nezinu ko man domāt un teikt par šo anime. No sākuma man šķita, ka tā ir milzīga parodija… bet tā laikam nebija…
Animācija bija diezgan… amatieriska un ne tik ļoti kvalitativa… gandrīz nekādi skaņas efekti… faktiski tajā nebija nekāds stāsts… bet to be fair man ļoti patika tie random joki un kā tie tika parādīti… :laughing:

1 Like

Kabaneri jau vēl tizlāks nevarēja palikt… :smiley:

Gaumes jautajums, man kabaneri ir skatams… :smiley:

Ja nemaldos blood lad bij artistiski lodzigs soul eater vai ne? Ja ta ir tad pilnigi piekritu ka beidzas pat isti nesakoties :smiley:

Skatāms viņš ir tikai dēļ vizuālās daļas, lai gan pat tagad MC ar saviem matiem manī izraisa šaubas par seriāla nopietnību. Sižets ir tik šausmīgs… Nav iespējams ieņemt tādu cietoksni tik viegli, nemaz nerunājot par caurumiem ap MC.

1 Like

kāpēc izdzēsi, lal? :smiley:

Jo nepareizo bildi ieliku :slight_smile:

Sakamoto desu ga?

šobrīt skatos :slight_smile:

Šitā anime vacim ļoti patika, viņš pat par geju kļūtu viņa dēļ. :smiley: @vacis

2 Likes


1 Like


1 Like

Bīju gaidījis vismaz pāris smieklu vērtas ainas, bet līdz šim pat vienu tādu neesmu sagaidījis, tikai nedaudz cringe un liela garlaicība

1 Like

It’s over

1 Like


Labi ka ir apstiprināts ka būs velviena sezona :grin:

2 Likes

Bļāviens kiznaiveram 3 pēdējās epizodes palicis vilkt…

You can do it

Būs grūti, pat kabaneri ar negribās, jo tas ar galīgi švaks palicis :smiley: Šī sezona vispār overall ir diezgan vāja manuprāt… Ir vēl kādi 2-3 gabali, kurus pat neesmu iesācis, bet nu šaubos, ka mani patīkami pārsteigs…

izraki vislabako vietu no visas anime P

1 Like

Tikai žēl, ka pēc tās scēnas nekas vairāk nenotika. ;D

Forumā dzirdējis bīju tādas uzslavas par šo, bet skatoties neko tā vērtu neatradu :smiley: