Kakegurui - Compulsive Gambler

Nosaukums angliski: Compulsive Gambler
Nosaukums japāniski: 賭ケグルイ
Sinonīmi: Kakegurui - Compulsive Gambler, Kake gurui
Žanri: Drama, Mystery, Psychological, School, Shounen
Epizodes: 12
Izlaišanas gads: 2017

Apraksts: Hyakkaou Privātā Akadēmija, priviliģēta iestāde ar interesantu mācību programmu. Saprotat, kad jūs esat bagātu vecāku bērns, tās nav jūsu atlētiskās spējas vai prāta spējas, kas vada jūs uz priekšu, bet gan spējas lasīt jūsu pretinieka nodomus. Kāds būtu labākais veids uzlabot šīs prasmes kā vienīgi ar azartspēlēm. Un tieši tāpēc šajā akadēmijā uzvarētāji dzīvo kā karaļi un zaudētāji kā kalpi. Bet kad Yumeko Jabami ierodas šajās akadēmijā, viņa parādīs visiem kā ir jāspēlē azarspēles.
(bwah… apraksti vēl aizvien man nesanāk >.<)


Manga
Nosaukums angliski: Compulsive Gambler
Nosaukums japāniski: 賭ケグルイ
Sinonīmi: Kakegurui - Compulsive Gambler, Kake gurui
Izlaišanas gads: 2014
Autors: Kawamoto Homura
Mākslinieks: Naomura Tooru
Žanri: Drama, Psychological, School Life, Shounen

Kadrs_no_mangas



4 Likes

Seriāls, kurš izlēma balstīties uz azarta fetišu. Savā ziņā atsvaidzinoši redzēt citu virzienu šāda tipa seriāliem.

Man ne pārāk iet pie sirds liela daļa varoņu dizainu. Savādāk statīties var.

Man ļoooti patīk šis anime! Tirpas uznāk pāri, kad redzu cik gan daudz stipru emociju tiek attēlots :grin:

1 Like

Kā jau teicu podkāstā, sākums likās interesants, patika. Pēc noskatīšanās nevarētu teikt, ka nepatika, bet nebija vairs nebija interesanti. Pārāk paredzams un klišejisks darbs. Varbūt pie vainas tas, ka jau no sākta gala gaidīju kaut ko labāku… :thinking:

Tikko pabeidzu pirmo sezonu. Patīk tēlu emocijas un prāta spēles (akk…pietrūkst Death Note, Code Geass un No Game No Life). However, mīnuss ir tāds ka dažbrīt ir grūti izsekot līdzi, kas kā un kapēc notiek.

All in all…deam, iedvesmo uzticēties trakiem cilvēkiem :fire::muscle: