Kikimuff Dio Brando kospleja jautājumi

I’m so confused par Dio Brando matu krāsu.
Daudzi kosplejeri izmanto gaiši blondas parūkas, bet vai man vienīgajai liekas, ka viņam ir burtiski dzelteni mati??
Varbūt @dafqamidoinhr vai kāds cits varētu palīdzēt? :sweat_smile:

zini pa tam krasam biezi vien ir stridigs jautajums jo katrs var redzet kadu citu toni …
pec bildes ja sightly liekas dzeltenigais tonis …fanu lapas mati nodefineti ka ari blondi…ej nu izprot
bet tad atkal tu esi cosplayeris …un ari viss atkarigs no kada source tu izvelies vinu vai no animes vai manga vai vispar no video speles

ka redzi tas var ari atskirties un ja kads izmanto fanartu tam tad vispar cita krasa var but
blondam jau ari visadi tie toni var but ta ka tas tiesam ir striigs jautajums

Heh, protams, ka es ienāku prātā, kad iet runa par Jojo :joy:
Bišk uzmeklēju info un jā, mangā viņš ir atzīts ka blondīnis, tā kā blondas parūkas izvēle nebūtu nepareiza.
Kinda spoilers? :sweat_smile:

Bet jāņem vērā, ka ar Jojo tēliem īsti neviena krāsu palete nav 100% pareiza (vismaz pēc mangas attēliem).

Esmu redzējusi vairākus superīgus kosplejus citās toņu gammās, ja ir iedvesma eksperimentiem, var izmēģināt ko tādu :smiley:

1 Like

taisnība :c

es vēl neesmu izvēlējusies noteiktus attēlus un viss ir tikai vēl plānošanā… ^^
bet gan jau man būs vēl jautājumi un kaut kādi updates, kad nostiprināšu savu ideju

1 Like

kā gan savādāk? :smile:

yea… tur diezgan notiek krāsu maiņas. forši ir arī redzēt ka ir cilvēki kas kosplejo tēlus citās krāsu gammās. diezgan oriģināli izskatās… man vēl nav nostiprinājusies ideja gan, bet kad izdomāšu konkrētāk, gan jau došu kaut kādus updates

1 Like

@xHorrorGirlx @dafqamidoinhr
Es nezinu vai pati parūka kā parūka der, bet krāsas ziņā es iedomājos apmēram ko tādu

1 Like

hmm i quess tas ari deretu nemot vera @dafqamidoinhr sacito ,ka neviena krasu palete nav isti pareiza…
bet nu ja janostiprina ideja un tad var skatities uz riktigiem sikumiem ^^…but overally good luck with this cosplay :wink:

es vēl joprojām nezinu vai es viņu tiešām kosplejošu + nezinu cik drīz… :smile:
bet vispār man gribētos tādu mazu izaicinājumu ^^

nu tas ta katram gadijumam ja izdoma vinu kospleyot :smiley: kaut gan tas beast par ko runajam labu laiku atpakal ari nebutu slikts tas izskatijas really cute :smile:
vai ne izaicinajumi nekad nenak pa sliktu pasizaugsmei :smiley:

Es vēljoprojām gribu arī beast cosplay bet tas būs tik super-dārgs kosplejs. Man vajag tad nedaudz iekrāt :broken_heart:
:smile:

bet vai tad ar Dio nav tas pats variants jo iedomajos lai visus tos muskulus uztaisiy matrialus vajadzes daudz :smiley: :smiley:

Itkā muskuļi ir svarīgs aspkets viņa kosplejā, jo tas ir kaut kas acīm paredzams, taču es rēķinos, ka reāli es nedabūšu tos muskuļus, ja es viņus pat taisīšu :laughing:
I mean…

:sweat_smile:

Tāpēc! Mana pašreizējā ideja ir vienkārši, ja es veidotu, tad iespējams tēpu ar apmetni.
Jo ar apmetni ir vieglāk apslēpt manu esošo ķermeņa uzbūvi. Lai gan man ir problēma ar augstumu, jo esmu super īsa. Iespējams būs jādabūn platformenes or smtng.

Bet kā jau es saku, es vēl visu tikai domāju.

  • man nerūp tas cik līdzīgs vai atšķirīgs ir mans rezultāts, man liekas foršākais ir tieši veidošanas process. ^^
1 Like

nuu reali neesmu vel pati pameginajusi bet domaju ka tas varetu labi stradat …
dabu adas kraslu kreklu plus tadu pasu krasas audumu (vai vel vienu tadu kreklu griesanai)
tad vel vajag perlonu
tajas vietas kur vajag muskulus zem pirma krekla iestrada perlonu …tad lai perlons nekustetos daudz ,no kreisas puse aizsus vinu ciet ,proti ja muskuliem ir sikaka tekstura vari ar saitem sasiet kur vini samazinatos
idejiski izliku zimejuma

idejiski tas tapat ka citi bumbas/spilvenus aizliek aiz krekla …

bet hey ari tavs variants ir nice …man patik sis color schemes …hmm vinam isti noteikts augums nav bet nu ja ir liela auguma bet tad atkal ja gribesi parvietoties vai varesi visu dienu nostavet uz vinam

to es sapratu …it ka bet tad atkal tas powers ups feelings kad saproti cik tuvu tu esi uztaisjis lidzigu orginalam…vienkar dod papildus motivaciju ko talak darit bet tad hey katram jau ir sava veida motivacija …ta ka ja lai ko nolemsi taisit ja vajag paidzibu dodi zinu …pat ja vajag palidzibu kostimu uzmocit augsa …pati paslaik esmu atmetusi roku tam …ta ka varu iedot palidzigas rokas :D :D lol

tāpat izskatās grūti… :laughing:

