Ko mēs šobrīd skatāmies un esam noskatījušies

Jo tu neesi tāda tipa skatītājs. :smiley: Tā meitene ir kawaii, tas mazais fan-service arī labi iederās. <3

1 Like

Priecaajies, jo novele beidzas ar konkreetu 180. Vismaz cik esmu lasiijis. Kr4 konkreets bullshit!

Nesapratu. ;D

Anime balstiita uz noveles. Seerijas, protams, beidzas aatraak, liidz ar to viss staasts netiek atklaats. Intereses peec uzmekleeju noveli netaa, bet nekur nebija pieejama un vilkt no neta bija slinkums. Tad vienkaarzhi uzmekleeju tieshi beigas un kaa viss beidzaas. Atradu vienu blogu, kur chalis rakstiija kaa viss pagriezaas par 180 graadiem un pashas beigas, lai gan gaidaamas, bija antiklimatiskas. Nu, kaut kaa taa. Un tas MC arii palika konkreets kretiins.

Varu iztēloties, ka arī novelē bija vairāk fan-service. :s Lai nu kā, tas čalis tāpat jau ir tāds mīkstais, tur pēc tā vien varētu pateikt, ka šim nebūtu drosmes paņemt to meiču. :smiley:

Spoilers it is!

reaali vinjsh esot palicis par seksa atkariigo un abi visu laiku njeemushies liidz izdomaajis, ka vinja vinjam tomeer traucee attiistiities un abi pashkiiraas. Peec dazhiem satikaas, laikam, kaut kaadaa izstaadee un atkal sagaaja kopaa. [The End]

HOLY MOLY. Tas mīkstais kaut ko spēja. 0_0 Kādēļ viņa nevarēja būt uz mangas vai VN pamata? Es gribētu redzēt to meiteni darām to. ;_;

Nu, vismaz tik atceros no taa bloga. Vai taa bija patiesiibaa, nezinu. Ja bija, tad beigas tikpat debilas kaa Muv-Luv: Total Eclipse. :smiley:

dunno whats muv-luv… :smiley:

One of my guilty pleasures! :smiley:


Tikko pabeidzu skatities witchblade hmm
1.Liels paldies @jods par ieteikumu tiesham skaista sieviete :slight_smile:
2.ieliku 9/10 biki pietruka tam desmitniekam stastu loti izbaudiju action gan ta pamazak :slight_smile: bet bija loti gruti atrauties no animes :slight_smile:

1 Like

Parasyte :slight_smile:

2 Likes

Es vinju iesaaku un man vienkaarshi apnika. Tas gan bija dazhus gadus atpakalj. Lai gan shaubos, ka daudz kas ir mainiijies.

nja varetu but ka vinja varetu apnikt jo tiek loti padzilnats character development :smiley: bet man neapnika nenozeloju ka noskatijos :smiley:

Cik atceros, tur tikai MC bija kaut kaads teels. Paareejie bija izgriezti no kartona, liidz ar ko seerijas shkita ljoti vienmuljas.

nee tik traki gan nebija bija parits kartonveidigo ja bet visa visuma labi iegulas stasta :slight_smile: vismaz man ta skita

Angel Beats :)

1 Like

@Mr_Bunny saprotu kaapeec tev Mayoiga beigas nepatika. Paaraak sasteigtas un daudz plotam vienkaarshi tiek paarlaists paari. Domaaju, ka shim shovam buutu labaak piestaaveejis 14 epizozhu formaats. Jo divas epizodes arii reaali pietruukst. Ja runaajam tikai par beigaam. Ja kopumaa, tad vajadzeetu vismaz 20, jo saakumam bija labs temps, bet tad vinji saaka steigties. Bet kopumaa man taapat patika. :slight_smile:

@DiviViens Kiznaiver beidzaas ne taa kaa es gribeeju (KachOri :confused:), bet taapat labi. Tikai nepatika, ka visiem tika atrasts paaris. Varbuut iznjemot Nico un Hisomu, lai gan domaaju, ka tur taapat kaut kas notiktu, ja seerijas buutu garaakas. :smiley:

Es šodien sāku Boku no Hero Academia
Esmu 3 epizodē un man patīk.
Also skatos arī witchblade ( arī 3 ep.) liekas interesanta

Hmmm, sākums man ar šķita interesants, pēc tam jūtami gan varēja just kaut ka ne tā, varbūt tik tiešām , ja būtu bījis nedaudz vairāk epizožu būtu labāk pastāstīts un attainots. Lai gan ieliekot par daudz epizožu var aiziet galīgi garām kā tas bīja Lost gadījumā