Karantīnas saspēle

what do u kean by “liku” veidoji savu vai ņēmi no kādiem komūniem?

Mums visiem vajag tagad sanākt kopā un uzspēlēt šo

image

2 Likes

Savu liku ar, bet tad vai nu nets nevilka, vai dators pa vāju bija…

Pagaidām sanāk ka CS būs 3x3
Stronghold 4 spēlētāji - varam 2x2 vai katrs pa sevi… labi tur daudz iespēju.

  • ja kādam ir ideja par citu spēli - WELCOME!

only classics or something new derēs arī?
Classic - l4d2
New- World war Z(newer version of l4d2 xD)
Bet abos tik 4 cilvēku lobby var būt.

1 Like

es warcraft 3tft custom kartes paspeletu bet tur vajag vismaz 4

Vēl jau bija tada spēle ka heroes of might and magic, tik nez ka tur online varētu saspeleties.

Kur un cikos man jābūt?

leggo 4v4 already, big dust, 0 deaths for me, cuz im too good.

And then you get rekt like the noob that you are :D

I’m up for cs1.6, won’t be as good as cs:go tho, the mechanics have changed A LOT since then.

Also, komunikācijai tikai Discord.

actually still pretty decent, atleast i was half a year ago xd

Yeah, I played a 5v5 with my boss and his friends a couple months ago, but that was on pretty low-spec hardware so it was not the best experience. I’ll be playing from home this time, so better be ready :D

1 Like

Domāju par tautiešu savākšanu un kampaņu iziešanu pa ilgiem laikiem. Sen nav spēlēts.

Left 4 Dead 2 tehniski var spēlēt kopā ar 8 cilvēkiem versus režīmā jeb 4 cilvēki pret 4 zombijiem.

1 Like

@Kadiljaks
domaju varam sakt domat par 4v4 jeb 5v5 cs 1.6
tik topics jauzcepj ar laikiem tur un dienam :PPP

2 Likes

1.6 pat vairs neatceros kā izskatās :smiley:

anyway, es ar varu + dabut pretty easy

Homm3 vareja multiplayera caur game ranger spelet, homm3 cracku ari var viegli musdienas dabut ar visiem dlc un vel modiem.

well… i am in… es tik pēdējā laikā esmu aizņemts, bet ja sarunā un pabrīdina cikos, tad es piedalīšos. Ja kas, @UselessSakura mani atvilks :smiley:

No tādām kur var vairāki spēlētāji spēlēt atceros bija Celtic Kings: Rage of War un otra daļa Nemesis of the Roman Empire. Šī vēl bija pēdējā ko kādus 6-7 gadus atpakaļ pāris reizes uzspēlēju. Tās abas laikam visvairāk patika. :smiley:
Cik mēģinu kaut ko atcerēties, kas 8-15 gadus atpakaļ ir spēlēts, liekas lielākā daļa visas bija tādās kur tik viens pats spēlēji. Kaut kādās bija, bet vairs nevaru atsaukt atmiņā nosaukumus :D Pāris atsaucās atmiņā, bija tāda Warcraft, un laikam Age of Empires.

Carcassonne vai Scrabble būtu interesanti uzspēlēt, nezinu vai tādas ir kādā digitālā veidā vai online veidā.

1 Like

Sāk nākt 2. vilnis varētu meģināt saspelēt kādriez šito. Rise & Fall: Civilizations at War

1 Like

Piekrītu! Spēlēju gadus 10 atpakaļ laikam…