Kefs saka čau!

Sveiki visiem foruma cilvēkiem.

Mani sauc Ģirts un esmu no Valmieras, bet tā dzīvojos par Rīgu, jo studēju maģistros.

Kā jau iepriekš minēju vienā vietā, animeforums.lv atradu dr.lv dgrupā. Jau labu laiku manīju jūsu podcastus un tikai tagad izdomāju sākt rakstīt šeit savas “gudrības” :smiley:

Animi skatos kopš kādiem 13-14 gadiem, t.i jau aptuveni kādus 9 gadus. Ja neskaita mūsu latviešu ierastos pokemonus, digimonus, yugio un citus brīnumus ko rādīja no rītiem, tad pirmā anime kas mani smagi iedeva pa galvu bija Princess Mononoke. To rādīja ja nemaldos pa LNT kad man bija 13 gadi…oh the memories :smile:

Mīļākās animes ir :
Death Note;
Ookami to Koushinryou (Spice and Wolf);
Mononoke Hime;
Clannad: After Story;
Kiseijuu: Sei no Kakuritsu. (Parasyte -the maxim-)

Mangu esmu iesācis lasīt, bet pārāk neaizraujos, vēlprojām cīnos ar The Witcher Saga grāmatām un citiem romāniem.

Mīļākā japāņu grupa ir One Ok Rock, kā arī Kokia, Kalafina un Aimer lēnie gabali.

1 Like

Sveicināts. Ko tu studē magistros?

Čau, čau. Pareizi ir, te ar savām gudrībām var labi izcelties, gan labām gan ne tik labām (khem, khem Mirāža :smiley: ) :stuck_out_tongue:

1 Like

RTU - Automātika un datortehnika. (akadēmiskais) Bet nez mums visi iet prom no turienes. Atradīšu ok darbu varbūt ņemšu brīvu gadu.

Nu ar RTU ir dzirdētas nepārāk labas lietas. Kādēļ ņēmi akadēmisko? Tur pēc tāda īsti nav perspektīvas tādas. Ja iet uz augstāko, tad jāiet pēc profesionālās. Bet nu tas ir tas ko es domāju

Profesinālo ir vērts ņemt ja studentam nav darba pieredzes atiecīgajā nozarē. Jā, akadēmiskais ir vairāk tiem kas grib būt profesorīši vēlākos gados.

Brīnumainā kārtā visas Tavas iecienītākās anime esmu redzējusi =]

1 Like

Profesionālo dokumentu atdzīst visur, bet ar akadēmisko daudz kur nemaz pretī neņem. Tādēļ jau enerģētiku aizgāju mācīties uz LLU nevis RTU

Nu tās jau ir samērā populāras animes. :slight_smile: Bet tākā esi jauna animes skatīšanas ziņā tad jā brīnumaini ;D

Par to, ka dokumentus pieņem vai nē neesmu dzirdējis. Tikai tas, ka maģistrus reizēm negrib ņemt, jo redz jāmaksā alga lielāka. :smiley:

Man starp citu arī maģistra darbs vēl jāiesniedz :smiley: nekāda jēgas jau no tā nebūs. Tīri ‘priekam’ kkad iesniegšu

Tas jau tad ir, lai pēc tam papriecētu acis, ka kaut kāds tāds dokuments tomēr ir

Ir vismaz lepnuma sajūta, ka esi pabeidzis. Kā arī bragging rights :smiley:

The Hime Says Hello, and welcome! Laipni lūgts un izklaidējies labi, lasot trako cilvēciņu rakstus! :mafii:

Sveiks :raising_hand:

The Hime? Esi šī foruma princese? :smiley: hah un paldies par laipno uzņemšanu :slight_smile:

1 Like

Neviena cita jau vēl nav pieteikusies šim titulam :smiley:

1 Like

Es varu pieteikties :smiley:

2 Likes

Nu tad jārīko būs kādas sacensības vai konkursiņs uz titulu :smiley:

1 Like

Es ar mieru. Tas būtu smieklīgi un interesanti :smiley:

2 Likes

Un tad dzīvē satiekot visi sauc par princesi…not cool :smiley: