Klavieres, ērģeles un.. 🎸

Nesen uzgāju mūziķi kas rada tādu mūziku kura pavisam negaidīti atrada vietu man sirdī. Keygen Church apvieno kopā klavieres, ērģeles, bungas un basģitāru.

Mūziķis ir izlaidis divus albumus - ░█░█░░█░█░█░ un ░ ▒ ▓ █ . Tā pat ir arī pieejami divi singli priekš videospēles “Ultrakill”.

4 Likes

Albūmu nosaukums uzjautrina. :D Ērģeles ir episka lieta. Pirmajā brīdī man likās, ka ģitārai mākslinieks lietojis vecus sample failus, bet paklausoties vairāk es sāku saprast, ka tas ir apzināts lēmums. Viņam nav nodoma attēlot ģitāru reālistiski, tur tiek vairāk mērķēts uz tādu retro, low bit rate sajūtu.

2 Likes

Wooow…šitas ir epik! Bik atgādina Hotline Miami vaibus, bet tur clearly nav sintizators, attiecīgi izkrīt no Synth un Outrun žanra. Laikam kaut kāds Ērģeļu roks? :thinking: Bet tas 8bit vibe tur ir diezgan izcelts…

Aaaaa neee…I know, šitas ļooti atgādina Mick Gordon gabalus. Bet varbūt tapēc, ka abiem ir video-game vibe?
Šeit efekti tiek panākti ar klavierēm+ērģelēm, kamēr Miks vienkārši izmantoja padomju laiku skaņas manipulators un apparatūru.

4 Likes

Mūzika lai ietu slaktēt ordas ar nakts radījumiem ar savu svētīto automātisko ieroci

3 Likes

Uz ērģeļu mūzikas un to variācijām pirms kāda laika biju uzsēdies. Pa savam tīri neko tomēr, nemāku teikt dēļ kā īsti, tīrais skanējums pārāk trancā noslīcina, savukārt visādus gabalos, laikam dēļ darksynth, kuru mīlu, tomēr necenšos pārāk :joy: :sweat_smile: