King's raid [Mobilā spēle]


King’s raid ir viena no manuprāt labākajām telefona spēlēm pašlaik.
Spēle ir online, lai gan lielāko daļu tu dari solo. Protams, ir competition tur, bet lielāko daļu quests ir solo.
Vienīgās lietas, ko dara ar spēlētājiem ir Arena (1vs1), vai arī Dragon Raids.

Story:

Tā kā es nevarēju atrast oficiālo story, es varu pastāstīt pēc tā, cik nu pagaidām es zinu:
Īsumā sakot, 100 gadus atpakaļ bija karš, un tagad galvenais čalītis(Turpmāk saukts - Kasel) (Kuru gandrīz neviens neizmanto) tika pamodināts (Ar cryonics), un oriģināli viņa plāns bija atrast savu pazudušo brāli.
Atrodot savu brāli, divas sievietes flankoja Kasel komandu. Viņas bija pārāk spēcīgas priekš viņiem, bet tad pēkšņi “Pasaules koks” pieņēma Kasel kā pasaules glābēju, iedodot viņam “Dieva zobenu”, ar ko nu viņam ir jācīnās un jāglābj pasaule.
Pasaule ir jāglābj no Plague, kas visus basically padara par pretiniekiem, vai zombijiem. Story laikā jūs sastapsaties ar ļoti daudz heroes, kurus arī jūs varat dabūt.

Spēles žanrs:
Spēle ir RPG, kur spēlē jūsu varoņi paši uzbrūk un vāc Manu, kas ir vajadzīga noteiktiem skilliem, ko jūs pāši izvēlaties, kuru vēlaties izmantot.

Spēles process:
Viss sākas ar to, ka tu dabon četrus starter varoņus (Kasel - Warrior, Frey - Healer, Cleo - Mage, Roi - Assassin). Galvenā lieta ir saprast kāds būs tavs pats pirmais teams, ar kuru tu centīsies tikt līdz Hell difficulty, un ar kuru tu varēsi mierīgi auto noteiktas misijas, lai varētu savākt pietiekami resursus saviem nākamajiem varoņiem.
Izejot pirmo chapter, spēle tev iedos Clause - Tank (Kasel pazudušo brāli). Nedēļas laikā jūs dabūsiet divus hero tickets, ar kuriem varēs izvēlēties divus jebkurus varoņus (izņemot jaunos) kurus jūs vēlētos.
https://docs.google.com/document/d/e/2PACX-1vRtaMV9vQ7zuM8xl5xWb0Mw0qNkx3Kz961fyWQXDKd6U49CP587gkzCrPMcC9Bs7SxUK0RCuU42MN-P/pub
Šajā linkā var labi saprast kurus varoņus ir ieteicams ņemt.
Katru varoni var dabūt Līdz Tier 5 Transcendence. Lai tiktu līdz 5. Tier, parasti aizņem ļoti daudz laika, tādēļ daudzi parasti dabon savus varoņus līdz Tier 1, un tad fokusējas uz vienu noteiktu varoni kuru dabūt līdz Tier 5. Parasti cenšas tikt līdz Tier 1, jo tad varoņus var dabūt līdz maksimālajam līmenim (Level 80).
Spēlē ir 7 chapters. Kad varonis dabon level 30, tiek atvērts Dragon raid, no kurienes jūs dabūsiet late game gear.
Kad varonis sasniedz level 60, tiek atvērts World Boss, kas dod currency ar ko vēlāk varēs pirkt spēcīgus artifaktus, kā arī pēc katra skrējiena tiks iedota kaste, kurā ir ļoti labi rewards.
Viss late game is vākt late game gears, tikt pēc iespējas augstak arēnā un tikt pēč iespējas augstāk world boss punktu skaitā.

