Ko esmu palaidis garām kopš 2018. gada?

Heyyo, sen neredzētiem un tiem, kurus laikam redzu pirmo reizi.

Ap 2018./2019. gadu sapratu, ka īsti vairs neskatos anime. Tāpēc arī pametu šo komūnu, jo īsti neko nepienesu. Tā nu līdz 2023. vasarai nodevos citām lietām - mūzikai, panku scēnai utt. Bet laicam what comes around goes around un izolācija dara savu.

Ko esmu palaidis garām anime pasaulē? Kas labs noticis, kādi trendi? Es ar acs kaktiņu novēroju šo to, no dažiem satura veidotājiem - the rise of isekai un vēl šis tas. Kādus šovus iesakiet? Laika periodā no 2018.-2023. noskatījos Goblin Slayer, Cyberpunk Edgerunners, Tonikaku Kawaii, RWBY Volumes, Rising of the Shield hero, Castlevania. Pa šiem diviem mēnešiem noskatījos: Hell’s Paradise, Spy X Family, Chainsaw Man, My Dress Up Darling un rewatchoju Madoka Magica. Specifikām utt. ir vairāk paskaidrojoša nozīme, jo divu mēnešu laikā gandrīz noskatījos 2/3 tik pat daudz šovus kā iepriekšejos 5 gadus kopā.

Sāku arī mūzikas projektu par nostaļģijas tematiku, jo nostaļģija ir viena atkarību izraisoša viela. Pārsvarā par video spēlēm/internetu/anime. Pa scēnām pietika prakses un uzskatu, ka esmu pietiekami iemācījies, lai radītu mūziku internacionāli. Procesa laikā parādījās patiesa motivācija aplūkot vairākus šovus un anime in general. Un pagaidām, es pat teiktu tā ir bijusi ļoti jauka un patīkama laika pavadīšana.

Mūzikas projekta piemēri:
Video spēļu piemērs:

Anime piemērs:

Nu un kā jums ir labi gājis forumā pa šiem gadiem? Un kādai anime/nerd lietai ieteiktu uzmest aci un/vai noskatīties?

7 Likes

Čau!

Pats esmu gandrīz 2 gadus vecs pienesums forumam bet iet okei. Notiek visādi mītiņi,lieli un mazi, braucieni, spēļu saspēles. Tematiski cenšamies ietvert geek subkultūru plašākā veidā nevis tikai fokusēties uz anime, weeb stuff.

Man pašam ar anime nav vairs baigi laika un enerģijas skatīties, bet kā pamdēmija iekritu vtūberos, tā arī neesmu izkritis XD.

Welcome back :D Respekt par mūzikas veidošanu. Screem ir žanrs kuru es diemžēļ neklausos, bet tā gaming dziesma ir tīri neko - tās lirikas, deam :D

Sveiki! Es te tikai nupat pievienojos! o/
Forši, ka taisi mūziku! Pirmajai labi lyrics!
Ja patika Goblin Slayer, viņam tagad otrā sezona sākās! :+1:

Hei, hei, ilgi neredzētie cilvēkiem komūnā. :D Es tev nepateikšu kas te bija pirms pieciem gadiem, taču laika gaitā noteikti citas tēmas aug augumā blakus anime tēmai. Komūnas identitāte nesēž uz vietas un man vēl jāuztausta visas mūsu jaunās vērtības. Ievācot atsauces šis tas pat mani pārsteidza.

No labajiem seriāliem iznāca Dorohedoro. No tendencēm isekai un spēka fantāzijas valda pār anime. Šosezon vien kādi 5+ darbi nāk ārā.

Interesanti. Hm, man pa lielam pret kaut ko ir reti nostaļģija.

Konnichiwa. Škiet redzu forumā pirmo reizi

Es forumā reģistrējos 2018 gadā. :open_mouth: Jau ir 2023 otra puse :open_mouth:

Lol sveicināts atpakaļ :D
5s6e7v

5 Likes

moš ienāca lai atkal pazustu uz 4 gadiem ;D

4 Likes

Ah nē, man tikai pie datora jāpiesēžas, no mana vecā kaķphone ir čakarīgi atbildēt. XD

Pēc nickname nepateiktu, ka neskaties vismaz konkrēta “žanra” anime. Vtuberi ir nice, es arī pārītim sekoju: LaynaLazar un RuRuRoi visvairāk, šad tad apskatos MysticLightx, TaigaHolic, KyoharuVT un protams no visiem lielajiem kā Nyaners utt., caur reeliem neizbēgsi.

Es nespamoju visas dziesmas, tur arī ir vairāk citas, kas vel uz indie un soft rock pusi, es mixēju 8bit music ar visu, ko vien vēlos vai kas sanāk no fuck around and find out metodes gala produktā.

Danke !!
Jā GS 2 sezona ir manā to watch listā, ļoti ceru, ka nebūs kā Rising of the shield hero 2 sezona, kura smagi nometa hype par anime. Vismaz man.

Heck yeah !! Pirms pieciem gadiem biju te, lai manītu kas noticis, vairāk jau interesanti, kas labs noticis laikā starp tad un tagad. XD Bet tas tā joks ar nelielu nopietnības pedevu.

Noted.

Es negribu samelot, un man atmiņa noteikti nav tā labākā, bet man liekas gan nickname, gan arī attēls ir manīts, tajā pasenajā laikā, bet es varu arī 100% kļūdīties. Lai nu kā, interaction tik tiešām nav bijis.

Tas jau ir running gag ka mans nikneims ir fake news XD

//gasp// Tu ko-- “Bible black” nav tava mīļākā anime?
Un ‘Majin Petit’ nav mīļākā studija? (people with innocent eyes should never google this)

I mean, es par viņu zinu, un zinu kas tur ir par prikolu, bet nē, redzējis neesmu

Ja nēsi squeamish, tur var gandrīz nomirt no smiekliem. Skatījos kad bija 16 un vārtījos pa dīvānu smejoties. Tik over the top.

Es vairāk baidos ka jaunu fetišu dabūšu XD

Ah. Mazliet Keijo, Overflow un citu jestru šovu dzīvē, šad tad brīvajā laikā nu neskādē.

He hei hei!
Priekš vismaz redzēt šajā vidē :smiley: :fist_left:

1 Like

This topic was automatically closed after 13 days. New replies are no longer allowed.