Karantīnas saspēle

Check out this. Es palaidu sakumā RiseAndFall.exe izmeta ziņojumu kautkādu par path, pēc tam palaidu Rise And Fall Civilizations At War.exe un aizgāja tagad pret cpu spelēju.

Hmm - varētu kādu dienu saspēlēt.

Nedēļas nogalē varētu, Max 8 player.

Šķiet man sensenos laikos bija šīs te spēles demo versija diskā, kas nāca līdzi žurnālam. :D Es to pat vienu reizi pamēģināju spēlēt.

Yep, nāca līdzā žurnālam tikai viena misija un viena faction ko varēja spēlēt. Kādreiz lasīju žurnālu, kad biju sīks un internets nebija, good times.

Ja nu kādam aktuāli. Esmu nopircis Table Top Simulator un labprāt uzspēlētu Stardew Valley boardgame.

Genshin Impact piedāvā eventu kuru var tikai Co-Op.

Viss par eventu linkā
Varbūt sanāktu interesanta saspēle.
Vienīgais vajag 4 cilvēkus kopā, ne vairāk, ne mazāk. Ja būs mazāk, tad nesanāks, ja vairāk tad arī īsti ne šis ne tas, neatstumsi jau kādu mālā…

Aptauja

Vai gribētu šo saspēlēt?

0 voters

Kad.
Piedāvāju svētdien vakarā 20:00, 21:00

Vienīgi nav skaidrības kā ar to custom party, jo nav tādas opcijas, bet noteikumos rakstīts, ka var, pieņemu, ka var spēlēt, kad visi četri spēlētāji ir kāda viena pasaulē.

2 Likes

Events būs vēl nedēļu, pēdējā diena, kad varēs saspēlēt, būs svētdiena (23 Maijs). Varētu kādu piektdienu vai svētdienu, ja būs kas gribēs.

Yes please

1 Like