Informācija:

  • Spēlē pagaidām ir, ja nemaldos, apmēram 40 heroes. Visus varoņus var spēlē dabūt par brīvu caur “Hero Inn”, bet tas aizņem apmēram 20-30 dienas priekš katra hero. Var pāatrināt iegūšanu nopērkot heroes ar Rubies (Premium currency). Tas nav iesakāms.
  • Premium currency ir diezgan viegli dabūt. Es tomēr nopirku vienu varoni ar Rubies lai mana komanda būtu pabeigta, un nedēļas laikā es esmu dabūjis 4000 rubies, kas ir pietiekami lai nopirktu vienu 2Star varoni.
  • Spēle, iespējams, var šķist kinda grindy, bet kuras spēles mūsdienās NAV grindy? Šai spēlei ir Auto-Battle sistēma, bet esmu dzirdējis ka daudzi spēlētāji labāk izmanto manual play, vismaz pirmajos mēnešos, jo spēle ir pretty fun spēlējot manually.
  • Katram varonim ir savs Unique Weapon kurš dod ļoti labus buffs (atkarīgs no varoņa) uzbrukumiem, skills, buffs, utt. Šos ieročus var craftot, bet tas aizņems ļoti ilgu laiku, var dabūt caur summons (Maza iespējamība, ka dabūs), caur Arena shop, vai arī caur events. Diezgan bieži eventos var redzēt kā dod Unique Weapon kuponu, vai arī Unique Weapon fragmentus.
  • Spēle ir diezgan… dīvaini pārtulkota. Daudz kļūdas, bet nav nesaprotami, un bieži vien tas šķiet smieklīgi un var padarīt spēles baudīšanu patīkamāku.
  • Spēlē ir ļoti lieli plots. Ļoti daudz meitenēm ir milzīgas planētas uz krūtīm.

Īsumā sakot, spēle ir F2P friendly, diezgan grindy, bet ar ļoti nice stāstu un grafikām.

Dažas bildes/video ar, manuprāt, foršākajiem varoņiem:

Viska: "A rogue demon, aiming to devour other demons to raise her own power. She traveled across the rift between dimensions to hunt down the powerful demons currently residing in the Material World. Her spikes exist to rip and tear through enemies. "

Jane: "This girl has become an undead after fighting the Dark Forces in the past. She drags along the coffin that she sleeps in. She recovers herself by leaving a mark of death on her enemies. "

Annette: "A genius technomagi hoping for the day everyone gains access to magic. Her technomagical golem acts as her weapon, blasting the enemy away. "

Aisha: "A noble lady hailing from Orvelia. A genius who attained the title of ‘Violet’ from the Tower of Sage. Using her fancy parasol, she fires powerful energy towards the enemy. "

Tas tā, īsumā. Īsti nezinu ko vēl var pieminēt par šo spēli, tādēļ labāk vēlētos ja jūs prasītu jautājumus. Vismaz tā varēs redzēt interesti.

7 Likes

Varbūt man redze ir aptumšojusies, nepamanīju, ka tu kaut kur būtu pieminējis spēles žanru. Skaidrs, ka šī ir RPG. Kā īsti izpaužas spēles process?

1 Like

Peikritu, aprakstit speles procesu vajadzetu. Savadk nedaudz minesana sanāk…

It kā esmu apdeitojis ar to, kāds ir žanrs, kā notiek cīņas, un kāds ir apmēram process spēlē (aka, uz ko jāfokusējas, ko iegūst).
Cerams ir pietiekami informācija, bet ja esmu kaut ko sajaucis, tad lūdzu pasakiet. (Man ir nelielas aizdomas ka es nepareizi esmu sapratis “Spēles process” lol).

Also editojot savu topiku, man šī mājaslapa crashoja divas reizes.

Hm… logos neko nemanu. Kā izpaudās šīs kļūdas? Kādu pārlūku tu lieto?

Lietoju Mozilla firefox.
Šis notiek tā, ka ar laiku šī majaslapa sāk bremzēt, un tad vienu momentu parādās crash message, un tad vajag refreshot logu.