Google izmeta, ka 195 cm garš. Nu jebkurā gadījumā, ja piemēram nebūtu noteikts augstums, es neticu, ka viņš ir 160cm garš :laughing:
man bija itkā ideja varbūt taisīt female version, bet kā jau es teicu, ed gribu uzņemties nelielu izaicinājumu.

man liekas, ka tā nebūs problēma. + nav citu variantu kā palielināt vismaz nedaudz savu īsto augumu :'D

par pašu ārējo izskatu man tas neliekas tik būtiski, jo ne visu var mainīt, bet par apģērbu jā :)

w h y :( [quote=“xHorrorGirlx, post:104, topic:1266”]
ja lai ko nolemsi taisit ja vajag paidzibu dodi zinu
[/quote]

oki ^^

esmu ko lidzigu darijusi tad viss bija labi :smiley:

ugh gandriz 2 metru gars …girrl tev tur vajadzes LAdy Gagas tipa platformenes :smiley: :smiley:
http://www.louisvuittonstore-2013.com/images/cdn.yournextshoes.com/wp-content/uploads/2012/05/Lady-Gagas-highest-shoes-8.jpg
ne zini tas jau varbut ta ka ar to pasu vecumu paskaties uz telu tik jauns ka varetu dot desmit beigasim sim pari 20 …paskaties uz citu iedosi kaut vai tos 20 beigas sis tik sakumskola iet ej nu izproti to visu animes logiku xD
lai vai ko tu izvelesies good luck tev ar veido’sanu

njuu platformenes pie tam vel augstas vien sagadas problemas ar parviietosanos bet hey ja ientrenesi menesi atpakal to visu tad jau tiesam nekadu problemu lol
Koka kajas ??? xD XD

nu ja nu ja bet ka jau mineju katrs ir ar saviem uzskaties un tadel katrs pieetiet pie visa si ar savu pieeju

hmm pedejo reiz kad uzstajos wintercon 2017 es sapratu ka skatuve man isti neder jo es neredzu to …es neesmu ta kas ir prieks uzstasanas …esmu supporter type varu palidzet ar kostimu varu pat skatuves uzstasanas scenariju uzmocit …esmu tips kas grib redzet visu no malas noverotajs …tapec tagad domaju uz skatuves bidit vairak @Rashomeow (cosplay name- I don’t care) ja vina to gribes un izpalidzet ar visu ko varesu ari citiem…tapec bez uztraukumiem vari lugt palidzibu jo ar prieku izpalidzesu ka varesu :slight_smile: plus skatisos ka sanaks …domaju unicona abas dienas sedesu pie craft table :slight_smile:

very funny :laughing:
Gan jau cilvēki piedos, ka es nebūšu super gara xD

piekrītu :smile:

:( žēl…
man vispār tā nelikās, jo piemēram jūsu wintercona performance bija diezgan labs un bija sajūta ka tu diezgan labi pārvaldi skatuvi.

oki ^^

uu~ cool ^^

hehehe great that you got the joke princess

nu ja gan jau …galvenais ka atpazist tavu telu tad parejais bus ok

glad to hear that pal

nuuu es neteicu ka vispar no skatuves nozudisu vnk tas vairs nebus main tings vairak koncentresos uz support tipu …nuu jo performance scenariju es stikeju kopa …bet nacas kaut ko vieglu izveidot pa cik laika iesniegsanai airs nebija neka atlicis … tapec es gribu palidzet citiem parvaldit skatuvi…jo ka mineju kad uzstajos uz skatuves es nejutu neka gandriz…parasti ir viss tas lampu druzis un exaitments bet man ta nebiju es jutos samera oke esot tur …vienigais uztraukums bija pirms viss ta lai iznaktu ta ka planots …bet tas jau vissiem ir
bet hey Horror & I vel joprojam vares redzet uz skatuves sad un tad kad bus nepieciesama vajadziba …
^.^ yeah

1 Like

i see :c

Es izdomāju tērpu kuru es gribu kosplejot!
reference attēli:

Problēma par spalvu krāsu, jo mans mērķis ir uzraisīt ļoti ļaunu Dio kospleju. Pēc vairākiem anime kadriem liekas ka spalvu krāsa ir balta, taču, manuprāt, ja būtu baltas krāsas spalvas… tad nebūtu tik ļauns izskats kā ar spilgti violeti/rozā krāsas spalvām, kā tas ir šajā fragmentā
(1:51)

1 Like

O jā, šis ir mans mīļākais Dio tērps, tas mētelis ar spalvām :heart_eyes:
Man lielākoties šķiet, ka tās spalvas ir mazliet rozā, cik nu man atmiņā palicis :smiley: