Kefs saka čau!

Saku sabāz salvetes! Tu spēj uzvarēt! Cīnies pret tām bumbām

Bet tas ir istas krūtis , apaļas, maigas, mīkstas , tvirtas. Pret tādām jebkurš nokritīs uz ceļiem un bus zaudejis :frowning:

Nyahaha The Hime Mafii wins again! :mafii:

Un tā beidzas varonīgā cīņa pret apaļumiem par Himes titulu :confused:

Pag es sazimeju krusturi :smile:

Tu tik un ta esi zaudejis. Man ir īsti un viss kas atliek izdarit ir mazlietiņ pabagstit. Jiggle :smiley:

Manlikas visi būs ar mieru, lai es pārgerbjos par meiteni, lai varētu redzēt, kā tu jiggle :smiley:

THAT BURN THOU :smiley: Not again. :moral_bear:

Dabūs pasmieties gan par Maulaj pārģērbšanos un patīksmināties par jiggle…win/win situation :smiley:

Es sevi uzskatu par komiķi un tas butu diezgan smieklīgi. Smiekli saviļno pasauli.

2 Likes

Good point!

Esi sveicināts forumā!

Šķiet es kādus 3 gadus atpakaļ pametu cīņu ar Ragaņa grāmatām. :smiley: Tas gluži nav zaudējums, taktiskā atkāpšanās. Kindle vēl fails stāv un vietu atceras. Tādi viduvēji fentesī stāstiņi vien ir, par izciliem nenosauksi.

Man patīk tas, ka Sapkowskis izmanto poļu, jeb precīzāk slāvu folkloru. Iedvesmoja pašam rakstīt tāda tipa stāstus tikai latviešu variantā. Varbūt paši par sevi nav nekas wow, bet ja paskatās ko izdarīja CD Project RED…bagātinot viņa radīto pasauli. + pirmās spēļu OST aij aij esmu aizrāvies ar to visu jau kādu laiciņu :smiley: Pat labāk patīk nekā populārais Game of Thrones.

Ar klasiskajām pasakām arī rotaļājās, atceros bija stāstiņš par Briesmoni un Skaistuli.(vai arī kā tur to pasaku sauca…)
Man Wicher 3 stāstā ļoti patika pirmā 3 raganu parādīšanās, riktīgas pagāniskās raganas. Mūsu gala mitoloģija. Amīši vai tie paši japāņi tak neprot neko tādu veidot.

Jap, par to arī ārzemnieki cik zinu slavēja.

Tās raganas…mjā iespaidīgs skats. Katrai tautai sava kultūra. Tur visādi sīkumi bija…viens no side questiem, kaut nekas īpašs, bet patīkams ar folkloras tēlu lesher. Uh un mūzika, droš savaldzina arī tos kuri parasti neklausās folk music vai folkrock.

hmm…lasu jūsu saraksti un cenšos iebraukt - kas ir Hime? Tas ir tulkojums princesei?

1 Like

Tieši tā.

2 Likes

Wiedzmin 3. Tā ir diezgan izcila spēle un vispār tas stāsts. Kā to poļi pasniedza. Tur ir daudz noveļu un pat tv seriāls. Es pazīstu vairākus poļus NL. Stastija man par to

Nice. Esmu redzējis veco poļu seriālu un filmu. Saprotu kpc visi uzskata to par fail, bet vng vismaz kkas. Ceru kādu dienu viņi uztaisīs pilnvērtīgu filmu. The Witcher nav tas parastais Tolkīna pakaļdarījums tur, tomēr ir apakšā poļu kultūra…damn too much hyped about that stuff.

Tolkina? Tur ne grama no tā! Nolāpīts, tas ir stāsts par mošķu slepkavu ragani, kurš nekad nepalaiž garām iespēju paviesoties zem tuvākās jaunavas brunčiem. :smiley: