Kādu labu mangu lasiet?

Vēl nelasu, bet pavisam tuvos plānos ir sekojošās divas:

1 Like

image

Release That Witch

A male engineer transmigrated into another world, and became a prince. This place strikingly resembles the Middle Ages of Europe, but at the same time, it seems kind of different? Witches truly exists, and they even possess magic powers! Magic powers are productive forces! Save the witches, liberate the productive forces! Open map, fight demons, break conspiracies, climb up the science and technology tree, and open the path of hardcore ‘farming’!

Šobrīd man šitā manga šķiet tīri interesanta… mazliet velk uz standarta isekai, bet tur nav tik vienkāršs viss - iekšējie konflikti, gan valsī, gan pašos tēlos, nav viss izteikti balts vai melns un nevar teikt ka vienā pusē visi labi, otrā visi slikti…

Tikko beidzu lasīt Dreamcide. Tiešām feins stāsts, interesants, daudz plot twistu, sakarīgi personāži ar dažādām personībām. Mākslas stils kinda meh, but it gets the job done.
9/10 story/characters.

1 Like

Sen neko šeit neesmu postojis.
Esmu jau iesācis vairākas mangas. Dažas turpinu, dažas nolicis malā jau pēc pāris chapteriem.
Arī piespiedos atsākt lasīt un pat pārlasīt citas jau sen sen iesāktās, lai beidzot varētu nobeigt tās. It kā sanāk to darīt, bet ne visām sērijām, atkal jūtu ka vienā otrā esmu iesprūdis jau kādu laiku.


Laigan iesāku pirms viena otra gada, tomēr šī ir viena no tām kuru pārlasīju no sākuma, lai nobeigtu.

Šo ziemas pusē iesāku un pāris nedēļās pabeidzu.

Iesāku arī šo, bet kaut kā nevelk uz šīs lasīšanu un arī diemžēl tulkojums sen nomests malā, tātad nevaru izlasīt līdz beigām, tik puse iztulkota. Bet nu varbūt kaut kad piespiedīšos izlasīt.

Bet pagāšgad iesāku šo, bet nu nevar nobeigt, jo vēl ejoša manga. Nākošais sējums/chapteri laikam tik rudenī būs pieejami.

Bet šai arī drīz būs anime adaptācija un izskatās ka būs tīkami.


Bet nu šīs visas ir no vienas mangakas Makoto Ojiro.
Tad nu savā ziņā tas ir interesanti redzēt kā attīstās zīmēšanas stils, tēli, stāsti, utt. laikam ejot, lasot vecākas mangas un jaunākas no šīs mangakas.

p.s. @Jua ja tev patika Neko no Otera no Chion-san, tad varbū interesēs varbūt 2. minētā manga, bet vēl vairāk 4. minētā manga un tās anime adaptācija.

1 Like

Ye kā reiz lasīju to mangu aprakstus un nodomāju ka kādreiz varētu izlasīt arī :D

1 Like
1 Like

@Jua Tu vairāk lasi mangas vai webtoons? Vai abi 50/50 var teikt?
To vaicāju, jo tavi topiki pārsvarā par webtooniem ;d

Es lasu 50/50 :D Man parasti patīk taisīt tēmas kad viss ir beidzies un webtooni beidzas ātrāk nekā mangas, kā arī bieži vien mangas pazūd pie anime topikiem, jo es neredzu jēgu taisīt atsevišķu tēmu par mangu ja jau ir tēma par anime un otrādāk :D

2 Likes
2 Likes

Uzmetu aci pāris mangās no šī mangakas. Keigo Shinzou - MyAnimeList.net

Iesāku ar šo. Tīkams slice of life. Pagaidām ejoša manga.

Tad paķēru šo. Drāma. Tik diemžēl no 26 chapteriem tik 15 iztulkoti, un pietam šī gada aprīlī bija pēdējie tulkojumi. :/

Pēc tam šo. Slice of Life, maybe some Drama. Bet nu par citplanētiešiem, kuri mēģina maskēties un iejusties starp cilvēkiem.

Un tad šo. Laikam slice of life, comming out of age tipa manga. Ir ok.

Interesanti viņam tie darbi.

2nd season, LETS GOOOOOOOOO!

My favorite so far

Riktīgs gaļaks, non-stop action.

1 Like