Kas bija tavas bērnības sapņu konsole vai spēļu rīks?

Mmmm. Mans lego klubiņš bija agrā bērnībā: es un 2x4 klucīši. Stundām katru vakaru

2 Likes

Ko gribējām. Tur bija galdi, kuriem pa vidu tāda kā rene ar LEGO detaļām, viens galds LEGO Technic detaļām (tai skaitā ar pneimatiku), otrs parastajām, neatceros, vai trešais arī bija, bet DUPLO arī malā bija, kkādi pavisam mazi sīkie ar to šad tad paspēlējās.
Un tad bija pieejami daži konkrēti komplekti. Krutākais bija vilciena komplekts, ko man tā arī ne reizi neļāva salikt, kaut kāda velna pēc, jo es tjipa nebiju pietiekami vecs. Es no malas skatījos, kā “vecāki” sīkie tur huiņu darīja un tupīja, un man bija tāāāāāāda škrobe…

Mājās man bija spainis no 5 gadu dzimšanas dienas/kristībām, kuru man uzdāvināja krustmāte, bet tur bija pavisam parastie klucīši, un tad daži mazi komplektiņi no dzimšanas dienām un ziemassvētkiem, kurus es biju iemiksējis tajā spainī, bet tas tomēr bija diezgan ierobežojoši, klubā bija daudz vairāk un krutāki, es pārsvarā pie LEGO Technic galda tusēju.

Izklausās vienreizēji! Vai piedalījāties tādās kā izstādēs vai sacensībās? Reiz sanāca aizbraukt uz LegoLand Dānijā un es biju pilnībā apburts ar mazajām pilsētām, ko bija sataisījuši liela cilvēku komanda.

Es tieši savam brāļadēlam, kuram ir tikai 4 (un mazā, kurai būs gadiņš), nopirku tos MegaBlocks laikam (lielos klučus). Varēja redzēt to degsmi uzreiz acīs, kad sāka konstruēt pirmo māju :rofl:

Man arī Lego tuvs sirdij - es liku un kolekcionēju Bionicle no 2001.gada līdz 2013. Mājās stāv - saliku visus kastē.

1 Like

MOC(my own creation) ar taisīji? Bionicle fani tādas būves, es pat teiktu mākslas darbus mēdz radīt miksējot kopā ar parastajiem jeb system klučiem
piem:

Vecākie bērni piedalījās, man neļāva.

Bionicle man arī pāris ir.

Tas ir super, un tas nozīmē, ka tu vienmēr zināsi vismaz vienu lietu, kuru noteikti varēs dāvināt arī uz priekšdienām :slight_smile:

Vo šeit es tikai sēdēju Lego forumos un skatījos, ko citi taisīja. Es biju ļoti konservatīvi noskaņots toreiz un man nepatika jaukt ārā tos, kurus biju salicis :sweat_smile: Jo bieži vien arī vairs nebija pie rokas grāmatiņas, kā tos salikt atpakaļ. Es zinu, ka paši Lego arī lika instrukcijas, kā salikt pašam savu kombināciju. Varbūt kādu dienu uzdrošināšos tos izjaukt…

Man bija tieši pretēji. pirmo reiiz saliku, pāris dienas paturēju, viss jaucu ārā, un bēru lielajā kastē iekšā

tiesa gan savu tagadējo botanicals sublīnijas puķu buķeti jaukt ārā negribas XD

2 Likes

Šķiet tieši priekš tādiem kā tu tika radīti 3-vienā komplekti :wink:

2 Likes

Atceros, jā. Nāk prātā no 2007.gada, kad bija Bionicle sērija “Piraka”. Tur bija 3 komplekti vienā ar pāris pavadošajiem elementiem.

:smiling_face_with_tear:. Man vispār bija ļoti maz spēles. Atceros ben 10, ice age un g force spēles.